2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

:nazar:

kıslarr dün oğlumu görmeye gittik öslemişim kuzumu az kaldı kavuşmama kollarıma almama inşallah...
oğlum baya büyümüş teyzeleri.27cm olmuş ve 540 gr kadar kilolanmış baya bi sakince dinliyoduk dru dr demezmi bi çıkıntı vardı burda o çıkıntı nereye gitmiş falan dedi anaaa dedim yoksaaa.eşiim hemen ordan çıkıştı yok artık oğlan değilmi yoksa dedikvallaha direk aldıklarım aklıma geldi eee oğlum diye seviyodum dedim dr sonradan yok yok dedi pi...si burda biraz gergin bi ortam var gibi geldi bana dedi yumuşatmak için biraz şaka yaptım dedi...hehe biraz gülüştük.dr da haklı eşimle oğlumuzu öslemişiz dru pür dikkat dinliyoduk oda gerginiz zannetmişiz neyse ki oğlumun ölçülerini eklerseniz sevinirim canım aayy çok konuştum sanırım

Maşallah canım sen büyütmüşün artık oğlunu:ecrin_bebek:yarıladık 40 haftayı ,gerçekten az kaldı canım 4 buçuk aycık nedirkidelikafadulden

dr bide 37. hafta bittikten sonra heran doğum yapabilirsin dedi yani öle ben bişiler soruyodum işte muhabbet ederken ana dedim 15 hafta kalmış yaklaştıkça heyecanım artıyo yavrum nasıl olucak kime benziyecek acaba ama tabi enn başta canım oğlum sağlıklı olsunda ilk önce sağlıklı ve hayırlısı diyorum ondan sonra nasıl olacak acaba diyorum...canım oğlum benim dün sanki el sallar gibi avucunu açtı kapadı.yani ben anlayamadım ama dr dedi eşimde gördü çok güzeldiii

Kızlar herkese günaydınlar.... Haftanın ilk listesini yayınlayalım bakalım...

Bedef'cim bebişin tosun olmuş benimki gibi :) Bizde 21+1'ken gittik cumartesi günü. 487 gr olmuş :) Doktor maaşallah dedi :) Aynen bizimkide el sallar gibi parmaklarını sallıyodu :) Hayırlı uğurlu olsun diyorum hepimize...

doumlistesizl0.jpg

pınarcım beni de güncellermisin
bizimki erkek, ismi de mustafa kerim olacak inşallah
Allah nasip ederse normal doğum düşünüyorum
P.S. SAT 9 mayıs, kolay bulabilmen için

bugün kızımın boyunu ve kilosunu öğrendik 20+2de 300gr ve boyu 22cm

Canım hayırlı olsun. Maşallah diyelim...

pınarcım beni de güncellermisin
bizimki erkek, ismi de mustafa kerim olacak inşallah
Allah nasip ederse normal doğum düşünüyorum
P.S. SAT 9 mayıs, kolay bulabilmen için

Ekledim canım. Hayırlı olsun...

Bu arada günaydın bayanlar. Hatta tünaydın. Tetanoz aşısı oldum o yüzden geç geldim bugün. Dünde kızımın ultrason resimlerinde yazan fl'ye baktım. 3,5 yazıyor. 7 ile çarparsam heralde tahmini boyu 24,5 çıkıyor. Ekledim bende... Buyrun ilk listemiz...

doumlistesicq6.jpg

slm pnrhlt!
beni listeden çıkarabilirsin.
tüm hamişler kendinize ve bebeğinize iyi bakın.

Kızlar ya sordum doktora kilosunu boyunu falan,geçiştirdi beni,daha 19 haftalık ne boyu kilosu falan dedi güldü,bende ısrar edemedim...Artık sonra söyler heralde...senağlamainşallah yani...senağlamaHiç söylememezlik edemez ya...senağlamaedemez dimi?kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

QUARK,ne denirki üzdün bizi,Rabbim sana ve eşine zun ömür versin...

Kızlar ya sordum doktora kilosunu boyunu falan,geçiştirdi beni,daha 19 haftalık ne boyu kilosu falan dedi güldü,bende ısrar edemedim...Artık sonra söyler heralde...senağlamainşallah yani...senağlamaHiç söylememezlik edemez ya...senağlamaedemez dimi?kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

QUARK,ne denirki üzdün bizi,Rabbim sana ve eşine zun ömür versin...

Canım söyler merak etme. Zaten kiloyu söylüyor. Bacaklar kıvrık olduğundan boyu söylemiyorlar. Sana verdiği ultrason görüntülerinde kilosu yazmıyor mu? Bi dikkatli bak bakalım. Benimkilerde yazıyor genelde?

Sanırım bu satten sonra kimse kalmadı :) O zaman bende yılın son listesini ekleyeyim...

Yaşanan sıkıntılara, kötülüklere, herşeye rağmen bu sene bizim için çok güzeldi. Hepimiz anne olacağımızı öğrendik. Allah umarım önümüzdeki sene bebeklerimizi sağ salim kucağımıza almamızı nasip eder.Yeni yılımız kutlu olsun canım arkadaşlarım... Öpüyorum hepinizi...

doumlistesijm3.jpg

ben sahsen bizzat kendim 72 kilo degilim artikkkkkkkkkk senağlama senağlama senağlama 83 kilo oldum yatmaktan :çok üzgünüm: Allah yardimcim olsun..bebegime saglik afiyet versin Rabbim yeter :emir_bebek:

gram cinsinden bişi yazmıyo,belkide ultrasonun markasına göre değişiyordura.s.

Son düzenleme:
kızlar ne olur hiçbirimiz çıkmayalım bu listeden mayısa kadar... mayısta bebeklerini kucaklarına alanlar listesinde olsun adlarımız...

kizlar bu listenin cogu nerelerde ? listeyi inceleyince bircok kişiyi tanimadigimi yada coooktandir girmedigini fark ettim..inşaAllah kötü bişey yoktur :KK43:

ben pek girmiyorum bişey yazınca genelde cvp gelmiyo bu sayfadan:KK43:(
:enbuyukkk:Canım genelde takip ediyoruz ama pek burda yazışmıyoruz.Ama sayfa süper çünkü birbirimizle diğer topikte ne kadar konuşsakta burada takip ediyoruz.
Bu arada Pnrhlt in de emeğini unutmamak lazım.pnrhlt cim aslında sana zor oluyorsa uzun süredir girmeyenlerin silebilirsin.Çünkü şablon uzadıkça sana zor oluyor olabilir.kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıa.s.

X