2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

Aaaaa liste ofisteki bilgisayarımda kaldı diye günlerdir içim içimi yiyordu ayol delikafadulden Üşenmedim oturdum yeni liste yaptım size dünden beri kaydirigubbakcemile3 Keyfim yerine geldi. Şimdi de şafak listesini yapacağım. Güncellemeleri yaptım. Annelerime de tosunlarıma da maşallah. Teyzesi kurban olsun onları verene... Buyrun bakalım sizde özlemişsinizdir listeyi a.s. a.s. a.s.

pınarcım mrb bizde az önce doktordan geldik 28+4 1215 gr oğluşum 37 cm a.s. bu arada benimde kilom 85 olmuş kaydirigubbakcemile3

pınar teyzesi benim oğlumun adı BORA doğumda İNŞALLAH normal

pınarcım naber her dr gittiğimde moralim bozuluyor diyettende vazgeçtim bırakıyorum diyetten beri kızımda kilo almıyor bende ne bu böyle hadi benim için tamamda kızımda alamıyor dr normal diyor ama ben tatmin olmadım.
kızım 29 haftada tam bugün 1300 gr olmuş boyuda uzamamış 38 cm ve bende aynıyım 67 kiloyum bu hafta yicem yicem bakalım haftaya kadar kaç kilo almış 10 günde 150 gr çok az almışsenağlamasenağlama

pınarcım
zeynebim 1400 gr olmuş buyunu bilmiyorum bende 72 kiloyum
sanırım normal olacak doğum
29+2 olduk bugün itibarıyla
bir de
iyi olmana çok sevindim cnm ya
hepimizi korkuttun

arkadaşlar gözünüzü seveyim diyet miyet boşverin... hani hamur işinden kaçınıyorum kızartma yemiyorum falan diyorsanız o başka ama onuda hiçbirimiz bu koca göbeklerle yapamayız.dün gece yarısı zeynepkamile gittik. akşam saat7 de beni yerlerde kıvrandıran bir sancı başladı ve 40 dakikada bir ritmik şekilde devam etti. daha 30 haftalık gebeyim ödüm patladı doğurucam diye.neyse... zeynepkamilin aciline sağlam giren hasta çıkar... tansiyonum tavan yaptı... içerde 5 bayandık biri maşallah ayakta gülümseyerek " doktor bey benim sancılar 5 dakikaya indi dedi".. cidden gıpta ettim. ben kıvranıyorum orada benle 3 bayan daha kıvranıyor. sırayla ultrasona alındık doktor 2 tanesine bebeğin gelişmemiş doğumu durdurmaya çalışalım dedi... sedye ile yukarı çıkarıldılar.. bu kısmını eşimden dinledimki o bayanlar kireç gibi bembeyaz fena haldelermiş.. çıkışta öğrendikki bayanlardan biri doğum yapmış ve bebek yoğun bakıma alınmış.. gelişim geriliği ne noktadaydı acaba.. benim içim acıdı.. ben çıkarken hastaneden diğerinide doğumhaneye almışlardı.valla boşverin.. yiyin.. ne olacak kilo alsak ki ben aldım 22 kilo aldım.. ölmüyorum.. doğumdan sonra veririm.. veremedimmi... amaaannnn dünya yansa ne umruma olur yeterki sağlıklıca bebeğimi kucağıma alayım.. adammı beğenmiyecek.. valla 2 dakikada bende onu beğenmeyiveririm.. rahat olun salın biraz yaa.. bakıyorum çizelgeye hamilelik başlangıcına göre kilo veren arkadaşlar var.. hani kusmak sebep oldu diyelim ama yapmayın o kusmalar hiçmi durmadı.. neden saldırmadınız yemeğe?.. . o kadar zorki bebeğin kötü haberini almak.. bana doktor bebeğinin kafası biraz büyük dedi akşamdan beri uyku muyku haram.. ya hastaysa diye... ya hidosefili ise diye.. rahime düşüşten doğuma kadarki süreç öyle karışık öyle tesadüfler ve öyle mucizelerle doluki.. duyduklarımızın izi sadece evham olarak kalıyor yaşama geçmiyor. ama birde yaşamak var kucağına alamamak var.. allah hepimize hastanede ağız dolusu gülümsemeyle çıkmayı nasip etsin.. beslenin arkadaşlar :) haydi yemeğe..

