2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

valla simdiye kadar 12 kilo aldim ama daha detaylari pazartesi gunu kontrolum var o zaman paylasirim ve isim konusunda esim hoca efendimize haber gonderdi bakalim ne dicek isim icin

Bugün gittik doktorumuza. Güzel kızımı gördük teyzeleri... 32+3 olduk. 2159 gr ve 43 cm olmuş totikim benim hihoyyyt Ben hiç kilo almamışım. 83,1'im hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

waybe defne baya kilo almış darısı benim oğlumun başına biz sizden daha küçüğüz 30 haftalık 1750 gr.ız:))boyumuzda 39 cm

Pınarcım,prensesine masallah,ben yine şiştim 79 olmuşum:a015::a015::a015:

Oh maşallah bebişlerimiz büyüyor sağlıkla:) benim oğlumu görmeme daha çoooook var taaa 1 nisanda benneyaptımki

yeni listeyi bi görelim kızz eklede ben çok seviyorum listemizi ya:))

Bugün gittik doktorumuza. Güzel kızımı gördük teyzeleri... 32+3 olduk. 2159 gr ve 43 cm olmuş totikim benim hihoyyyt Ben hiç kilo almamışım. 83,1'im hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
kız korkuttu bizi ama biara bak kocaman oldu Defnemiz maşallah diyelim annesi

waybe defne baya kilo almış darısı benim oğlumun başına biz sizden daha küçüğüz 30 haftalık 1750 gr.ız:))boyumuzda 39 cm
Canım bir hafta bile farkediyor büyümüş işte bebişin maşallah canım

canım kızım 31+3te 1931grm olmuş annesi çok kilo almış ama kızım iyi önemli olan bu:CüvCüv:

Sağolun teyzeleriii büyüyo kuzularımız Şeniz

Kızlar liste için dediğim gibi acil bi ofis programı bulmam lazım. Bilgiayardakinin süresi dolduğu için kullanamıyorum. En kısa sürede bu işi halledip listelerimizi güncelleyeceğim a.s.

pnrcım bende dun gıttım 32haftalıgız 2020grgeldık bende 87kg cıktım muhtemel dogum tarıhımde 11mayıs dedı dr muhtemelen normal dogum dedı bebegın başı aşagıya dönmüş allah hepımızı bi avazda kurtarsın ınsallah

Pınarcım sen programları bulana kadar geçici olarak listeyi birisi üstlense:jeyyar: hem sonradan sende zorlanmazsın karısmamış olur ben yardımcı olayım diyeceğim ama herzaman giremiyorum dahada karıstırırımkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…