2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Allah kahretsin ya rustu kaleden cikmayacakti,yenildik ooffff...disarda almanlar yeri gogu yikiyorlar...bize inadina isin en kotu yani da bu zaten:KK43:((((((((

rüştünün her zaman yaptığı şey zatenn kendini bişi zannedip kaleden çıkıyo bunu yapmamalı hele ki böle kritik bi durumda...:eek:klava:Kötü Kazen

evet canim ya cok moralim bozuk disarda bayram yapiyorlar,kupa bizim olmaliydi...hakemler de yin eher zamanki gibi taraf tuttular...bizim kaderimiz zaten...

evet canim ya cok moralim bozuk disarda bayram yapiyorlar,kupa bizim olmaliydi...hakemler de yin eher zamanki gibi taraf tuttular...bizim kaderimiz zaten...

aynen cnmm sevinsinler napalıım kısmet bölemişş....biz hak etmedik bunu yaaa

ama olan oldu artık buraya kadarmış türkiyeesenağlama

boşverin kızlar yan hakemi satın almışlar inşallah kupayı ispanya ya da rusya alır ben yatıorum siz de çok geçe kalmayın bebişler için uykumuzu ii almalıyız tatlı rüyalar

insallah bu kupa almanlara degil ruslara ya da ispanyollara kalir...Allah almanlara nasip etmesin insallah ruslar almanlari yener....

Günaydın güzeller :)
Biz bugün 3. ayımızı bitiriyoruz..
Nedense çok önemsiyordum bu aydönümünü acaip mutluyum o yüzden bugün.........................
:nazar::dance::teytey::dance::teytey::dance::teytey::nazar:

Günaydın güzeller :)
Biz bugün 3. ayımızı bitiriyoruz..
Nedense çok önemsiyordum bu aydönümünü acaip mutluyum o yüzden bugün.........................
:nazar::dance::teytey::dance::teytey::dance::teytey::nazar:

günaydın canım. darısı başıma :)) ne çabuk 3 ay oldu anlamadım valla. bir bakmışızbu gidişle bebekler kucağımızda :))

herkese günaydınlar.ya ben hiç bir ilç kullanmıyorum.bulantılarımdan dolayı.birtek folik asit kullandım onuda ilk 7 hafta filan.doktorumda vitamin filan gerek görmedi.kendimi kötü hissediyorum.zaten herşeyide yiyemiyorum.demir ilacına başlayan varmı aranızda?

herkese günaydınlar.ya ben hiç bir ilç kullanmıyorum.bulantılarımdan dolayı.birtek folik asit kullandım onuda ilk 7 hafta filan.doktorumda vitamin filan gerek görmedi.kendimi kötü hissediyorum.zaten herşeyide yiyemiyorum.demir ilacına başlayan varmı aranızda?

canım testlere göre veriyor doktor demir ilacı veya vitamini. banada gerek görmedi. vücudunun ihtiyacı yoksa boşuna almanın anlamı yok. ama folic asit ben hala içiyorum kesmedi. pazartesi gidicem belki keser yada yeni testlere göre birşey verir.

hamileliğimden 3 ay önce kullanmaya başlamıştım folik asiti.birazda ona güvenip bıraktım kendi kendime.kan değerimde tam alt sınırdaydı 11.7 gerek görmemmişti bundan 4 hafta filan önce.ama şimdi kendimi çok halsiz hissediyorum.başım dönüyo sürekli.ikili testin sonuçlarını almaya gidicem bugün sorucam bakalım unutmazsam.

Ben hamilelik öncesi 8 ay kullandım folik asidi. Vücutta depolanmadığından zararı olmaz demişti doktor. Hamilelik sonrası ise direk Elevit isimli hapa başladık. İçinde pek çok vitamin var folik asit yanında. Ben de çok düzenli beslenemediğim için ilk üç ay böyle bir vitamin desteği iyi oldu.

sor sor unutma. benim kan değerlerim falan normaldi. ama dediğin gibi benimde bayağı oldu testler yapılalı. ama şuan bir şikayetim yok. haksizlik normal diycektir büyük ihtimal. hamilelik ve sıcak birleşince çok yorucu oluyor.

bebeğin cinsiyeti hakkında birşey söyledimi doktorun.

günaydın canım. darısı başıma :)) ne çabuk 3 ay oldu anlamadım valla. bir bakmışızbu gidişle bebekler kucağımızda :))

Az kalmış sizin de:)
Evet ya şaka gibi hamileliğin 3de 1i bitti bile.
Şimdiye kadarki kısım pek keyifli değildi ama artık
bundan sonraki 3 ay tadını çıkartırız inşallah
bebişlerimizin ve de göbişlerimizin hep birlikte:)

Ben hamilelik öncesi 8 ay kullandım folik asidi. Vücutta depolanmadığından zararı olmaz demişti doktor. Hamilelik sonrası ise direk Elevit isimli hapa başladık. İçinde pek çok vitamin var folik asit yanında. Ben de çok düzenli beslenemediğim için ilk üç ay böyle bir vitamin desteği iyi oldu.

bana ilk doktorum elevit verdi. ikinci doktorum kes içme gerek yok. faydasıda zararıda olmaz şuan sana dedi. bende kestim. boşuna ilaç almıyım diye. belki ilerde verir.

Az kalmış sizin de:)
Evet ya şaka gibi hamileliğin 3de 1i bitti bile.
Şimdiye kadarki kısım pek keyifli değildi ama artık
bundan sonraki 3 ay tadını çıkartırız inşallah
bebişlerimizin ve de göbişlerimizin hep birlikte:)

evet herkes aynısını söylüyor. ben yavaş yavaş toparlanmaya başladım. sabah bulantılarım neredeyse bitti. kendimi çok daha iyi hissediyorum. iştahla yemek yemeği özledim :roflol:

tanıdığım bi doktor da megadyn pronatal diye bi vitamin önermişti.kocaman bi hap, içerkken daha çok midem bulanıyodu onuda bıraktım.tekrar başlasammı diye düşünüyoruum ama bilemiyorumki.gerçekten ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.umarım bulantılarım geçerde biran önce iyi beslenmeye başlarım.

sor sor unutma. benim kan değerlerim falan normaldi. ama dediğin gibi benimde bayağı oldu testler yapılalı. ama şuan bir şikayetim yok. haksizlik normal diycektir büyük ihtimal. hamilelik ve sıcak birleşince çok yorucu oluyor.

bebeğin cinsiyeti hakkında birşey söyledimi doktorun.

hayır söylemedi.zaten bende sormayı unuttum.ense kalınlığını ölçmesi biraz zor oldu bebek sürekli kıpır kıpırdı.bidahaki sefere onuda sorucam.soracağım herşeyi unutuyorum zaten bebeği görünce.:1rolleyes:

X