2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

Oy oy oy masallah ona kııııız,tosuncuk olmuş:nazar::nazar:

:nazar:

evet canım ya biz acaba bişey oldumu diye meraktan ölüyoduk. hanımefendi habire kendine çalışmış. bide tatlı yesem hamurişi yesem acaba nasıl olcaktı:1shok: Allahtan hiç canım çekmiyor. zaten yapacak olanda yok kaydirigubbakcemile3

canlarım sizi hep takip ediyodum ama doktora gideyim kesin olarak yazayım sonuçlarımı dedim bu gün gittim 21+5 bi oğluşum olacak allah nasip ederse doğum 15 mayıs dedi doktorum 40 kilo ile hamile kaldım şimdi 49 kiloyum oğlumun ismi mehmet akif olacak inşallah bide bebişim 470 grm bu güzel listeye bende girmek istiyorum kabul buyurursanız tabi bu arada ellerine sağlık hepinize allah kolay doğumlar nasip etsin inşallah çarçabuk su gibiiiiii AMİNN ben korkuyorumdaa.s.

ya benim takvimim 1 gün geriden gelmeye başladı:uhm: bugün 20+6 olmam lazım, ama takvimde 20+5 görünüyo. takvim yılbaşında 1 gün ilerlemedi. bi tek bende mi var acaba herkeste oldu mu?:1ninca:

pınarcım benin bebişimde 21+5 günlükken 25 cm ve 489 gr dı eklersen sevinirim canım

ya benim takvimim 1 gün geriden gelmeye başladı:uhm: bugün 20+6 olmam lazım, ama takvimde 20+5 görünüyo. takvim yılbaşında 1 gün ilerlemedi. bi tek bende mi var acaba herkeste oldu mu?:1ninca:

Canım olmadı bende,takvimi yeniden yap istersen

:nazar:

Herkese günaydınlar... Dün tüm gün ofis dışı olduğum için hiç giremedim siteye. Özledim sizleri vallahi. Buyrun bakalım yeni listemiz...

doumlistesisu4.jpg

canım 68,3kilo olmuşum:eek: değiştirirmisin ben bu kiloları verebilcekmiyim acaba:eek:

pınarcım listeye eklersen sevinirim benim gebelik haftam 19+4 ve kızım 305 gr olmuş. benim kilom da 64. kızım biraz minyon olacak galiba:)

evet benimkide 1gün geri ilerlemeye başladı

kilom 79 olduuu :KK43: bebişim biraz az kilo almış ya :KK43: 20 haftlık iken gittim 264gr. ama boyu bilmiyorum boyu hesaplamayı bir yerlerde okumuştum ama şimdi bulamıyorum

kilom 60 oldu.
ben en son doktora gittiğimde 17+3 günlükken (17+1 çıktı ultrasonda) bebek 188 gram dedi dr. ama sonra sizlerinkini görünce acaba benim bebeğim küçük mü diye endişelenmeye başladım. boyu da 20 cm. di yaklaşık. bir sonraki gidişimde bakalım ağırlık ne çıkacak. bir sorun oyktur diymi kızlar?

pınarcım selam canım liste ile ilgili nacizane bir fikrim var uygulayıp uygulamamak sna kalmış canım
bebişlerin boyu kilosunu yazıyoruz ya onları bölmelere ayırsan ve her haftadaki dursa belki daha iyi takip ederiz hepsi göz önünde olur öpüyorum canım

kilom 79 olduuu :KK43: bebişim biraz az kilo almış ya :KK43: 20 haftlık iken gittim 264gr. ama boyu bilmiyorum boyu hesaplamayı bir yerlerde okumuştum ama şimdi bulamıyorum

Canım ultrason görüntülerinde yazan FL değerini 7 ile çarparsan yaklaşık olarak bulunuyormuş. Bende öyle hesapladım...

kilom 60 oldu.
ben en son doktora gittiğimde 17+3 günlükken (17+1 çıktı ultrasonda) bebek 188 gram dedi dr. ama sonra sizlerinkini görünce acaba benim bebeğim küçük mü diye endişelenmeye başladım. boyu da 20 cm. di yaklaşık. bir sonraki gidişimde bakalım ağırlık ne çıkacak. bir sorun oyktur diymi kızlar?

Canım üzme kendini. Her bebek aynı olacak diye birşey yok ki. Minyon olacaktır yada daha sonra daha hızlı kilo alacaktır belki...

pınarcım selam canım liste ile ilgili nacizane bir fikrim var uygulayıp uygulamamak sna kalmış canım
bebişlerin boyu kilosunu yazıyoruz ya onları bölmelere ayırsan ve her haftadaki dursa belki daha iyi takip ederiz hepsi göz önünde olur öpüyorum canım

Olur canım benim için hiç sorun değil. O şekilde yaparız o zaman. Arkadaşlar bebişlerinin hangi haftada ne kadardı tekrar tüm kilo bilgilerini yazarlarsa bana ekleyeyim.

kilom 60 oldu.

benim de ağırlığı çok değil dr söyleyince çok kötü oldum 1 hafta geriden geliyor kilo ve karın çevresi. diğer her şeyi normal. dr sakın sorun yapma dedi 1 hafta geri olsa da normalmiş sen hiç canını sıkma 2 günden ne olur ki

çok teşekkür ederim fl değeri 30.4 mm çarpınca 21 cm falan çıkıyor sanırım

pınarcım artık geçmiş için zor sanıırm ama bundan sonra öyle devam ederiz canım öpüyorum

Kızlar günaydın bizde dün gittik doktora bebişim 350 gram 22 cm olmuş :)))

X