2009 Ocak anneleri göbek şov başlıyor

balim oglusunun evi cok güzelmis masallah :))
2.resmimi ekleyemedim kusura bakmayin sayfayi kirlettim

balım ,cidy süpersiniz valla :))
sizin göbiş de son 10 günde falan mı bööle oldu,ben son anda şiştim:))

ay fotolara baktım da deve gibiyim:))
ya aslında bu kadar diilim,kendim ,yakından çektim:))

maşallah herkesin göbişlerineeeee maşallah benim göbiş çok büyüktü bende çok kio almıştı su toplamıştı vücudumda tam 15 kilo aldım ben şimdi bebişim 15 günlük ve doğumla beraber 10 kg vermişim henüz herkes ikiz sanıyordu beniiii:roflol:

teşekkürler inanna ve cidy.bayramın ilk günü çektirdim o resmi.26 haftalıktı sanırım.son 1 haftada çıktı göbeğim.önceden pek birşey belli değildi.

Allah bağışlasın kızını Papatyam:))ben de kızıma kavuşacağım günleri iple çekiorum..
şu bahsettiğin 10 kilo moral oldu ,teşekkürler:)):CüvCüv:

kızımın evini gösterecektim size ama eşofmanım fazla inik çıkmış gelecek ay çizeceğimiz resmi yollarım artık ama tavsiye ediyorum süper keyifli..son ay da bi programda görmüştüm kille kaplayacağım göbişi,anı kalsın die:))

balım ,cidy süpersiniz valla :))
sizin göbiş de son 10 günde falan mı bööle oldu,ben son anda şiştim:))

sagol canim ayy evet sanki birden büyüdü halada büyüyor hissediyorum karnim baya gerildi davul gibi sırnaşık şey :1shok:

cidycim o gerginlik sana bikaç gün içinde göbek olarak geri dönecek:)))

resimler cikmamis ya da bana gorunmuyor..cidy cim eminim guzeldir gobisin:))

kızlar göbekleriniz çok güzel maşallah bebişlerinizin evlerine iyi bakın

[/IMG]

bayramın ilk günü göbek şov yandaki de kocacık göbek şov :))

bol kıyafetleri çok seviyorum göbeğim hiç çıkmıyor :))

buda benim göbüş kızlar......

marg maşallah göbüşüne diycem ama valla ben göremedim göbüş nerde bakim,sen asıl benim göbüşe bak sen+ senin koçiş göbüş=anca benim göbüş:roflol::roflol:

ayy ben bu kadarını kastetmemiştim resmi küçültmeyi unutmuşum.........

buda benim göbüş kızlar......

marg maşallah göbüşüne diycem ama valla ben göremedim göbüş nerde bakim,sen asıl benim göbüşe bak sen+ senin koçiş göbüş=anca benim göbüş:roflol::roflol:[/QUOTE]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…