2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

kızlar hepinizi koca koca öpüyorum..kançiçeğim herşeyin hayırlısı,sağlıkla kavuşalım inşallah bebişlerimize..şimdilik iyi akşamlar kızlar..ağrısız zamanlar

maşallah canım çok iyi suyuda iyiymiş ne güzel inşallah normal doğum olacak gibi ne mutlu sana
anneler için de üzülme canım Rabbim sana sağlık versin sen halledersin ilk bebek olduğu için çok fazla zor olmaz işin
canım benim eşinin işi rahatmı bari yanında kalabiliyormu ani bi doğumda yanında olabilecek mi

merhaba zeynep kızların nasıl canım alıştılar mı birbirlerine..
kızına isim bulabildiniz mi.
isa zeren' e yorum gelmedi beğenilmedi sanırım..offf bir isim bulamadık..

zeynep cim saol canim tesekkurler.
bebege bakimi icin de hastaneden ilk 2 hafta yardimci gondereceklermis o gostericek neyi nasil yapicami...
sonrasinda da ben yaparim insallah hallederim bir sekilde yeterki saglikla dogsun.esimin isi de iyi canim,zaten bu onumuzdeki 1 ay izinli o yuzden problem yok...:lepi:

sen nasilsin kizlarin nasil kucuk minnosun emiyormu bari :icecream:adini ne koymustun kiz unuttum:sm_confused:

slm hanımlar... iyi olmanıza çok sevindim.

evdeyim temizlik var. hala doğurmadım :)) 2009 u beklesin bari bu kadar durdu...

arada giriyorum kendinize ve bebişlerinize dikkat edin.

kızlar merhaba ,
bizler doğurduk bakıorum çok muhabbete gelen yok artık,herkes doğurduktan sonra ne olacak acaba,kimse kalmıcak ocak annelerınde,
doğum yapan arkadaşlar war hayırlı olsun allah analı bablı büyütsün inşallah,
darısı gerıde bekleyen sizlere olsun inşallah,
bakıorum marsg ekınsu waterful hala doğurmamış,hadi kızlar ya hızlanın biraz,

iyi canım sevindim eşinin izinli olmasına
inanmıycan ama kızımın ismini hala koyamadık babası hala düşünüyor liva şura şimdilik aklına yatmış durumda ama kesin değil tabi
kızım emiyor tabi ama sütüm fazla değil eşim bugün humana-stiil -tea alacak inşallah faydasını görürüz
canımsın ben kaçıyorum kızımı emzireyim acıktık galiba

merhaba bayanlar ekinsucum senin tickera baktıkça ben heycanlanıyorum pimi çekilmiş bomba gibisin amannn heran gelebilir bebeğin...esracım sezeryanın naıl geçti ağrın çok oldumu ya bilgi verin diğer doğum yapan anneler sizede sorum göğüsleriniz yara oldumu merak ediyorum

marsg slm cnaim kolay gelsin dikkat et aman kendini cok yorma.
ezra cim galiba ben dogurucam gibi agrilarim artti kizim da yerlesmis dogum kanalina hic belli olmaz her an gelebilir....

zeynep cim saol canim,ama isim konusunda benc eacele edin kiz dogdu adi yok ne diyerek seviyorsunuz ya:))
insallah sutun d ebollasir canim bol bol su ic kendini sicak tut usutme.
incir de ye istersen cunku o da sutu artiriyormus.hadi kolay gelsin sana kizini da öp benim icin canim.....

evet fatocum aynen dediğin gibiyim kalan gün sayısı 2 ama bir değişiklik yok her gece heyeceanla yatıyorum bu gece sancılanırsam suyum gelirse diye sabah kalkıyorum bi şey yok hayırlısı ile bir doğursam artık

kıslar ben cuma günü 3 45 te epidural seeryanla doğum yaptım oğlm 3 klo 200 gram hastanede yenigeldik şuan ok şükür hersey ii doğum hikayemi sonra yazıcam detaylı ağrılarım yeni bitmeye başladı buarada kimler doğum yaptı tüm doğum yapan annelere hayırlı olsun bebkleriniz diyorum Allah analı babaı üyütsün doğum yapacaklarda işalah bir an önce kavuşurunuz yavrunuza sağlcakla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…