2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

pınarcım benim kızım 26+1 günlükken 900 gr dı 34 cm boyu bende oldum mu sana 70 :))) hayatımda ilk kz bu kadar şişmanlıyorummmm

Selam Pinarcigim, az önce doktordan geldim ve sicagi sicagina bilgilerimi güncelleyeyim. Bebegimin kilosu, 29+6'da 1.650 gr olmus. Boyunu sormayi maalesef heyecandan unuttum:KK43: Benim kilom ise, 90 olmus.

günaydın kızlar doktordan geliyorum 26+5---914 gr olmuş oğlum :)bense 83,9 kg olmuşum :KK43:

PINARIM BENİM KİLODA 62 OLDUUU :çok üzgünüm::çok üzgünüm::eek:

pınarcım benim kızım 26+1 günlükken 900 gr dı 34 cm boyu bende oldum mu sana 70 :))) hayatımda ilk kz bu kadar şişmanlıyorummmm

Selam Pinarcigim, az önce doktordan geldim ve sicagi sicagina bilgilerimi güncelleyeyim. Bebegimin kilosu, 29+6'da 1.650 gr olmus. Boyunu sormayi maalesef heyecandan unuttum:KK43: Benim kilom ise, 90 olmus.

Hayırlı olsun bilgiler kuzular. Güncelledim hepsini hihoyyyt

doumlistesieb2.jpg

selamlar... nasılsınız?.. ben bir yazdım sonra kayboldum ortalıktan ama sebebi var. çok ağır bir grip atlattım.kadın doğumcum dinlen, ıhlamur iç doğal yollardan atlatmaya uğraş dedi... dinledim.. dinlemez olaydım.. 1 ay süründüm resmen.. ateş yok,öksürük,halsizlik, burun ve geniz akıntısı. sonra bir gece acile kaldırıldım. nefes alamadığım için. tahlilller falan derkene.. kana mikrop karışmış hemen antibiyotik verdiler,serumlar,nefes açıcılar.. bebeği kontrole gittiğimizde bu hastalık süresinde gelişiminin oldukça yavaşladığını farkettik.. hastalık kansızlıkta yapmış beslenememiş toraman..15 gündür demir hapını günde 2 ye çıkardık . üzüm suları, pekmezler o şu bu derken dün tekrar doktordaydık.. sanırım hafif bir toparlanma var.ben değerleri yazayım... kilom değişmemiş hala 84 kiloyum.. oğluş 1540 gr boyu 40 cm... bu değerler 27+6 nın değerleri taze taze dumanı üstünde :)

selamlar... nasılsınız?.. ben bir yazdım sonra kayboldum ortalıktan ama sebebi var. çok ağır bir grip atlattım.kadın doğumcum dinlen, ıhlamur iç doğal yollardan atlatmaya uğraş dedi... dinledim.. dinlemez olaydım.. 1 ay süründüm resmen.. ateş yok,öksürük,halsizlik, burun ve geniz akıntısı. sonra bir gece acile kaldırıldım. nefes alamadığım için. tahlilller falan derkene.. kana mikrop karışmış hemen antibiyotik verdiler,serumlar,nefes açıcılar.. bebeği kontrole gittiğimizde bu hastalık süresinde gelişiminin oldukça yavaşladığını farkettik.. hastalık kansızlıkta yapmış beslenememiş toraman..15 gündür demir hapını günde 2 ye çıkardık . üzüm suları, pekmezler o şu bu derken dün tekrar doktordaydık.. sanırım hafif bir toparlanma var.ben değerleri yazayım... kilom değişmemiş hala 84 kiloyum.. oğluş 1540 gr boyu 40 cm... bu değerler 27+6 nın değerleri taze taze dumanı üstünde :)

Selam canım hoşgeldin. Çok geçmiş olsun. Ucuz atlatmışsın çok şükür. Aman iyi oğluşun da normale dönmüş maşşallah diyelim a.s.

bizde drdan geldikhihoyyyt
dr hiç bi sorun yok dedi. yine çok fazla göremedik. elini yüzüne koyduğu yetmiyor gibi bide ayakları ile kapatıyordu. nasıl başarabiliyor anlamadım ama dr gösterince şaşırdık:uhm: pek tatlı sıpam.
26+5de 1297 gr olmuş:nazar::nazar::nazar: ismine de "Ela" diye karar verdik değişmezse tabi.
bugün dra gidecek arkadaşlar sizlerden de güzel haberler bekliyoruz.
hepinizi kocaman öpüyruza.s.
pınarcım sana ayrıca teşekkürler şimdiden yaptığın düzeltmeler için.

canım beni de düzeltirmisin
kilom 80 oldu, bebişimin kilosu da 1900 gram, boyunu tam bilmiyorum
bu değerler 28 hafta 4 gün için

