2009 Mayıs Kuzusu Bunlarrrrrrrr :)

Bebişine kavuşan tüm mayıs annelerinin gözleri aydın.. Allah tüm bebişlerin bahtlarınıda kendileri gibi güzel eylesin..

Darısı bizlerin başına ,inşallah sağ salim.. ıçim içme sığmaz hale geldi.. . Ne büyük bir heyecan bu..

Çok tşk ederiz teyzoşlarımız a.s. Allah hepimizin kuzularını nazarlardan saklasın inşallah a.s.

Kırkbin kere Maşallah Pınarcımm çok güzel bir kız dünyaya getirmişsin ay bu kızlar dünya güzeli bakmaya kıyamadım canım benim Allah kem gözlerden nazarlardan saklasın Vatanına Milletine Ailesine hayırlı bir evlat olur inşallah

Son düzenleme:
maşallah kızına pınarcım:) o kırmızı yanakları yerim ben!! Allah bağışlasın canım.

çirkinnnnnnnnnnnnnnnnnnn bu çirkinnn ben bunu yakalarsammm ısırırımmmmm o minik burnunu yanaklarınıı yahuuu :)))))))))9

41 bin kere maşAllahh

oyoy pınar bacım cok cici cok gusel ay cok çikin kısss bu...yanaklara bak hele tam ısırmalık maşallahh kırkbınkereeeeeeeee

Sevgili Mayis anneleri,

heyecanla bebislerinizi dünyaya getirmenizi takip ediyorum, haziran anneleri olarak hepimiz takip ediyoruz...Allah hepinizin, hepimizin meleklerine herseyin en güzelini nasib etsin ....
Sevgiler

a.s.

ay allahım bu ne güzellik maşallah allah nazarlardan korusun pınarcım çok tatlı bu ya allah sağlıklı uzun ömürler versin inşallah

Pınaaaar ben onun tontiş yanaklarını ısırabilirmiyiiiiiiim
maşallah yaa, tam sıka sıka sevmelik, çok kıvamında doğurmuşun anacım

maşallah kızına pınarcım:) o kırmızı yanakları yerim ben!! Allah bağışlasın canım.

çirkinnnnnnnnnnnnnnnnnnn bu çirkinnn ben bunu yakalarsammm ısırırımmmmm o minik burnunu yanaklarınıı yahuuu :)))))))))9

41 bin kere maşAllahh

oyoy pınar bacım cok cici cok gusel ay cok çikin kısss bu...yanaklara bak hele tam ısırmalık maşallahh kırkbınkereeeeeeeee

Sevgili Mayis anneleri,

heyecanla bebislerinizi dünyaya getirmenizi takip ediyorum, haziran anneleri olarak hepimiz takip ediyoruz...Allah hepinizin, hepimizin meleklerine herseyin en güzelini nasib etsin ....
Sevgiler

a.s.

ay allahım bu ne güzellik maşallah allah nazarlardan korusun pınarcım çok tatlı bu ya allah sağlıklı uzun ömürler versin inşallah

Pınaaaar ben onun tontiş yanaklarını ısırabilirmiyiiiiiiim
maşallah yaa, tam sıka sıka sevmelik, çok kıvamında doğurmuşun anacım

pınarcım maşallah canım insanın sevesi öpesi geliyor ama kıyamıyorda

Sağolasınız teyzoşlar. Allah razı olsun. Darısı hepinizin başına inşallah a.s.

Ben sizin yerinize öper öper dururum merak etmeyin kaydirigubbakcemile3

Arkadaşlar , çoook tatlı bütün bebişler, maşallah hepsine,
Allah sağlıkla analı babalı büyütmeyi nasip etsin, Daha doğumu bekleyenlerede hayırlı doğumlar versin
Sıra bize geliyor , Haziran annelerinden sevgiler a.s.

allahım butun bebeklerımızı nazarlardan kazalardan belalardan kem gözlerden korusun allahım onları bahtından guldursun ınsallah darısı bızlerın basına kızlarrrrrr

Esencim maşallah ahsenimize çok tatlı allah analı babalı büyütsün tatlım.

esencim maşallah bebeğine. çok güzelmiş:)) kocaman duruyor kız, hiç de yeni doğmuş gibi değil. aman nazarım değmesin:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…