2009 Nisan anneleri bebişlerimize isim........

poyraz ismide var etrafımda hoş

kız ismide asya cok güzel

ben erkek olursa ARDA istiyorum BUĞRA da güzel bir isim. kızım olursa MERİÇ yada TUNA olabilir

SUEDA değilde o isim süheyda ydı benim hatırladığım

oğlum olursa EMRE
kızım olursa GÜLFEM
nasıl biyorum lütfen.süeda güzel isim miş.bi ara ben de arda istedim ama eşim istemedi.poyraz çok sert geliyo.buğra meriç tuna çok güzeller
asya zaten masal gibi .ben de düşünmüştüm yine eşim istemedi (

orada tazı karışmış.nasıl bilmiyorum lütfen yorum yazın yazıodu normalde

ben oğluşum olursa büyük dedim ve eşinin büyük dedesinin adı mehmet yağız olarak dşünüyorum
ama kızım olursa yaren tuana sudenaz nazlım nil elçin olabilir diyorum bakalım haftaya bugün gösterirse öğrenicez inş

benim oğluşum olacak inşallah adını Affan Melih koymayı düşnüyorum.

arkadaşlar merhaba henüz bebişimin cinsiyeti belli olmadı ama ben kız olursa eylül ,rüya erkek olursa demirhan ,göktuğ olabilir diye düşünüyorum tabi bu benim düşüncdem eşimin henüz haberi yok :1no2:

minal- kız ismi
taha erkek ismi
fikriniz olsun

merhabalar benimde kızım olacak Allah nasip ederse adını elif naz olarak düşündük..

çokkk önceleri yazmıştık ama silinenler arasına girmiş geçtiğimiz haftalarda....benim canım oğlumun adı kuzey olacak.....en başından beri başka hiçbir isim düşünmedik....

bizde kerem ismine takılıp kalmıştık şimdiyse kuzey ismine taktım nasıl sizce kuzey ismi

bence kerem daa güzel ama sen bilirsin gene de... yani anlamlı isimler koymak daa efdal ya o yüzden kerem daha anlamlı sankim...gamyoncuiremsu
ben iki hafta oldum cinsiyet ööreneli ama hala isim düşünmedim küçük prensese....yard edin teyzeleriiiikaydirigubbakcemile3

eevet ama kerem eski isim falan dediler doğuma kadar değişir tabi ne isimler gelir geçer
kıs isimleri daha fazla

Benim oglum olacak ismini bulduk Ahmet Tuna olcak hayırlısıyla............:)))))))))))

Kerem cok guzel isim bende dusunuyodum ama eşim tuna istedi ahmet tuna olacak....
ben ahmet kerem olsun cok istedim ama eşimide kıramıyorummm........
Bi dahaki sefere artıkk ben koyarım:)))))))))))

SUEDA değilde o isim süheyda ydı benim hatırladığım

süheyda da var biliyorum o ismi ama bu ayrı bi isim.
sueda : kur'an da allahın sevdiği razı oldugu kulları anlamını tasıyo.
su ve eda olarak ayrı ayrı kullanılmıyo sueda olarak yazılıyo.
hala kararsızım aramalardayım ama bulamadım.
eşim tutturdu toprak olacak diye.bende sacmalama diyorum ama o öyle istiyo.en azından bende 2. bi isim koyup vaziyeti kurtarmak istiyorum :1no2:

Bizim Kızımız olacak inşallah. Gerçi bugün net anlaşılacak ama kızımız geliyosa eğer adı SUDE MELİS. Sudeyi babası buldu su gibi temiz olsun Sude olsun dedi. Bende sevdim. Benimde küçüklükten beri çok sevdiğim isim Melis. Kararımızı verdik ismi SUDE MELİS inşallah..

kız bebeğemi toprak koymak istiyor:sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…