2009 Nisan anneleri bebişlerimize isim........

kızlar erkek benım bebek kız isimlerine bakmıyorum

ismimiz
günay ege olucak allah nasip ederse

urala hadi hayırlısı olsun
şimdide ben oğluma rüzgar demeye başladım ama çok kararsızıs

babasıyla düşün düşün kafayı yiycez kitap bile aldık ama hala kızımıza bi isim koyamadık teyzeleri çok üzülüyorum doğrusu:uhm:

defne ismi güzel bence de
yağmurun yanına da nisayı önerebilirim
zeynep dila da birlikte koyulabilir diye düşünüyorum
ben de çok kararsızım bu konuda. en son gözde nisa ya karar verdim.
ama yaren ceren irem sevdiğim isimlerden. cerenle irem eşimle kuzenlerimizin çocuklarının isimleri. koyamıyorum oyüzden

bizde kızımıza idil,nil ve ırmak isimlerinden birini koymayı planlıyoruz değiştirmezsek tabi:))

çok zor ya benim adım eda kızım olsaydı süeda istıyordum ama oluşum olucak kayra diyoruz ama sizce nasıl

bizde kızımıza idil,nil ve ırmak isimlerinden birini koymayı planlıyoruz değiştirmezsek tabi:))

çok hoşuma gitti yazmadan geçemeyeceğim bu isimlerden biri benim adım yani adımın beğenilmesi çok hoşuma gitti,bu arada tuğçe göbek adım hemde benim için hatırası var.RUMELİLİ inşallah değiştirmez benim adımı koyarsınhihoyyyt

Son düzenleme:
çok zor ya benim adım eda kızım olsaydı süeda istıyordum ama oluşum olucak kayra diyoruz ama sizce nasıl

canım hoşgeldin nerelerdesin bu kadar kendini özletme,umarım bebeğinde sende iysinizdir,bence kayra ismi çok güzel değişik bir isim,inşallah sağlıkla doğarlarda koyarız isimlerini:ecrin_bebek:

bu arada biz oğlumuzun ismini can koymayı düşünüoruz canımız çünkü o bizim:) eşimde ben hamile kalmadan önce yahya efendiye adak adamış o yüzden Yahya Can olacak sanırım

tuğçe sen bize tüyo ver o zaman hangisi senin adın ve ismin insanlar üzerindeki etkilerine inanan biri olarak ismini tavsiye eder misin?

tuğçe sen bize tüyo ver o zaman hangisi senin adın ve ismin insanlar üzerindeki etkilerine inanan biri olarak ismini tavsiye eder misin?

canım övünmek gibi olmasında ismim hayatımın her döneminde beğenilmiştir hatta öğretmenlerle tanışılırya herzaman'' ne güzel adın var adınla yaşa''derlerdi buda benim çok hoşuma giderdi ki hatırlayabiliyorum,kısa olduğu için sınavlarda yazmasıda kolay oluyordu,anlamıda benim çok hoşuma gidiyor bunuda çok soran oluyordu eskiden hiç duyulmuş bir isim değildi ama artık daha çok duyuyorum tek bir dez avantajı var oda ilk söylediğimde kimse anlamıyor birkaç kez tekrar etmem gerekiyor gönül rahatlığıyla tavsiye ederim çünki bana herzaman kendimi farklı hissettirdi ama 2 isim birden koyarsan çok daha güzel olur bence,canım az çok tahmin etmişsindir ilk yazdığın benim adım.a.s

Son düzenleme:
Benimde oğluşum olacak Kerem ismi çok hoş geliyor. Aslında yakın arkadaşım oğluna bu ismi koyduğu için kararsızım. Efe, Mert, Yiğit, Yağız, Rüzgar vs isimler bana çok sert geliyor. Kişiliğini etkiler diyede korkuyorum. Buradaki isimleri okurken Ceyhun ve Kayra isimleri hoşuma gitti. Bakalım artık yeni tavsiyelerinizi değerlendirmeye alacağım

kızlar ben size bir şey danışacağım...ben daha kzımın ismine karar veremedim ama eşim ısrarla GÖKÇE istiyor ben de ne diyeceğimi bilemedim..ablam bırak o koysun ismini daha bir düşkün olur dedi..gerçi her durumda sever kızını ama benim tanıdığım eşimde gerçkten kendi ismini koyarsa daha bi mutlu olur...iki isim koysam nasıl olur acaba....

bence çok güzel olur iki isim koymanın bi sakıncası yok nasıl olsa. böylece hem eşini kırmamış olursun hem seninde hevesin kalmasın.Hem kızlar sever öyle değişik değişik kullanır isimlerini kaydirigubbakcemile5

canım seninde istediğin varsa bencede 2 isim koy....bizde çok düşünüyoruz ama sanırım 2 isim koymıcaz....okul hayatınıda düşününce zor olur diyoruz kendimizce....hakikaten ortak noktada buluşmak güç olabiliyor....bende isim konusunu babamıza bıraktım....çok uç şeyler düşünmüyoruz ama yinede birimiz bir isim desekte heh desek çok sevincem:1rolleyes: ama çok beğendiğin varsa 2 isim koy derim.....allah sağlık versin meleğine

gökçe kibar güzel bi isim bence. ama 2 isim koymak benim de tercihim. ben normalde çok kararsız bi insanm ben. bu isim konusunda da çok zor karar vereceğime eminim.
şimdilik GÖZDE NİSA diyoruz. bunun dışında beğendiğim isimler;
İDİL, YAREN, BERİL, ÖZGE, EZGİ, İREM, CEREN, PELİN, SELİN, SELEN, GİZEMİ ESİNİ ELA, İLKİN, BEREN, CEYLA, CEYDA, DEFNE, SILA, DEREN, DERİN
bu kadar isim arasından nasıl karar verilir söylesenize! hepsi güzel. belki size de fikir olur diye yazdım.
erkek isimleri
EGE, EGEMEN, EFE, EYMEN, ARDA, KAYRA
HEPSİNİN ANLAMLARI DA GÜZEL KIZLAR BELKİ DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ

Çok sağolun kızlar...ben de iki isimie karar kılacam ama ikinci ismin uyumlu olmasını öyle ki beraber kullanmasına uğraşacağım...:) aliye getirdiğin alternatifler hoşuma gitti çok teşekkürler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…