2009 Ocak anneleri göbek şov başlıyor

veeeee iste benim gobisim,pek iyi cekemedim ama idare eder...

Son düzenleyen: Moderatör:
giderek büyüyor,ne kadar da hareket etmemi zorlasa da seviyorum gobegimi daha dogrusu gobegimin icindekini....bigun bunlari soyleyecegim aklimin ucundan bile gecmezdi...cok guzel bir duyguymus...

maşallah maşallah,ne güzel büyüoruz bööle:))
benim çok hoşuma gidio bazen de bana bakmalarında keyif duyuorum,abartıo muyum acaba??

ekinsu süper göbeğin :)) başka biryer büyümemiş sanki yandan fazlalık yok :))

ekinsu kançiçeğim ikinizin göbişte çok güzel çok tatlı olmuşsunuz allah nazardan saklasın

tesekkurler kizlar....ee hadi bakalim siz de koyun da kimin gobisi daha buyuk gorelim:)))

ekinsu kanciçegim göbüşleriniz çokgüzellll..
ama kançiçeğim sanki seninki çok aşağıda duruyo bi problem yok dimi erken doğum falan...

kızlar maşallah kocamn olmuş göbüşler..kançiçeğim en koca göbeklimiz sen mi oalcaksın yoksa :))

maşallah o guzel gobuslere ve ıcındekı mınıklere ne de guzel cıkmıslar oylee kanım kaynadı vallahıı severım o mınıklerı benn :))

Ekinsu,kançiçeğim maşşallah toplalak göbüşlerinize:)Artık yarışır hale geldi göbüşler.Biz de top 10 göbüş listesi mi yapsak acaba:))Kançiçeğim 1 numara sen olursun canım herhalde.

valla ben sizin gobislere baktim bu zamana kadar hep takip ettim ama en buyugu benimki galiba:) bu fotodaki halim daha ac karnima...siz bir de bizi tok karnina gorun...

bu arada reyhancim aslinda benim karnim cok asagida degil,cok sukur erken dogum tehlikesi de yok....reismde oyle gorunuyor belki de ama tam yuvarlak gobegim...

Kızlar bu da benim göbiş.Diğre taraflarda pek bişey yok ama göbiş öne doğru öyle bir sivrildi kiii. 50 cm önden gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Waterfull ne güzel göbiş resmide ne güzel çekmişsin öyle yalnız sen o kadar kiloyu nereye aldın bilmem hepsi göbişinde de değil belli, bence senin başlangıç kilon zaten çok azmış çöp gibiymişsin herhalde aldığın kilolar yakışmış

Teşekkürler ekinsucum.Herkes aynı şeyi, söylüyor, dün mimarlar odasında ki sekreter arkadaş, uzun zamandır ilk defa gördü beni, çok fazla birşey yok, hiçte 6,5 aylık gibi görünmüyorsunuz dedi. Bende 15 kg aldım deyince bu hal yakışmış size, bence fazla vermeyin dedi:)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…