2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ama ben şimdik şımarıp bi sürrü mesaj atarım..
neys marsg:
yarın ben de atayım (becerebilirsem)fotoyu daha ii anlaşılır ama senin bebişin sanki tam sırtı yerde rahminde gibi benimki hava da asılı gibi yani rahim boşluk bebek boşluk,sen de rahim bebek boşluk..bilemedim anlatabildim mi??
dier bebişler nası..
yani sen de kız ben de kız istioruz,telaş o yüzden,umarım istediğimiz gibi olur:))

arkadaşlar herkese merhabalar herkles umarım mutludur mars bebeğin cok tatlı gözüküyor allahsağlık versin, inş bende bukadar net görebilirim gecenlerde gittim bu kadar belli değildi sanırım daha zamnı var, birde arkadaşlar merak edityorum ikili tarama nasıl yapılıyor yapdıran varsa anlatabilirmi.. ultrasonla ense kalınlığına falan bakılıyor onu biliyorumda kan tahlilimi yapılıyor bide cvp gönderen olursa sevinirim.

İSİM............................Başlangıç kg......................Şu anki kg....................Alınan kg
İNANNA13..........................62.............. .....................61.7......................... ....(-0.3)
CİCİKIZSİNEM.....................60............... ....................61............................ ....+1
BALIM................................54
HANDE 80 ..........................41
SMRİSK..............................61...................................62....................................+1
TALYA................................61.7......... ......................63.1........................ .....+1.4
PRETTY WOMEN................57
MARSG..............................48.7........... .......................49.9....................... ........+1,2
BLOOMS............................60.............. ...................... 64.................................+4
LİLAM.................................68.......... ..........................68.9.................... ...........+0.9
MELEĞİM16........................57............... .....................57.5......................... ......+0.5
RÜYAGİBİŞEKER................60................... .................62............................... ...+2
BARCLİ...............................63........... .........................67....................... ...........+4
FATOCUM .........................54....................... .............55.6................................+ 1.6
MİNİĞİMM .........................52....................... .............56.5................................+ 4.5
GÜLSEREN....................... 68................................... .70...................................+2
GAMZE YILMAZ..................54........................ .............55.5................................+ 1.5
EKİNSU .............................64................... ..................66.............................. .....+2
EZRA 2001.........................58 ...................................59.6........... .....................+1.6
NAZLICAN ........................ 52.....................................53......... ..........................+1
KANCICEGIM......................60.....................................61....................................+1
WATERFULL.......................54....................................58....................................+4
GLABELLA.........................54.....................................53....................................-1
SHEEDA.............................53.....................................56...................................+3

sen benim kızıma , erkek mi demek istiyorsun yani :))))))klava:

canım kan aldılar bir tüp o kadar

ben demek istediğini anladım yani kesenin içinde altta mı duruo demek istiyo galiba
boşlukta dediği kesenin içinde altta değilde yukarda demk mi???

Kutlarım marsg, ne güzel yatıyor, maşallah yaaaa. Keyfini çıkaralım arkadaşlar, doğumdan sonra bu sakinliklerini arıyacağız.

ay valla bunlar iyi günlerimiz dimi.

ama kıpır kıpırdı velet hiç durmadı doktor zor baktı ense kalınlığına ... çok şükür iyi herşeyi

marsg canım çok net ultrason görüntün maşallah herşey yolunda sanırım.test sonuçlarını aldın mı?karnından ultrasonla bakıyor değil mi?benimde önümüzdeki hafta ikili testim yapılacak merak içerisindeyim.

İnanna canım , doğum çizelgen göz alıyor valla arkadaşım, çok güzel olmuş, bebişcik mutlu mutlu bakıyor oradan:))

sen benim kızıma , erkek mi demek istiyorsun yani :))))))klava:

hayır kızına bişi demiyorum hayırlısıyla istediğin gibi olsun ama başkalarından da belki bilgi toplayabiliriz.mesela birinin oğlu kesindi,onun fotosu nası??
seni üzmek istemedim ,kusura bakma ben de hassasım bu konuda ,geçen gün bi tanıdık dua edio Allah'a işallah oğlu olur die,dövüodum..

benim dr 12. haftadan sonra karından bakılacak demişti, ben test için gittiğimde de 12 hafta bitmişti karından bakmıştı

:roflol: Şaka diyorum ya. ama bende geçen kayınvalideme bozuk attım. oğlumun oğlu diye sevip duruyor.

şuna erkek deyip durmayın dedim belki kız :))

benim bebim altta duruo şimdi bu erkek olacak anlamına mı gelioooo

bana ne bana ne ben kız istiyrmmmmmm

sağlıklı olsunda gerisi önemli değill

marsg çok tatlı çıkmış ya
benim dr.çekti ama tam çekerken sırtını döndü bizimki poposunu görüyoruz resme bakınca yaramazın

ay canım yerim ben onu. 4 tane çekti benimki bir kaç açıdan var. durmuyorlar artık kıpır kıprlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…