:nazar: :nazar: :nazar: Kızlar ben geldimmmmm. Bugün 1'de kontrolümüz vardı biliyosunuz. Öncelikle ben bu ay 2 kilo almışım. Çok da sorun değil ama bu şekilde dikkatli git dedi doktorumuz... Toplamda 13 kilo oldu delikafadulden

Kızıma gelince. Tam bir tosun olmuş tosun hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt 1 kilo 672 gr ve 43 cm olmuş benim tombul prensesimmmm :nazar: :nazar: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Bende 59 cm doğmuşum. Sanırım bana çekecek bu kız delikafadulden 15 gün önde gidiyor dedi doktor. Bende diyorum bu kız benim içime sığmıyor, sıkıştırıyor diye. Demek ki kocaman olmuş ta sığmıyormuş mercimeğim :dance: Bu sefer bir nazlı oldu ki sormayın. Elleriyle ayaklarını tutmuş, hepsini yüzünün hizasına getirmiş. Bi türlü açmadı bize yüzünü. Yandan minik burnuyla, kulağını gördük ancak kaydirigubbakcemile3 Doktorumuz 19 Mart'ta yurtdışına bi eğitim seminerine gideceği için randevumuzu 3 hafta sonraya verdi hihoyyyt hihoyyyt :teytey: :teytey: Bakalım o zaman yüzünü gösterecek mi benim prensesim CADIARZU Ayrıca saçlı bir bebek olacak dedi doktor. Saçlarını bile gösterdi bize. Böyle giderse sanırım bi tosun doğuracağım delikafadulden

Sizlere de çok selamı var kızımın. Teyzelerimi ve kardeşlerimi öptüm kocaman dedi a.s. a.s. a.s.
:nazar: :nazar: :nazar:

defnem291gnlkk.jpg

selam bayanlar.ben de dun gttım doktora.28+1 deyız.bızım ıkızler ıkısı de erkek.gecen aydan bu yana kılom aynı 52.13 kılo aldım sımdıye dek.bebıslerın bırı 1250 gr bırı1150.ama cok dınlenmelıymısım rısklıymıs durumum kasılmalar sıkıstrıyor karnımı dr ıgne verdı bebısler ıcın cıgerlerı gelıssın dıe.cok korkuyorum erken dogmasınlar vaktnde gelsınler ıstyorum.allahım sen bıze yrdm et.guzel gunler tum herkese.opuyorum

calikushu geçmiş olsun... pınarcım maşallah canım öptüm güzel kızını kocamaaaaannnn :)

Pınarcım ben listede yokum 08 mayıs doğum erkek 30+4 başlangıç kilo 74 son kilo 81 bebek 30 haftada 1500 kg 39 cm normal doğum ismi yağız

:nazar:
Pınarcım,maşallah diyeyim tontişineee,bende bi ara tartılabilirsem güncellicem kiloyu ama hep unutuyom yavs

Geçmiş olsun canım ya,bir ay bunu çekeceğine yine gitseydin doktora keşke,bide hamile olunca hastalıklar daha zor atlatılıyor sanki,neyse sonu güzel ama çok şükür sağlıklısınız ikinizde:Saruboceq:

selam bayanlar.ben de dun gttım doktora.28+1 deyız.bızım ıkızler ıkısı de erkek.gecen aydan bu yana kılom aynı 52.13 kılo aldım sımdıye dek.bebıslerın bırı 1250 gr bırı1150.ama cok dınlenmelıymısım rısklıymıs durumum kasılmalar sıkıstrıyor karnımı dr ıgne verdı bebısler ıcın cıgerlerı gelıssın dıe.cok korkuyorum erken dogmasınlar vaktnde gelsınler ıstyorum.allahım sen bıze yrdm et.guzel gunler tum herkese.opuyorum

Canım banada yapacaklar ciğer geliştirici iğneden,bence yat sen en azından 30. haftayı çıkarana kadar, geçmiş olsun

oo herkes yazmışşşşş ben 26+3 de gittim doktora bebelerden biri 1330 diğeri ise 1150 gr mış
şimdilik çok iyi dedi doktor biraz kilosu fazla ama olsun dedi...
kendi kilomu bilmiyorum tartılmadım uzun zamandır ...kesin 90 bulmuşumdur belkide geçtim
bilmiyoruz yanii

