2009 Nisan anneleri bebişlerimize isim........

bende isim konusunda çok karasızım . Kız gibi şimdilik bizim bebiş. Şimdi sizin isimleri okurken asya hoşuma gitti. Selvi boylum al yazmalımın asyası. Ama Türkan şoray gibi siyah bir güzel olursa daha da bir yakışır. ben sarışınım ama babası esmer ne olur ki bebişimiz

benimde kızım olucak nasipse ismini Yağmur Dila düşünüyoruz :) bakalım

kızlar biliyorsunuz 1 kasımda doktora gıttıgımde kız geliyor demişdi ama kesin degıldi 1 aralıkta tekrar gidecegım allagın izniyle kızım olucaksa
asya diye yazmıştım

asyanın yanına naz ismi olurmu
asya naz

yoksa sadece asyamı olmalı

kararsızım

herkes asya ismini cok benimsedi

eşim ve ben iki isimli olduğumuz için inşallah kızımınkide iki isim olacak Elif Sena ilk ve son kararım şimdi bile hepimiz adıyla seviyoruz

urlaaa
sakın asya ismini büyüsünü bozma bence
asya tek başına çk güzel bir isim

günaydın;
bizde her gece internetin karşısında eşimle isim arıyoruz. ama daha zarar veremedik.
ağırlık olarak şuan BARAN isminde kalıyoruz. ama net değil.
ne kadar zormuş , isim vermek .

senin bebişin isim teyzesi olayım ben.a.s.kayra yağız yiğit bunlarıda düşün

kızlar bizde 2 isim arasında kararsız kaldık..
DEFNE yada ŞEVVAL sizce hangisi daha güzel?

kızlar bizde 2 isim arasında kararsız kaldık..
DEFNE yada ŞEVVAL sizce hangisi daha güzel?

canım ben defne isimini beğeniyorum zaten eşim taktı o isme onu koyacağız galiba ama tabi eylül defne olacak hihoyyyt sağlıkla kucağımıza alırız inşallah

defne çok hoş ama şevval de çok anlamlı ve ağır bi isim bence benim kızım olsaydı şevvali tercih ederdim çünkü daha nadir görülen bi isim.

şevval cok hoş hemde değişik bi isim :) bnmde arkadasım kzının adnı şevval mina koymustu..

asya tek başına cok güzel bnce başka isim koymayın yanınabnce

kızlar yağmur dila nasıl yanına başka ne uydurabiliriz ya kısa en fazla 4 harfli isimlerden yardımcı olun :)
yağmur dila
yağmur esma
..

kızlar yağmur dila nasıl yanına başka ne uydurabiliriz ya kısa en fazla 4 harfli isimlerden yardımcı olun :)
yağmur dila
yağmur esma
..

canım azra isminin anlamıda cok güzel netten bakabilirsin hem yağmur azrada güzel oluyo elif yağmurda olabilir azranın anlamı cok güzel BENCE

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…