2009 Nisan anneleri bebişlerimize isim........

kızlar ya bende bisürü kız ismi hazırlamıştım bizimki erkek miş.Bulamadım erkek adı bitürlü sizce DEMİR nasıl güzel mi?

kızlar ya bende bisürü kız ismi hazırlamıştım bizimki erkek miş.Bulamadım erkek adı bitürlü sizce DEMİR nasıl güzel mi?

bencede dozkan sen seçtiğin isimleri yazarsan çok güsel olur yoksa bu gidişle isim bulamıyacağım prensesime :=)

bu arada ben prensesime defne ismini koymayı düşünüyoruz nasıl yorumlarınızı bekliyorum

kız ismi: tulu, ada,deren,dila,doğa,melodi,mina,sena,sıla,su,oylum,beril
erkek ismi :ada,ege,demir,aral,erkin,baran,sarp,sarper,doğu, kuzey,poyraz,yağız
umarım işinize yarar bunlar benim beğendiğim isimler

kız isimleri paylaşalım
ben kızımın adını asya düşünüyorum.................

urla bence asya çok güzel bi isim sence esmer mi olacak kızın. sanki esmer uzun boylu bir kız adı çok beğendim (niyeyse isimler bende çağrışım yapıyo bazen)

ovtemiz ,betül, bilmem beğenirmisiniz siz benim kız için düşündüğüm isimler biraz değişikti.
VERDA: gül demek
ARİNA: iyilik kraliçesi
BELİT: korsan kraliçe
DELFİN:yunusbalığı

bu arada ben prensesime defne ismini koymayı düşünüyoruz nasıl yorumlarınızı bekliyorum

ovtemiz DEFNE çok zarif güzel bi isim.istersen iki isim koy kızlar seviyolar öyle değişiklikleri benim kızımın ismi SİDAL DOĞA bugüne kadar hep SİDAL dedik bakıyorumda bugünlerde kendine DOĞA dedirtmeye başlamış bazı yakın arkadaşlarına cadılar seviyolar öyle değişiklikleri.

çok sağol dozkan doğa bence de çok güzel bir isim aslında bende iki isim koymayı düşnüyorum ama bakalım defnenn yanına ne olabilir diye düşünüyoruz :=)))))

bence defne ismi çok güzel benim bir arkadaşımda şu an9.ayında ve kızna defne ismini koyacak :lepi:
kız isimleri paylaşalım
ben kızımın adını asya düşünüyorum.................

urla asya ismini oldum olası çok beğenirim nedense asya kızları aklıma hep uzun boylu çok güzel kızlar olarak gelir güzel isim bence:lepi:

ya kızlar kuzey ismine herkes çocuk soğuk karakterli biri olur diyo ismini illaki taşır diyor ya

arkadaşlar ben hep kızım olacağını düşünmüştüm o yüzden 2 değişik kız ismi bulmuştum ve çok beğenmiştim ama benimki oğlanmış o yüzden isimleri sizinle paylaşayım belki beğenirsiniz. Karya:allahın lütfu demek arapça Talya:arapça kısmet,güzel şans demek

kızlar sağolun ama defnenin yanına isim aranıyorrrr ama bulunamıyor:1no2: yardımlarınızı bekliyorummmm :teselli:

cicek bildiğim kadarıyla Kayra erkek ismi olarak da kullanılıyor....oğluşuna bi düşün istersen

bizde kızımıza AKSU ismini düşündük, bi kaç alternatif daha var bakalım siz hangisini beğeneceksiniz.
SERRA
BERRA
DURU
ZEYNEP

günaydın;
bizde her gece internetin karşısında eşimle isim arıyoruz. ama daha zarar veremedik.
ağırlık olarak şuan BARAN isminde kalıyoruz. ama net değil.
ne kadar zormuş , isim vermek .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…