çalıkushu cnm çok geçmiş olsun aman dikkat et bende hasta oldum ama hemen ateşlendiğim için hastaneye yattım....neyse tekrar tekrar geçmişler olsunnn

pınarcım bende guncelleyım bılgılerımı 86 kg bebişim 1150 gr 29hafta şimdi bebişim

bizde drdan geldikhihoyyyt
dr hiç bi sorun yok dedi. yine çok fazla göremedik. elini yüzüne koyduğu yetmiyor gibi bide ayakları ile kapatıyordu. nasıl başarabiliyor anlamadım ama dr gösterince şaşırdık:uhm: pek tatlı sıpam.
26+5de 1297 gr olmuş:nazar::nazar::nazar: ismine de "Ela" diye karar verdik değişmezse tabi.
bugün dra gidecek arkadaşlar sizlerden de güzel haberler bekliyoruz.
hepinizi kocaman öpüyruza.s.
pınarcım sana ayrıca teşekkürler şimdiden yaptığın düzeltmeler için.

canım beni de düzeltirmisin
kilom 80 oldu, bebişimin kilosu da 1900 gram, boyunu tam bilmiyorum
bu değerler 28 hafta 4 gün için

calikushu geçmiş olsun... pınarcım maşallah canım öptüm güzel kızını kocamaaaaannnn :)

Pınarcım ben listede yokum 08 mayıs doğum erkek 30+4 başlangıç kilo 74 son kilo 81 bebek 30 haftada 1500 kg 39 cm normal doğum ismi yağız

Pınarcım,maşallah diyeyim tontişineee,bende bi ara tartılabilirsem güncellicem kiloyu ama hep unutuyom yavs

Geçmiş olsun canım ya,bir ay bunu çekeceğine yine gitseydin doktora keşke,bide hamile olunca hastalıklar daha zor atlatılıyor sanki,neyse sonu güzel ama çok şükür sağlıklısınız ikinizde:Saruboceq:

Canım banada yapacaklar ciğer geliştirici iğneden,bence yat sen en azından 30. haftayı çıkarana kadar, geçmiş olsun

oo herkes yazmışşşşş ben 26+3 de gittim doktora bebelerden biri 1330 diğeri ise 1150 gr mış
şimdilik çok iyi dedi doktor biraz kilosu fazla ama olsun dedi...
kendi kilomu bilmiyorum tartılmadım uzun zamandır ...kesin 90 bulmuşumdur belkide geçtim
bilmiyoruz yanii

çalıkushu cnm çok geçmiş olsun aman dikkat et bende hasta oldum ama hemen ateşlendiğim için hastaneye yattım....neyse tekrar tekrar geçmişler olsunnn

pınarcım bende guncelleyım bılgılerımı 86 kg bebişim 1150 gr 29hafta şimdi bebişim

Güncellemeleri yaptım bacılarım. Hepimizin yeni bilgileri hayırlı uğurlu olsun. Maşşallah benim mercimeklerimeeeee maşşallahhhhh hihoyyyt :nazar:

doumlistesi.jpg

Merhaba Arkadaşlar ;

herkese iyi Haftalar inşallah...delikafaduldendelikafadulden

keyifler iyidir inş...

bizde biraz önce aylık kontrolden geldik...
şükür şu anlık bi yaramazlık yok çarşamba şeker testi yapılacak...
bı onun sonucu var bakalım ne cıkacak ??

oglum 28+ 2 haftalık kilosu : 1,63 KG oglumun adı da Kesin degil ama EYMEN gibi..:nazar:
ben ise 73 kiloyla başladıgım bu maratona 87 kiloyla devam etmiş durumdayım biraz sıkıcı bi durum ama ne yaparsın bebeklerimiz iyi ve saglık olsunlarda sonra verilcek artık bu kilolar.

sevgili Pınar bizide eklersin artık...:asigim:

herkese kucak dolusu sevgiler öpücükler...a.s.
iyi Günler Şeniz

yazıyorum yazıyorum ama kaydetmiyor yazdıklarmı yadelikafadulden
merhaba mayıs anneleriia.s.
bugün doktorumuza gittik şikayetlerimiz ve aylık kontrolümüz için.
oğluşumun kilosu 1.750 , boyu da 41 cm.
zaman zaman alt bölgemde baskı ve ağrı hissediyorum.:bbo:
doktorum birşey yoktur ama nst'ye bağlayalım dedi.
((bebeğimin kalp atışlarını duydum,harika bir duygu.)
birşeyimiz yok sadece alt bölgemde varis var.
varis ağrısını anlatamam size:1shok: yürürken bile zorlanıyorum.
fazla ayakta durmamalıymışım.
bizde otururuz ne yapalımnaniknanik
bu arada bugün sancısı olan bir bayanın ağrısına tanık oldum ve çokkk korktum ya ne yapcam bilmiyorum.ben telaşlı biriyimdir.
neyse allah yardımcımız olur inş.
kendinize ve bebişlere iyi bakın.

bu arada benim kilomda 78 olmuş:1shok:
hamileliğimin başından beri 10 kilo:1shok:
aklım hep birşeyler yiyip içmektecokacimcoook

X