2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

merhaba ben aranıza bugün katıldım.muhtemel doğum tarihim 14 mayıs ve bebeğimin cinsiyeti erkek.dün şeker yükleme testi yapıldı.:CüvCüv:

3 günlük bir zorunlu hastanede yatma serüveninden sonra, bugün nihayet evdeyim. Neyseki bebegim ve benim saglik durumumuz iyi. Bebegimin 26+5. gününde, 946 gram oldugunu ögrendim. Muhtemel dogum tarihi 1 Mayis olmasina ragmen, hastanedeki ultrason cihazi 2 Mayis olarak gösterdi durumu. Dogum ne zaman olacak, belli olmayacak gibi:)

Pınarcım merhabalar cuma doktora gitti.24+2 de benim kız 667 gr olmuş ben 65700 olmuşum.Bu hafta şeker yüklemem var ve bu hafta bakalım bebiş kaç gr alacak?Her hafta dr dayım.Artık 2 haftada bir kontrolüm var ve erken doğum riskim devam ediyor.Yatmaya devam yani.:a015::a015::a015:

merhaba ben aranıza bugün katıldım.muhtemel doğum tarihim 14 mayıs ve bebeğimin cinsiyeti erkek.dün şeker yükleme testi yapıldı.:CüvCüv:

Emrhaba. Hoşgeldim aramıza. Ekledim seni de listeye ama diğer bilgilerini de verirsen eksik kalmasın a.s.

3 günlük bir zorunlu hastanede yatma serüveninden sonra, bugün nihayet evdeyim. Neyseki bebegim ve benim saglik durumumuz iyi. Bebegimin 26+5. gününde, 946 gram oldugunu ögrendim. Muhtemel dogum tarihi 1 Mayis olmasina ragmen, hastanedeki ultrason cihazi 2 Mayis olarak gösterdi durumu. Dogum ne zaman olacak, belli olmayacak gibi:)

Hoşgeldin canım. Herşey yolunda çok şükür. Bebişinde büyümüş kocaman olmuş :) Ekledim bilgileri canım...

benim oğlumda bugün itibari ile 680 gr. olmuşş

Maşallah diyelim o zaman oğluşuna :)

Pınarcım merhabalar cuma doktora gitti.24+2 de benim kız 667 gr olmuş ben 65700 olmuşum.Bu hafta şeker yüklemem var ve bu hafta bakalım bebiş kaç gr alacak?Her hafta dr dayım.Artık 2 haftada bir kontrolüm var ve erken doğum riskim devam ediyor.Yatmaya devam yani.:a015::a015::a015:

Merhaba canım. Prensesin büyümüş bacım ne güzel :) Hadi bakalım şeker yüklemen de iyi çıkar inşallah :) Olsun canım sen yat dinlen güzel ce sağ salim alıcaksın inşallah bebişini kucağına a.s.

Buyrun bakalım haftanın ilk listesi bayanlar a.s.

doumlistesimq1.jpg

Son düzenleme:
canım benim kilo 69 olmuş maalesef dr um da uyardı ayda 1 ,5 yterli dedi ben 3 kilo aldım 5 haftada...

bebişim ise26+1 de 1 kilo 96 gr çook şkr:nazar::nazar:

isim konusunda Ali kerem olarak değişiklik yapıyoruz...

Okiş..

canım benim kilo 69 olmuş maalesef dr um da uyardı ayda 1 ,5 yterli dedi ben 3 kilo aldım 5 haftada...

bebişim ise26+1 de 1 kilo 96 gr çook şkr:nazar::nazar:

isim konusunda Ali kerem olarak değişiklik yapıyoruz...

Okiş..

Düzelttim canım bilgileri... Olsun bundan sonra dikkat edersin sıkma canını. Ben 11 kg aldım :1no2:

Bebişin de büyümüş maşşallah :nazar:

saol teysesi...artık berbaer veririz kiloları napalım...onlar sağlıklı olsunlar...

mrb kızlar az önce doktordan geldik 24+2 bebişim 640 gram 29 cm olmuş beni ise hiç sormayın 81 kilo olmuşum maalesef Allahtan boyum uzunda göstermiyorum :)

saol teysesi...artık berbaer veririz kiloları napalım...onlar sağlıklı olsunlar...

veririz canım boşver. Onlar sağlıkla doğsunlar yeter ki a.s.

mrb kızlar az önce doktordan geldik 24+2 bebişim 640 gram 29 cm olmuş beni ise hiç sormayın 81 kilo olmuşum maalesef Allahtan boyum uzunda göstermiyorum :)

Selam canım hoşgeldin. Oh büyümüş kuzumuz hadi gözümüz ayıdn a.s.

kızlar benim bebişiminde cinsiyeti belli oldu bir kızım olacak kilo aldı başını gidiyo :KK43: 98 kiloyum ve mutemel doğum tarihimizde 8 mayıs mış

benim 31 mayıs görünüyor sezeryan olduğu için doktorum ayın 20 si gibi olabilr demişti

kızlar benim bebişiminde cinsiyeti belli oldu bir kızım olacak kilo aldı başını gidiyo :KK43: 98 kiloyum ve mutemel doğum tarihimizde 8 mayıs mış

Prensesin hayırlı olsun canım ekledim hemen :)

benim 31 mayıs görünüyor sezeryan olduğu için doktorum ayın 20 si gibi olabilr demişti

bu arada bebeğim kız olacak ben 49 kilo ile hamile kaldım şu an 55 kiloyum

Aramıza hoşgeldin. hayırlı olsun hamişliğin :) 31 Mayıs olarak ekledim seni de...

doumlistesioa4.jpg

selam arkadaşlarlar. bende aranıza yeni katıldım. muhtemel doğum tarihi 15mayıs. başlangıç kilom 51kg. şuan 56kg. bugünn gttik doktora 24+5günlük ve 711g. şuan için isim efe. normal doğum gözüküyo.
öptüm herkesi iyi akşamlar.hihoyyyt

selam arkadaşlarlar. bende aranıza yeni katıldım. muhtemel doğum tarihi 15mayıs. başlangıç kilom 51kg. şuan 56kg. bugünn gttik doktora 24+5günlük ve 711g. şuan için isim efe. normal doğum gözüküyo.

hoş geldin:) bebeğin de hoş ve sağlıkla gelsin kucağına... hihoyyyt

Pınarcım 24+0 da bebişim 603 gr boyu da 28 cm çok mutluyum biraz düşüktü kilosu epey almış oğluşum :) güncellersen sevinirim canım

Selam Yaskoo aramıza hoşgeldin. Listeye ekleyeceğim seni ama 24+5 olman için muhtemel tarihinin 22 Mayıs olması gerekiyor. 15 Mayıs isen 25+4 olması lazım. Birinde yanlışlık var. Hangisi doğru?

Pınarcım 24+0 da bebişim 603 gr boyu da 28 cm çok mutluyum biraz düşüktü kilosu epey almış oğluşum :) güncellersen sevinirim canım

Oooooo maşşallah oğluşuma yahu kocaman olmuş :) Gözün aydın canım a.s.

doumlistesibl7.jpg

pnrhlt canım 27. haftada doktor 1138gr demişti değiştirme yapabilirsin oğlumun maşşalahı var yaniii inşallah ben sezeryan olmam tabi hayırlısı ve sağlıklısı nasılsa öle olsun ama normal doğum yapmayı çok istiyorum

X