2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

kızlar dün doktora gittik kızım 27+4 de (sata göre) 1153 gram ve boyuda 35.9 cm olmuş defne hanım büyüyor maşallah kızıma ::)))))))))))

26+2de minnoş kızım 987grmış boyunu sormadım

kızlar dün doktora gittik kızım 27+4 de (sata göre) 1153 gram ve boyuda 35.9 cm olmuş defne hanım büyüyor maşallah kızıma ::)))))))))))

Maşşallah kuzularımaaaaaaa a.s. :nazar:

doumlistesihx7.jpg

kilolar aldı başını gidiyor ben 80 olmuşum bu aradakızımızın adına birde miray ekledik yani nazlı miray

kilolar aldı başını gidiyor ben 80 olmuşum bu aradakızımızın adına birde miray ekledik yani nazlı miray

Olsun canım sıkma canını. Hepsi tek tek verilir yerimseniben

Benim iş arkadaşımın kızıda Miray. Çok da tatlı bir kız. 4 yaşında. Sarışın mavi gözlü tam bir zilli :1hug:

canım 28+4 oğluşumun kilosu 1242 kg olmuş.68 kg olmuşum 2 kilo vermişim boyumuz ise 37 cm değişiklikleri kaydedersen sevinirim

Pınarcım dr gittim ve geldim.Kilom 66.400 olmuş.Kızımın 26+2 de 987 gr olmuş FL yi yazmıyor.Bu arada sezeryan olacak büyük ihtimalle.

Son düzenleme:
canım 28+4 oğluşumun kilosu 1242 kg olmuş.68 kg olmuşum 2 kilo vermişim boyumuz ise 37 cm değişiklikleri kaydedersen sevinirim

Pınarcım dr gittim ve geldim.Kilom 66.400 olmuş.Kızımın 26+2 de 987 gr olmuş FL yi yazmıyor.Bu arada sezeryan olacak büyük ihtimalle.

bende sezeryenim bu arada bebek 850 gr. boyu 33 cm. isme karar vermedik daha

Düzenlemeleri yaptım kuzular hihoyyyt Hayırlı uğurlu olsunnnnn a.s.

doumlistesivd7.jpg

Pınarcım beni de ekleyebilirsin.Muhtemel doğum tar:28 mayıs
57 kiloyla başladık 25 haftalığız 63 kiloyum şu an.kızımız olcak nasipse.adı şimdilik DURU görünüyo:) kızımın kilosu 769.

Pınarcım beni de ekleyebilirsin.Muhtemel doğum tar:28 mayıs
57 kiloyla başladık 25 haftalığız 63 kiloyum şu an.kızımız olcak nasipse.adı şimdilik DURU görünüyo:) kızımın kilosu 769.

Canım hoşgeldin. Hayırlı olsun prensesin a.s.

Ekliyorum listeye. Kızın ne zaman 769 gr'dı canım? Kaç hafta kaç günlükken?

canım ya benim oğluşun adını Çınar olarak değiştirir misin? daha çok değişir diyorlar ama, şimdiki gözdemiz bu.şakkıdı

merhaba kızlar,
ben de pek yazamıyorum. kusmalarım şiddetli devam ediyor, ama sorun yok
kilom 62 oldu.
oğlum, 25 h 3 günlükkken 900 gram boy 35 cm.

sevgiler.

merhaba kizlar bende epeydir yazamadim.bebegimin kilosu 1.400gr di 1hafta once .ismide alparslan .kilomda 89 aldim yine kilolari hadi hayirlisi.degisikliklri kaydedersen sevinirim canim sanada cok tesekkulr boyle bir listeyi hazirliyip zaman ayirdigin .

canım ya benim oğluşun adını Çınar olarak değiştirir misin? daha çok değişir diyorlar ama, şimdiki gözdemiz bu.şakkıdı

merhaba kızlar,
ben de pek yazamıyorum. kusmalarım şiddetli devam ediyor, ama sorun yok
kilom 62 oldu.
oğlum, 25 h 3 günlükkken 900 gram boy 35 cm.

sevgiler.

merhaba kizlar bende epeydir yazamadim.bebegimin kilosu 1.400gr di 1hafta once .ismide alparslan .kilomda 89 aldim yine kilolari hadi hayirlisi.degisikliklri kaydedersen sevinirim canim sanada cok tesekkulr boyle bir listeyi hazirliyip zaman ayirdigin .

Tamamdır kızlar değişiklikleri yaptım a.s.

doumlistesise1.jpg

günaydın kızlar doktordan geliyorum 26+5---914 gr olmuş oğlum :)bense 83,9 kg olmuşum :KK43:

X