2009 Ocak anneleri göbek şov başlıyor

ya wetarful boyun kadar oğlun ve kızın var maşşallah sana vucudun hayla dipdiri valla kıskandım bak ay allahım banada nasip etsin 3 4 cocuk, tütü nazar deymesin sana inş

kızlar ben geldim kızımı bırakıp pazarada uğradım meyvemi aldım
albüm de düzelmiş kızlar benim albümden bebişe aldığım cicilere bakıverin bi zahmet bakalım teyzeleri beğenecekmi

oo waterfull harikasın cidden benim yarım kadarsın arkadaşım yaa..oğluşun gelmiş oturmuş sadece başka yerde bişey yok..ben fil gibiyim nerdeyse

Waterfull sen cidden nereye aldın 15 kiloyu.Çubuk gibi bişeydin herhalde hamile kalmadan önce.Bence de çok yakışmış bu kilo.Biz de 3. de bu fiziğe sahip olabilsek keşke.

waterfull maşallahın var sadece azıcık bir göbeğin var ne güzel doğumdan sonra rejimle falanda uğraşmazsın .onbeş kiloyu nerene aldın ben anlamadım

ekinsu kançiçeğim waterful göbişlerinize nazar değmesin çok cicisiniz!! amaaa waterfulcum sen neymişsin ablam ya üçüncü bebiş maşallah daha genç kızlara taş çıkarırsın sen nazar değmesin maşallah

ayy waterfull ben seni görünce bulanıma girdim valla kız sen hiç kilo almamışın gibi yaaa nerene aldın 15 kiloyu maşşallah nazar değmesin

masallah masallah
waterfull,bu senin 15 kilo almis halin mi??:1shok:
nerene aldin kiz valla hic belli olmuyor ...ne guzel cikmis gobisin oyle sivrice,seninki de benim gibi biraz asagidan gidiyor...:CüvCüv:
cok tatli cikmis nazar degmesin arkadasima

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkürler kızlar, kendimi hiçte hamile değilmişim gibi hissettim birden:roflol:

Sağolun yaaa, bende kendi kendime bakıp ne çok kilo aldım diyordum,sizlerde 5 kilo 7 kilo bende 15 kilo pardon bu sabah tartıldım, 16 olmuş:))))
Ama sayenizde moralim yerine geldi, sabah sabah:1hug:

waterfull cum ben de en basindan beri 12,5 kilo almisim dr um cok fazla degil,20 kiloya kadar alabilirsin dedi....bir de benim aldigim kilolarin cogu bende,yani bebegim cok kilolu degil...hepsi bende kalacak....seninle ayni durumdayiz yani,bosver bebisler iyi olsun da...

waterfull göbüşün süper yaaa demek 15 kilo almış halin süper valla ben şimdiye kadar 7kilo aldım ama toplam kilom 70i buldu:CüvCüv:

selam hanımlar :CüvCüv: 27+3 (kilo 10) aldım.çok değil dimeeeee

esra masallah sana gobisin cok guzel canim...10 kilo gayet normal cok degil bence......ben 13 kilo aldim seninki tam bence...

hamilelik göbek paylaşımı

Son düzenleyen: Moderatör:
esra2001 cnm çok güzel çıkmışsın ne güzel olmuşsun öle çok yakışmış allah nazardan saklasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…