2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

benimde sezeryan olacagım kesinleşti 15 mayıs sanırım kilom 78 olmuş ay 9 hafta kaldı:))

ben 31+0 haftadayım kızlar :) 57 kg ile başladım şimdi 72 kg oldum. çok hızlı alınıyo valla anlamıyorum bile :) kızım ise 1860 grb hihoyyyt

bu arada ben yeniyim bunu belirtmeyi unuttum a.s.
normal yada sezaryen henüz belli değil ama şuan herşey normal gibi görünüyo bakalım. kızımın ismini de henüz bulamadım, bunlar netleşince yazarım tekrar , hepimize allah yardım etsin.

normal yada sezaryen henüz belli değil ama şuan herşey normal gibi görünüyo bakalım. kızımın ismini de henüz bulamadım, bunlar netleşince yazarım tekrar , hepimize allah yardım etsin.
canım hoşgeldin kan grubumuz aynı valla kan uyuşmazlığı iğnesi vurdurdunmu

Hoşgeldin cnma.s.Rabbim bebişini kucaklamayıda nasip etsin inş:Saruboceq:
:nazar:

hoşbuldum :) canım kan uyuşmazlığı iğnesi vurdurmadım çünki eşim de b (-) , o yüzden uyuşmazlık yok dedi doktorum. senin eşin pozitif mi?
evet pozitif ondan sordum şanslısın o zaman aynı şehirde olsak haberleşirdikçünkü bu kan grubu çok zor bulunuyor

evet pozitif ondan sordum şanslısın o zaman aynı şehirde olsak haberleşirdikçünkü bu kan grubu çok zor bulunuyor

canım benim artık uyuşmazlık sorun değil biliyosun doktorun zaten zamanı gelince sana iğneyi yapıcaktır. ben sık sık istanbula geliyorum tabi artık yolculuk yasak, eşim istanbullu ailesi de orda. burdan haberleşir, denk gelirse istanbulda bigün bebişlerimizle kahve içeriz :kahve:

canım benim artık uyuşmazlık sorun değil biliyosun doktorun zaten zamanı gelince sana iğneyi yapıcaktır. ben sık sık istanbula geliyorum tabi artık yolculuk yasak, eşim istanbullu ailesi de orda. burdan haberleşir, denk gelirse istanbulda bigün bebişlerimizle kahve içeriz :kahve:
inşallah canım neden olmasın

Şu an bebişim 28+6 haftalık
Sat a göre muhtemel doğum tarihim 29 mayıs..ama bebeklerin sadece %5 inin 40. haftada doğduğu göz önüne alınırsa daha erken gelip bize süpriz bile yapabilir oğlum :) Dr. umuz da 38-40 haftalar arasında dedi doğumu bakalım bekliyoruz fazla birşey Kalmadı ..

Son düzenleme:
benimde bebegim 1,600 grm olmus bende 71 kılo olmusum canım ne zamandır güncellememiştim bilgilerimi :)

merhaba arkadaşlar bende kısmetse mayıs annesi olacağım KK ziyaret ederdim ama mayıs anneleri sayfasıyla olarak ilk defa birkaç hafta önce tanıştım.günler yaklaştıkça sanırım dahada günler geçmek bilmiyor. bizide aranıza alırsanız seviniriz kızımla:eek:a.s muhtemel doğum tarihimiz 26 mayıs şu an 29+2deyiz 27+2 de kuzumun kilosu 1225gr dı ismide zeynep olacak hayırlısıyla Rabbim herkezin bebegini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.inşallah imtihanımız yavrularımızdan olmasın.

Şu an bebişim 28+6 haftalık
Sat a göre muhtemel doğum tarihim 29 mayıs..ama bebeklerin sadece %5 inin 40. haftada doğduğu göz önüne alınırsa daha erken gelip bize süpriz bile yapabilir oğlum :) Dr. umuz da 38-40 haftalar arasında dedi doğumu bakalım bekliyoruz fazla birşey Kalmadı ..
hoşgeldin canım sanırım normal düşünüyorsun MAYIS ANNELERİ YAZILI YERDE MUHABBET EDİYORUZ

merhaba arkadaşlar bende kısmetse mayıs annesi olacağım KK ziyaret ederdim ama mayıs anneleri sayfasıyla olarak ilk defa birkaç hafta önce tanıştım.günler yaklaştıkça sanırım dahada günler geçmek bilmiyor. bizide aranıza alırsanız seviniriz kızımla:eek:a.s muhtemel doğum tarihimiz 26 mayıs şu an 29+2deyiz 27+2 de kuzumun kilosu 1225gr dı ismide zeynep olacak hayırlısıyla Rabbim herkezin bebegini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.inşallah imtihanımız yavrularımızdan olmasın.
sende hoşgeldin canım Allah sağlıkla dünyaya getirsin
KIZLAR TÜRKİZ İM 30 HAFTADA 1560 GR 41 CM BENNNNDE 68500 OLDUMkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

dün doktora kontrole gittik.
mantar vardı bende ilerlemiş.:1shok:
normal doğumda sorun olur mu dedim,dikişler tutmayabilir dedi.
sezeryanı sordum 10 gün önce alınıyormuş bebek.:emir_bebek:
20-21 nisan gibi yani.
oğlumun kilosu 2.150 olmuş.
boyunu sormayı unuttuk.

Evde bilgisayardaki office programının da kullanım süresi doldu. Bilgisayarı alırken vermişlerdi. Süreliydi. Yeni bir office programı alayım yeniden hergün güncellemeye başlayacağım merak etmeyin...

Hoşgeldin cnm,Rabbim bebeğini kucağına almayıda nasip etsin inş.senide aramızda görmekten mutlu oluruz
http://www.kadinlarkulubu.com/mayis-anneleri/209640-2009-mayis-anneleri.html

bugün dr. gittik 29+3 de kızımın kilosu 1.445 . boyuda 40 cm olmuşhihoyyyt teyzeleri

X