2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

pnrhlt canım 27. haftada doktor 1138gr demişti değiştirme yapabilirsin oğlumun maşşalahı var yaniii inşallah ben sezeryan olmam tabi hayırlısı ve sağlıklısı nasılsa öle olsun ama normal doğum yapmayı çok istiyorum

Düzelttim canım. Maşşallah paşama kocaman olmuş a.s. :nazar:

bu arada kilom da 82 olduuuu :KK43:((((

Biz senle aynı başlamışız bacım. Bende 83'üm kaydirigubbakcemile3

canım, ben bugün gene doktora gittim:eek: paşam bir hafta da 100gr almış:nazar:
25+0 iken kilomuz 767gr. boyumuz 31,6 maşallah:nazar:

ne yapacağız bu kiloları yaa... :KK43:((

Takma bacım. Hepsi geldiği gibi gider yerimseniben

canım, ben bugün gene doktora gittim:eek: paşam bir hafta da 100gr almış:nazar:
25+0 iken kilomuz 767gr. boyumuz 31,6 maşallah:nazar:

Ohhh maşşallah oğluşuma benim :nazar:

yeni kilomuz 24+4 haftalık 900 gr

Maşşallah canım :nazar:

doumlistesitj8.jpg

merhaba canım benim bilgilerimi de güncelleyebilirmisin 24+0 da bebiş 706 gr 33 cm ben de 66 kg oldum teşekkürler

Kızlar şimdi dr geldim renkli ultrasona girdim bebeğin kalp atışına ve akışına bakıyorlarmış 3 günlük şeker diyetine girdim test yapılacak.Kızım 837 gr olmuş 32,2 cm ve ben aman Allahım 66 olmuşum.25+1 deyiz.Bebeğin suyu falan iyiymiş ama 2 aylık heyet aldım.

Son düzenleme:
kızlar inanmıycaksınız ama 71.6 olmuşum :1shok: pınarcım değiştirirsin artık benim sonum ne olucak bilmiyorum galiba en az 25 kiloyla biticek hamilelik rekor bende dimisenağlama

Kızlar şimdi dr geldim renkli ultrasona girdim bebeğin kalp atışına ve akışına bakıyorlarmış 3 günlük şeker diyetine girdim test yapılacak.Kızım 837 gr olmuş 32,2 cm ve ben aman Allahım 66 olmuşum.25+1 deyiz.Bebeğin suyu falan iyiymiş ama 2 aylık heyet aldım.

Oh maşşallah büyümüş kızım benim a.s.

kızlar inanmıycaksınız ama 71.6 olmuşum :1shok: pınarcım değiştirirsin artık benim sonum ne olucak bilmiyorum galiba en az 25 kiloyla biticek hamilelik rekor bende dimisenağlama

Valla benimkide garanti 25 kilo bacım delikafadulden

doumlistesics8.jpg

pınarcım bizde 26+1 ken 953 gr olmuşuz boyumuzda 35 cm.bende 64 kiloyum:KK43:(((

canım 24+3 de bebişim 730 gıram boyumuzda 32cm canım değiştirirmisin.

benim haftam 25+2, kilom 63 oldu. Bebeğimin boyunu söylemiyolar bebek katlanmış olarak yattığı için artık ölçülemiyormuş. doktorum öyle söyledi.sizinki nasıl ölçülüyor.

benim haftam 25+2, kilom 63 oldu. Bebeğimin boyunu söylemiyolar bebek katlanmış olarak yattığı için artık ölçülemiyormuş. doktorum öyle söyledi.sizinki nasıl ölçülüyor.

canım her gittiğimde söylüyor dr ama walla nasıl ölçüyor bilmiyorum:uhm:

güzelim bildiğim kadarıyla FL yani bacak boyunu 7 ile çarpınca boyu ortaya çıkıyormuş

Selam Yaskoo aramıza hoşgeldin. Listeye ekleyeceğim seni ama 24+5 olman için muhtemel tarihinin 22 Mayıs olması gerekiyor. 15 Mayıs isen 25+4 olması lazım. Birinde yanlışlık var. Hangisi doğru?

Oooooo maşşallah oğluşuma yahu kocaman olmuş :) Gözün aydın canım a.s.

doumlistesibl7.jpg

slm arkadaşlar.çalıştığım için pek yazamıyorum.yeni girebildim.açıkçası hangisinde yanlışlık olduğunu bilmiyorum doktor 15 veya 18ne kadar dedi ama.son adet başlangıcım 15.08.2008.açıkçası benimde kafam karıştı şimdi.

merhaba pınarcım dün doktora gittik 26+4üz oğluşum büyümüş 1kilo 100 gr olmuş boyumuzda 36cm olmuş benim kilomda 53 olmuş çok kilo aldım ya haftada bir kilo neredeyse bu arada doğum tarihimizde 10 mayıs olarak değişti niye böyle oldu bende anlamadım listeyi yenilediğinizde bizide düzenlerseniz sevinirim kolay gelsin canım

pınarcım bizde 26+1 ken 953 gr olmuşuz boyumuzda 35 cm.bende 64 kiloyum:KK43:(((

canım 24+3 de bebişim 730 gıram boyumuzda 32cm canım değiştirirmisin.

slm arkadaşlar.çalıştığım için pek yazamıyorum.yeni girebildim.açıkçası hangisinde yanlışlık olduğunu bilmiyorum doktor 15 veya 18ne kadar dedi ama.son adet başlangıcım 15.08.2008.açıkçası benimde kafam karıştı şimdi.

merhaba pınarcım dün doktora gittik 26+4üz oğluşum büyümüş 1kilo 100 gr olmuş boyumuzda 36cm olmuş benim kilomda 53 olmuş çok kilo aldım ya haftada bir kilo neredeyse bu arada doğum tarihimizde 10 mayıs olarak değişti niye böyle oldu bende anlamadım listeyi yenilediğinizde bizide düzenlerseniz sevinirim kolay gelsin canım

Eklemeleri yaptım. Hayırlı olsun kuzularınız boyları-posları , kiloları a.s.

doumlistesiqz4.jpg

X