2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

kızlar merhaba ben de listede güncellemelerimi vereyim.
pek yazamasam da sizleri takip ediyorum.
29+3 de oğluşum 1500 gram boyu 40 cm. di
ben de 64 kilo oldum.

Güncellemeyi yaptım canım a.s.

Tamam canım o zaman ben seni 27 Mayıs'a yazıyorum a.s.

ay ben burda 85 kilo görünüyorum :)))) şimdi 92 kilo oldum :)))) güncellemesende olur pinarcim :)))) böyle güzel duruyor :)))

ay ben burda 85 kilo görünüyorum :)))) şimdi 92 kilo oldum :)))) güncellemesende olur pinarcim :)))) böyle güzel duruyor :)))

Hiç affetmem bacım kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

merhaba pınarcım. listenin güncellenmesine sevindirik oldum canım. ellerine sağlık.
bizde cumartesi günü dra gittik ve ancak yazbildim. tontonum benim 30+5 haftalıkken tam 2140gr olmuş. dra herseferinde boyunu soruyorum ama bitürlü söylemiyor istersen sallayayım diyor.
bende tam 75 kiloyum. ama kimse inanmıyor. sadece kocaman bir göbek. bide hergören erkekmi diyor bende artık sıkıldım "ben kızım"diye kartona yazıp göbeğime asıcam:)))

cnm ben dün yıne doktordaydım 33+0 da bebegım 2150gr ve boyu 46.5 cmdi boyu bayagı uzamıs oğluşumun

merhaba kızlar, çok fazla yazamasamda listeyi ve mayıs annelerini sürekli takip ediyorum. 28+6 da kızım 1200 gr.dı. şu an 31+1 olduk. pazartesi kontrolümüz var. benim kilomda 71 oldu. pınarcım listeyi düzeltirsen sevinirim.

merhaba kızlar, 32+5 hamişim bebeğim 2089 kg 46 cm. sat 27 temmuz 50 kilo ile hamile kaldım şu an 64 kiloyum. doğum tarihi muhtemelen 3 mayıs olucak. hepimize hayırlı ve sağlıklı doğumlar diliyorum.

hoşbulduuuuum :) pınarcım sevindiğine sevindim süper o zaman çünki cumartesi doktora gidicem vee minnoşla ilgili yeni gelişmeleri yazıcam sana

mrhaba kızlar
bende 33 haftalık hamileyim 58 ile hamile kaldım şuan 73 kiloyum bebeğim erkek mayıs 15 tahmini doğum tarihim kısmetse oğlumun adı muhammed bera olacak

ALLAH c.c yardımcımız olsun

cnm ben dün yıne doktordaydım 33+0 da bebegım 2150gr ve boyu 46.5 cmdi boyu bayagı uzamıs oğluşumun

mrhaba kızlar
bende 33 haftalık hamileyim 58 ile hamile kaldım şuan 73 kiloyum bebeğim erkek mayıs 15 tahmini doğum tarihim kısmetse oğlumun adı muhammed bera olacak

ALLAH c.c yardımcımız olsun

Güncellemeleri yaptım kızlar a.s.

hoşbulduuuuum :) pınarcım sevindiğine sevindim süper o zaman çünki cumartesi doktora gidicem vee minnoşla ilgili yeni gelişmeleri yazıcam sana

Tamam canım a.s.

merhaba kızlar, 32+5 hamişim bebeğim 2089 kg 46 cm. sat 27 temmuz 50 kilo ile hamile kaldım şu an 64 kiloyum. doğum tarihi muhtemelen 3 mayıs olucak. hepimize hayırlı ve sağlıklı doğumlar diliyorum.

Merhaba hoşgeldin aramıza. Eğer 3 Mayısta doğum yapacaksan 34+4 günlük olman lazım. Bir yanlışlık mı var?

canımcım bende bgn doktora gittim bebiş 40 cm olmuş kilosuda 1800 gr. minik oğluşum uyuyodu teyzesi 31+4 günlük geldik sata göre 4 gün önde inş hep böyle gider:)

pınarcım bugünkü kontrolde 33+5 te kilo 2048gr, boy 47,7cm. ben hala 110 kiloyum. sadece 3 kilo aldım sevinem mi üzülem mi bilmem

Pınarcım en sonunda gittim dr. kızım benim yaramaz bi kız yalnız .
1890gr 45 cm kızım ve ben 70 kiloyum inanamıyorum.Sezeryan tarihim belli oldu 11 Mayıs daha ne diyim ama kızım keşke 2000 i geçseydi.Dr çok kilo almışsın dikkat et dedi.

pınarcım dun dr a gıttık bızde...oglusum 31+5 geldı ultrasonda dr bıze calısabılır raporu vercektı 1 hafta sonra dedı.sata gore ondeyız ya o yusdenmışşş normalde 30 hafta kusurluk olmamız gerekıomus...
kılomuz 1800 olmus :))))normal dogum dıor dr simdide...offf ya napcam bılmıorum yaniii....

Pınaaaaaaar bacım maalesef 80 oldum benn...oyy söylemesi bile zor ya SEEEEKK--SEEEENN:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

bizde dün dr.daydık
2082 gr olmuş bizim kız
32+3 te
kıpır kıpırdı valla bir ölçüm yaptımadı dr.ahihoyyyt

Pınaaaaaaar bacım maalesef 80 oldum benn...oyy söylemesi bile zor ya SEEEEKK--SEEEENN:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canım sen yine iisin bana göre ben 70 le hamile kaldım şu an 85 im :çok üzgünüm: valla Allahtan boyum uzunda çok göstermiyorum naniknanik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…