2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

Eveeettt uzun bi aradan sonra listemiz geldi. Taze taze fırından yeni çıktı kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Tüm güncellemeler yapıldı. Yeni gelenler hoşgeldi, bebişlerini görenlerin gözleri aydın a.s.

doumlistesi.jpg

Eveeettt uzun bi aradan sonra listemiz geldi. Taze taze fırından yeni çıktı kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Tüm güncellemeler yapıldı. Yeni gelenler hoşgeldi, bebişlerini görenlerin gözleri aydın a.s.

doumlistesi.jpg

baslangic kilomda yanlislik var 49 deil ama 60 basladim suanki kilom 70 ve isim belli oldu Azra Nur lutfen listemi duzeltirmisin

pınarcım ben geçen hafta gitmiştim 30+1 haftalıkken 1700gr dı kuzum boyunu bilmiyorum bende 75 kilo oldummm:))))

30 haftalıkken 1600 dü oğlum 1haftadır bilmiyorum nekadar aldı bana zayıf geliyor ya nasıl kilo aldırılır bu bebeklere bildiğiniz bişey warsa söyleyin lütfen çelimsiz bişey olmasın sağlıklı doğsun benim oğlumda.. 31 .haftayı bitirdik dün boy wermiyolar bende taaaaammm 70 kilo olmuşum diyet werdi dr.:))

sağlıkla kalın

merhaba aranıza yeni katıldım şuan 30+2 günlük hamileyim bebeğimin kilosu 1680kg muhtemel doğumtarihi 28 mayıs hamile kaldığım kilom 56 şuanki kilom 66 benide listeye yazarsanız çok sevinirimnot:cinsiyeti kız:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

30 haftalıkken 1600 dü oğlum 1haftadır bilmiyorum nekadar aldı bana zayıf geliyor ya nasıl kilo aldırılır bu bebeklere bildiğiniz bişey warsa söyleyin lütfen çelimsiz bişey olmasın sağlıklı doğsun benim oğlumda.. 31 .haftayı bitirdik dün boy wermiyolar bende taaaaammm 70 kilo olmuşum diyet werdi dr.:))

sağlıkla kalın

Güzelim oğluşun zayıf değilki neden üzülüyorsun?Merak etme çelimsiz falan olmayacak,çok yakışıklı olcak oğluşun,sen peynirini, etini, sütünü,sebzeni ,meyveni ye,hamurişinin bebişe faydası yok ,hamilelikte stresli olunca bebiş kilo almaz diye duymuştum bu yüzden geniş olmaya çalış,sıkıntı yapma hiçbirşeyi

merhaba aranıza yeni katıldım şuan 30+2 günlük hamileyim bebeğimin kilosu 1680kg muhtemel doğumtarihi 28 mayıs hamile kaldığım kilom 56 şuanki kilom 66 benide listeye yazarsanız çok sevinirimnot:cinsiyeti kız:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

Hoşgeldin cnm,Rabbim kucağına almayıda nasip etsin inş.

teyzoşları dün doktordaydık, son bilgilerimizi güncelleyelim. oğluşum 31+3'te 2065gr ve 44 cm idi. bende 85,4 olmuşum. adı içinde pınarcım, çınar'ın yanına melih kaan'ı da eklersen sevinirim canım. biz hala karar veremedikte:KK43:(

pınarcım benim 32+2 iken bebiş 1730 gr boyu 41 cm. çıktı. bira minyonuz yani. kilom 67 oldu. bebişin adıda sarp yiğit diye değiştik..

Günaydın, madem listemiz geri geldi ben de biraz güncelleme yapıyım. 33+5'te 2270 gr olmuş minik oğlum. Boyu 40 cm. Bana boyu biraz az gibi geldi ama doktor normal dedi. Yaramaz daha ters duruyo, dönmemiş hala baş aşağı. Benim kilom 77 oldu :KK43: İsim konusunda da karar verdik gibi. Bilgehan Tuna olucak büyük ihtimalle. Bizden haberler böyle teyzeleri. Hepiniz bebişlere de kendinize de iyi bakın...

canım bende 30 haftalıgım suanda ıkı hafta once bebısım 1250 gr da bende 72,5 dum :)

pınarcım benim 32+2 iken bebiş 1730 gr boyu 41 cm. çıktı. bira minyonuz yani. kilom 67 oldu. bebişin adıda sarp yiğit diye değiştik..

Günaydın, madem listemiz geri geldi ben de biraz güncelleme yapıyım. 33+5'te 2270 gr olmuş minik oğlum. Boyu 40 cm. Bana boyu biraz az gibi geldi ama doktor normal dedi. Yaramaz daha ters duruyo, dönmemiş hala baş aşağı. Benim kilom 77 oldu :KK43: İsim konusunda da karar verdik gibi. Bilgehan Tuna olucak büyük ihtimalle. Bizden haberler böyle teyzeleri. Hepiniz bebişlere de kendinize de iyi bakın...

Güncellemeleri yaptım kızlar a.s.

canım bende 30 haftalıgım suanda ıkı hafta once bebısım 1250 gr da bende 72,5 dum :)

Canım listede muhtemel doğum tarihin 22 mayıs ve 31+2 olarak gözüküyorsun. Yanlış mı bu?

doumlistesi.jpg

kızlar merhaba ben de listede güncellemelerimi vereyim.
pek yazamasam da sizleri takip ediyorum.
29+3 de oğluşum 1500 gram boyu 40 cm. di
ben de 64 kilo oldum.

canım pınarcım benım aslında sat 5.8.8 buna gore 12.mayısta dogurmam gerekıyor .. ama bende gec yumurtlama oldugu ıcın bebek normal den 2 hafta kucuk haftasına gore normal gecen persembe doktoro gıttıgımde 30 haftalık suanda demıstı ama ogun kılosunu soylemedı haftasına gore ıyı dedı buna gore 27 mayıs gıbı olabılır dedı dogumun yan bı belırsızlık va hep buda benı hep strese sokuyor sen kafana gore koy benı lıstede bı yere yanı :KK66:

X