pınarcım mrb bizde az önce doktordan geldik 28+4 1215 gr oğluşum 37 cm a.s. bu arada benimde kilom 85 olmuş kaydirigubbakcemile3

Oh maşallah kuzuna canım. Ekledim hemen a.s.

pınar teyzesi benim oğlumun adı BORA doğumda İNŞALLAH normal

Tamam bitanem yaptım eklemeyi a.s.

Aaaa bacım takma kafana. Maşallah herşeyi yerinde Türkiz'imin... Kızdırma beni heeee obez mi olsun çocuk klava:

pınarcım
zeynebim 1400 gr olmuş buyunu bilmiyorum bende 72 kiloyum
sanırım normal olacak doğum
29+2 olduk bugün itibarıyla
bir de
iyi olmana çok sevindim cnm ya
hepimizi korkuttun

Sağolasın bitanem. Allah razı olsun. İyiyim çok şükür...

Kuzuna da maşallah. Yaptım eklemeyi yerimseniben

Canım çok geçmiş olsun hayırdır ya neden mi sancın?

yalancı doğum sancısıymış..gebeliğin son aylarında olurmuş. eşim 7 aylık doğmuş ve ailesinin tıbbi geçmişinde erken doğum baya var. bu kadar erken yalancı sancılar başladığına göre sanırım bende erken doğurcam. hiç istemiyorum ama..

pınarcığım bende doktordan geldim şimdi,28.haftalığız,ben 83 kiloyum,bebiş 40 cm ve 1048 gr eklersen sevinirim,katkılarından dolayı sonsuz teşekkür,allah hayırla kurtarsın.

canım çok geçmiş olsun aman biraha Marmara üniversitesine git hastanesi çok güzel ve proflar falanda bakıyor ve sigortalıya ücretsiz.
Gelelim diyete bende önce şeker çıktı sonra düşürdüm dr dikkat et deyince yükselmesin diye dikkat ettim bugünden itibarede bozdum Allah kmseyi evlat acısıyla sınamasın

Ya bilgisayarı alırken içinde yüklü olan word-excel'in süresi doldu dün kaydirigubbakcemile3 Liste yapamıyorum kaydirigubbakcemile3 Ayağa kalkayım halledeceğim yeni program işini a.s.

geçmiş olsun canım hayırlısı nasılsa öyle olsun sağlıklı olsun da bebişin

28+1 de bebeğim 1kg 187gr
boyu 35 cm
ben olmuşum 83.7

kızlar tartıldımsenağlama ben biliyordum başıma geleni 1ayda 4,9 almışım kafamçokkarıştı canım yeni kilom 76,5 20-25 kiloyla hamilelik biter derken ben bu gidişle 30la bitiricam galibasenağlama

DÜNÜÜÜRRRRRR kontrolumuz bomba gıbı gectı...saglıklı bı damat buyutuomö sanakaydirigubbakcemile3oglusum 28+4 te 1300 gr pınarcım...azcık tosuncuk olcakmıs sanırsam drumuz ole dedı bakalımdefnem nasıl ııdır umarım.cok opuoruz sızı...:CüvCüv:

selam pınarcım benim bebiş28+2 haftalıkken 1300 gr dı boyu 34 cm ve bendeeeeeeeeee tamı tamına 73 oldumm

selam canım. ben bilgilerimi güncelleyim yine de, sen listeyi oluşturunca eklersin.
29+3 te bebişim kilosu 1653gr,boyu 42 cm.maşallah. benim kilomda 85 olmuş,bana da maşallah:roflol:

Pınaaar ben şiştim yine yavs,bu tartı doğruysa 78.5 olmuşum:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…