2009 Mayıs Kuzusu Bunlarrrrrrrr :)

hülya cnm çok tatlı maşallah kızına allah nazarlardan korusun

Kız yerim ben senin o güzel kızını maşallah diyelim çok güzel çıkmışsınız.Kız sana mı benziyor ne?

MAŞALLAH tekrar canım benım..ne guzel bı bebeiş bu kırbınkere masalllahhhhhhh

Hülyacım maşallah bebeğine cok tatlı

Ayy bu mayıs bebeklerinin hepsi cok güzel geliyor bana ya bizim topik diyemi acep ama cok tatlılar valla

kız hülya, çaldı maldı deme bak valla zoruma gidiyordelikafadulden biz ona kısaca kopyalayıp yapıştırdı diyelimkaydirigubbakcemile3
ama maşallah kızın çok güzel. bence de sana benziyorsengözlerimebaksanab

bütün bebeklere maşallah allah analı babalı büyütsün bahtları hep açık olsun...

kızlarr çokkk teşekkür ediyoruzzz kaydirigubbakcemile2

ama resimleri kaldırmak zorunda kaldım kociş yakaladı kızıyorr yafss senağlamasenağlamasenağlama

kendi resmimi koysam bu kadar kızmaz hee :roflol::roflol:

canım adamda haklı nazar değer diye korkuyordur biz gördük nasıl olsa başkaları görmesin biraz büyüsün o zaman tekrar koyarsın.Benim kocada diyor foto falan sakın koymuycaksın falan hıııııııııı tamam dedim.Ama bi görün sonra bende kaldırırım bi doğsunda Allah ın izniyle

maaşalah güzel bebişlere allah sağlıkla büyütmenizi nasip etsin allah onların acısını size göstermesin

oyyy canım maşallah!! bembeyaz! maşallah yumuk yumuk:)))

hakikaten ya bu mayıs bebişleri neden bu kadar tatlı yaaa? bizim topiğin bebekleri diye bize mi öyle geliyor acaba? daha hiç çirkin bebiş resmi görmedik maşallah!

maşallah çok tatlı bir kızın var Allah nazarlardan saklasın

Claries, bebegin cok tatli masallah, insan bakarken gözlerini alamiyor. Ne kadar masum, ne kadar güzel bir mucize...Kaderide güzel olur insallah canim.

kocamannnnnnnnnn bir maşşallahhhhhhhhhhhhhhhhh sende doğurdun he cnm süpersiniz valla çok güsel kıslar var yaww oğluşlarımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…