2009 Ocak anneleri göbek şov başlıyor

marsg cim,senin gobisin 4 aylik gibi duruyor az cikmis ama yakismis yani..ayrica cok guzel cikmisina.s.

talyacim seninki de ayni benimki gibi yukarida tasiyorsun galiba sen de ...masallah sana da :nazar::nazar::nazar:

ozlem,seninki birinci gelir galiba ayina gore tam seninki...
cok tatli cikmis...Allah nazarlardan saklasin:nazar:a.s.

hepiniz de birbirinizden guzel cikmisiniz kizlar,insallah saglikla kavusursunuz bebislerinize...a.s.a.s.a.s.

kızlar maşallah hepinizin göbişi çok güzel aman nazar değmesin

bayanlar göbişleriniz çok güzel valla marsg sana özendim doğrusu benimki aldı başını gidiyo ilk hamileliğimde son 8 aylıkken bu kadardı bu sefer aldı başını gidiyo napıcam bilmem daha önümüzde 3 aydan fazla var of of

herkes bana soruyor kaç aylıksın diye bende 6 bitti diyorum sonra aaaa ne kadar büyük ikizmisin yoksa diyorlar sinir oluyorum, acaba kendilerinin ne kadardı unutmuşlar kendi hamişlilkerini birde gelip aaa diyorlar

aynen ekinsu ya sinir oluyorum insanlara moral bozmakta birinciler maşallah bebek iri olcak herhalde diolar iri veya değil doğsun bi bakalım da ondan sonra karar verin ne olduğuna dimi ama olur mu illa bi yorum yapacaklar....bayramda benim yengem var yaşlı eşimle gittik oturduk neyse baktı baktı bana uzun zamandan beride görmemiştim anaaa dedi ben seni tanımadım sonra annemlere demiş ayy ben burcuyu tanımadım ne kadar irileşleşmiş o öle eşimden çıkarmış benim kim olduğumu :))))

bu insanlar insanı bayram da günaha sokuyolar yawww

hamile olduğunu bilmiyormuymuş ki irileşcez herhalde keyfimizden şişmedik :))

Yaa , boşverin kızlar.Bir laf vardır, torba değil ki ağzını büzelim hesabı. Sizde boşverin takmayın kafaya.3 ay sonra birşey kalmayacak, kucağınızda bebişlerle olacaksınız. Hiç sorun yapmayın bunları. Marsga hiç göbişi yok diyoruz, hamile değilsinde kandırıyor musun bizi diyoruz.Herkesin vücut yapısı farklı, büyük ya da küçük, sonuçta bebişimizin evi orası.kaydirigubbakcemile2hihoyyyt

cok haklısın waterfull benım kız kardesımın 6 ayında karnı cıktı o da mınımınnacıktııı halen dıyor yaa bı doru duzgun hamiş elbisesi gıyemedım :)) herkesın vucut yapısı farklı bende tabırı caizse davul gıbı oldum elbıse bulamıyorum en buyuk beden 5 o da bana zar zor oluyor vallahı hıc onemlı degıl yeterkı kuzucuklar saglıklı olsun

herkes bana soruyor kaç aylıksın diye bende 6 bitti diyorum sonra aaaa ne kadar büyük ikizmisin yoksa diyorlar sinir oluyorum, acaba kendilerinin ne kadardı unutmuşlar kendi hamişlilkerini birde gelip aaa diyorlar

boşverceksin canım.unutmaki bizim hissettiklerimizi bebişlerimizde hissediyor,hazımsız insanların yorumlarını dinleme bence,inan işim gereği akşama kadar ne kadınlarla muhattap oluyorum,hepsini dinlesem sinir hastası olurum heralde,en basiti,bitanesi bebeğimin cinsiyetini sordu kız deyince (olsun üzülme oda evlat)dedi zihniyete bakarmısın:roflol:

][img=http://img220.imageshack.us/img220/4896/004gm5.jpg][/url]
6 aylık göbeğim:ecrin_bebek:

ben koydum 15 gün olucak nerdeyse 26 haftalıktım o zaman yakında yine koyucam

X