2009 nisan anneleri hastane cantalarınızı hazırladınız mı

kızlar bend basladım
2 pijama
1 gecelık
2 atlet
4 kilot
ped
terlık
havlu
kagıt havlu
hasta bezi
cıkısta gıymek ıcın esofman takımı
tarak makyaj malzemesı-kırmızı kurdela
ıslak mendıl-kolanya-nemlendırıcı krem

bebek için
1hastane cıkısı takım
1 kucuk zıbın takım
2 tulum
2 cıtcıtlı badı
2 corap
bebek bezi-ıslak mendıl
2 battanıye( pelus-penye)
aklıma geldıkce bende eklıorum normal dogum dusunuyorum ınsaalh oyle olur. bu yuzden cevremdekıler cok kalmazsın fazla esya koyma dıorlar.

kızlar meme koruyucuda alın mutlaka ilk emzirmeler biraz ağrılı olabiliyomuş.lansinoh krem hastane vermiyosa mutlaka alın.:ecrin_bebek:

bana doğum yapan biri dediki o kremi doğumdan 1 ay önce günaşırı sürmeye başla dedi ben sürücemn o yüzden

ben de daha hazırlamadım çanta falan... bizim hastane bebek için bişey getirmeyin kendiniziçin de sadece çamaşır ve gecelik getirmeniz yeterli biz burdan hallediyoruz dedi... ama ben yine de kızım için hastane çıkışı koyacam.. tabi başka lazım olabilecek şeyleri... şöyle bir baktım da kapı süslerini bile hastane yapmış hep aynı stil odaların kapısı... geçen gidişimde gezdim baya güsel.... Rabbim sağlık versin de ben de 32 den sonra hazırlayacam yani gelecek hafta inşallah...

bu arada ped değil de hasta bezi daha iyi oluyomuş.. siz ne diyosunuz kıslar... tecrübeli analar:) özellikle....

daha hastanemi bile bulamadım çantaya hiç sıra gelmedi bende izne çıktığımda düşünüyorum hazırlamayı
kafam çok karışık

arkadaşım kafan niye karışık kaç haftalıksın ki sen? bence yavaş yavaş hem hastane bulsan hem çantanı hazırlamaya başlarsan iyi olur

kızlar dün gece oturdum hastane çantamı bitirdim ohhhhhhhhhhhhhhhh rahatladım

canım neler koydun bakalım ben hazırlıyorum ama çantaya bişeyler koydukça sanki daha çok esik varmş gibi :çok üzgünüm: geliyo panik oluyorum delikafadulden

ben de daha hazırlamadım çanta falan... bizim hastane bebek için bişey getirmeyin kendiniziçin de sadece çamaşır ve gecelik getirmeniz yeterli biz burdan hallediyoruz dedi... ama ben yine de kızım için hastane çıkışı koyacam.. tabi başka lazım olabilecek şeyleri... şöyle bir baktım da kapı süslerini bile hastane yapmış hep aynı stil odaların kapısı... geçen gidişimde gezdim baya güsel.... Rabbim sağlık versin de ben de 32 den sonra hazırlayacam yani gelecek hafta inşallah...

bu arada ped değil de hasta bezi daha iyi oluyomuş.. siz ne diyosunuz kıslar... tecrübeli analar:) özellikle....

tecrubelı degılım ama evet hasta bezı daha kullanıslı oluyormus geda cım. bende hasta bezı koydum bu arada hangı hastane de dogum yapacaksın

canım neler koydun bakalım ben hazırlıyorum ama çantaya bişeyler koydukça sanki daha çok esik varmş gibi :çok üzgünüm: geliyo panik oluyorum delikafadulden

1 pijama
2 gecelık
5 yüksek bel kilot
orkid en büyük boy ped
terlık
çorap 2 tane
emzirme sütyeni
cıkısta gıymek ıcın esofman
tarak
makyaj malzemesı-
kırmızı taç-toka
ıslak mendıl

bebek için
1hastane cıkısı takım
3 tulum
5 cıtcıtlı badı
3 corap
bebek bezi-ıslak mendıl
battaniye
pike
hırka
nolur nolmaz die biberon
emzik:ecrin_bebek:

1 pijama
2 gecelık
5 yüksek bel kilot
orkid en büyük boy ped
terlık
çorap 2 tane
emzirme sütyeni
cıkısta gıymek ıcın esofman
tarak
makyaj malzemesı-
kırmızı taç-toka
ıslak mendıl

bebek için
1hastane cıkısı takım
3 tulum
5 cıtcıtlı badı
3 corap
bebek bezi-ıslak mendıl
battaniye
pike
hırka
nolur nolmaz die biberon
emzik:ecrin_bebek:

t.ederim canm bak yüz havlusuda koyabilisn birde bebek için agız mendili :emir_bebek:

sabahlik-bi tane havlu-4corap- 3 emzirme sudyeni-1kilot( nolur nolmaz)-crocslarimi yikadim terlik niyetine giycem.
dis macunu-koltuk alti-krem-sampuan.krem-törpü-pamuk-toka-bebegime bi emzik
simdilik bunlari koydum.. aklima geldikce koyarim bisiler..

4gun kaliniyor hastanede eger bebekte ve annede bir sorun yoksa.
4 gun boyunca bebegin kiyafeti , bezi , gerekirse mamasi gogus pombasi temizleme havlusu vs
annenin geceligi pedi- gogus pedi- lohusa kilodu- fln hastane tarafindan karsilaniyor. :emir_bebek:

tecrubelı degılım ama evet hasta bezı daha kullanıslı oluyormus geda cım. bende hasta bezı koydum bu arada hangı hastane de dogum yapacaksın

teşekkürler canım.. ben de ööle yaoayım bari sankii daha garanti...
ben maltepe sema hastansine gidiyom doğumu da aynı düşünüyom canım çok süper bi hastane.. drum saolsun çok iyi....

kızlar hep muhabetler aynı buaralar doğum yapanlardan aldığım duyumlara göre pişik kremi ve pamukda koymak lazımmış ıslak mendil önermiyolarmış altını temizlemek için bile ıslak pamukla temizlemek iyiymiş en iyisi bile olsa ilk dönemde ıslak havluyla yüzünü ağzını falan sakın silmeyin diyolar aklınızda olsun

evet bende pamuk ve gülsuyu koydum ilk zamanlar onlarla temızlenicek popoları

haklısınız kızlar ben hıc dusunmemıstım pamuk ve gulsuyu bende koyayım bari bebişlerin poposunu koruyalımkaydirigubbakcemile3

X