2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

slm kıslarroğlumla biz kontrolümüzü yaptırdık çok iyiyiz hatta maşşallahımız var oğlum 1770gr olmuş boyunu söylemedi dr ama gelişim ölçüleri iyi dedi benim kilom ise söyleyemicem ama yaz gitsin pınarcım 76 olmuşum ama napalım alıyom işte.onun dışın yüzünü göremedik öle bi pozisyonda duruyodu ki başı aşağıda iki ayağı benim karnımın en üstünde yanlara doğru açık ve iç tarafa bakıyo yani tam bir kurbağa şeklinde duruyodu.dr tek yanağını zor gösterdi bebişim sanki bugün naz yapar gibi saklanmış oraya:))

ha bu arada hani şu drların verdiği ölçüm kağıdı var ultrasondan veriyorlar orda FL diye birşey vardı onunla boyunu öğrenebiliyoduk hani bi rakamlamı ne çarpılıyo falan nasıldı arkaaşlar ordan öğrenip yazayım boyunuda

Canım maşallah bebişine a.s.

FL yazan değeri 7 ile çarpıyosun bacım...

merhaba aysunsudenaz bende.de ayni sekilde altda varis problemi var dokr merhem verdi fayda yok gibi dogum sonrasi gecer dedi ve dinlenme onerildi 2 cocuk ve ev basarabilirsen tabi.senin bu konu hakkinda bilgini merak ettim yazarsan sevinirim.hayirli dogum hrkeze.

canım geçmiş olsun.
bende bu sorun 2 aydır var aslında ama utandığım için doktoruma söyleyemiyordum.
son muayneme aynı hastane de ebe hemşire olan arkadaşımla gittim ve doktoruma o söyledi ben söylemiyorum diye.
doktorum muayne etti, sana ilaç yada krem versemde faydası olmıcak o yüzden yazmıyorum boşuna kullanmış olursun dedi.:1no2:
(((bacaklarımda da varis var hamilelikte ilerlermiş.)))
altım bayağı şiş ve morumsu oldu
ağrısıda çok fazla:çok üzgünüm:
doğumdan sonra geçer mi diye sormadım canım ama umarım geçer.
seninde dediğin gibi oturmak ne mümkün evde.
ev işi,yemek,ütü,alışveriş oturmak pek mümkün olmuyor.
canım doktorun geçer dediğine göre doğuma kadar katlanmalısın.
fırst buldukçada otur.

pınar ben 82 oldum kardeşşş:):1shok:
gebelıımde 28+1 bugun onden gıdıo oglusumuz ...kılosu en son 25.haftada 720gr dı boyu ise yaklasık 30cm di...kontrolumuz yakınlastı gercı yenı degerlerımızı bı hafta sonra falan verırız ınşallah teyzsi:))):Saruboceq:

Selam canım benim muhtemel doğum tarihi 8 mayıs olarak değişti kızım 1,5 kg olmuş 38 cm de boyu ismini Nil koyacağız

merhaba cnm bilgisayarım bozulduyaaaa giremiyorum siteye o yüzden değerlerimide yazamadım uzun süre ben 74 kilo oldum bebeğim ise 25+2 de 713 gr dı güncellersen sevinirim cnm ya benim bebiş küçük mü ne???

mrb bugün kontrole gittik kızımla 1560 gr olmuş maşallah. boyu da 40 cm. Herşey yolundaymış Allahıma şükür. bu arada 28+2 yim. hoşçakalın

pınar teyzesi...

biz dün dr a gittik...yane 30+1 de

kilomuz==1.700
boyumuz==40cm

benim kilom ==71

durumundayız okişa.s.

Pınar teyzecim ben minik kağan:ecrin_bebek:,sonunda annemi kandırıp tartılmaya ikna ettim,annem kilo aldığı için utanmışta kendi yazamıyoo onun yerine ben yazayım dedim, 77.5 olmuş, bu arada olurda fikir değiştirmezsem benimde muhtemel doğum tarihim 20 mayısmış, anneme söz verdim erken gelmek falan yok,zaten bana henüz bişeyde almamış,çıksak donla gezcess o biçimm
P.S.= Bu arada defne benim,kimseye kaptırmam:dilcikar::dilcikar:

Son düzenleme:
pınarcım merhaba benim kilom allahtan 3 haftadır aynı 76 yız şu anda diyet işe yaradı kızlar inş bebişim almıştır bu sürede bakalım 32 haftada kontrol var inş herşeyi güzel çıkar

marylin ne dieti uyguluyorsun canim yazarsan sevinirim benim kilo 90 buldu belki banada bir faydasi olur cokacimcoook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…