2009 Mayıs Kuzusu Bunlarrrrrrrr :)

sibikocum canım benim yağızıma maşallah kıs ne kadar tatlı öyle yiyesim geldi benim yanaklarını...
allah bağışlasın canımmm

hülya güzelim senin kız çok güzel olacak valla şimdiden belli inan..fındık gibi kusursuz bir yüzü var allah nazarlardan saklasın maşallah..

Oyyyyyyyyyyyy oyyyy
yerim ben bunları allah bağışlasın

çokk tşk ederiz teyzoşlarrr o resmi cerencim benim msn den çalmıştı delikafaduldendelikafaduldenanlıcağınız korsan yanii kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 şimdi ben size güzel yüzlü kızımın resmini koyam kaydirigubbakcemile2ama alıntı yapmasanız sevinirim bacılar :eek:

Son düzenleme:
:nazar::nazar:oy yesinler bu kız ya ne kadar tatlı maşallah kırk bir kere canım banyosunuda yapmış maşşalah kuzuna annesi fıstık gibi ya :nazar::nazar::nazar::nazar:

maşallah Allah nazarlardan korusun :))))))))))))) canım benim çok güzel :nazar: Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah

saolun kızlar Allah razı olsunn bu arada bende hastanedeki 2.günüm ve davull gibi şişimm :)))

Allah analı babalı uzun ve hayırlı ömürler versin çokk tatlı bir prensesmiş bu kızçe 41 kere Maşallah :nazar:

Ay maşallah allah nazarlardan saklasın yerim ben onu fındık kurdu ya bizim göbeğimizde düşse biranöncede bizde bıcı bıcı yapsak :emir_bebek:

canım maşallah bebişine ayyy ben onu ısırır ısırır yerimmmmsırnaşık şey

Hülyaaaa oyy maşallaaahhh kıss süper bişi bu, Allah nazarlardan saklasn inş. :nazar::nazar: :nazar:

HÜLYA'cım allah nazarlardan saklasın..sağlıklı uzun ömrü olur inşallah cnm anne ve babasıyla...maşallah:nazar::nazar::nazar:

X