2009 Mayıs Kuzusu Bunlarrrrrrrr :)

a.s.
hpim1493k.jpg
:nazar:

İşte bu tatlı şeyde benim kızım Maşallah demeyi unutmayın teyzoşları a.s.

pamuk prenses de ona annesi maşallah cok ama cok güzel bi bebek allah bir ömür boyu mutlu etsin sizia.s.

İşte bu tatlı şeyde benim kızım Maşallah demeyi unutmayın teyzoşları a.s.[/QUOTE]

Allahhım bu ne güzellik pamuş şekeri gibi claries maşallah ,
ay yerim ben bunu şeker gibi ya
Allah analı abablı büyütsün cnm:nazar::nazar:

Claries canım çok tatlı maşşallah allah nazarlardan saklasın analı babalı büyütmeyi nasip etsin. :nazar::nazar::nazar::nazar:

Allah razı olsun canlarım en kısa zamanda sizlerde sağlıcakla bi avazda kavuşursunuz inşallah yavrularınıza a.s.

claries bebişine maşallah canım Allah analı babalı büyütsünn

claries cnm çok tatlı maşallahhhhhhhhhhhhh
allah sağlıcakla büyütmeyi nasp etsin hayırlı uğurlu olsun

ay ay ay yerim ben bu fındık kurtlarını yerim benim oğluşum nasıl olacak çok merak ediyorum allah yüzünü göstermeyi nasip edermi bilmem ama artık doğsada görüversem

claries canım ya maşallah bebişine sağlıkla büyüsün inşallah :)

tüm mayıs bebişlerine maşallahhhhhhhhhh:nazar::nazar: ay siz doğurdukça biz haziran annişlerine bi heyecan basıyoki sormayınnnnn sıra bize geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiialkisalkisalkis allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsinnnn doğumda nacizane biz haziran annişlerine de dua etseniizzzz olurmukiiyerimseniben

İşte bu tatlı şeyde benim kızım Maşallah demeyi unutmayın teyzoşları a.s.[/QUOTE]

[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="2"][COLOR="DarkRed"][B]oyy ben bunu ısırırımmm annesiii Allahım bağışlasın kaderinide yüzü gibi güzel yazsın inş 42 bin kere maşAllah cnm :))[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[quote="tutkun09, post: 6533198"]canım adamda haklı nazar değer diye korkuyordur biz gördük nasıl olsa başkaları görmesin biraz büyüsün o zaman tekrar koyarsın.Benim kocada diyor foto falan sakın koymuycaksın falan hıııııııııı tamam dedim.Ama bi görün sonra bende kaldırırım bi doğsunda Allah ın izniyle[/QUOTE]

[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="2"][COLOR="DarkRed"][B]tutkunum valla haklısın bacımm nazardan korkuyo adam bide hasta olunca bak nazara geldi diyor :dilcikar::dilcikar:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

:nazar::nazar: ışte Pınar'ımızın kuzusu defnemiz maşallah deyin teyzeleri:nazar::nazar:

27964833.jpg
[/URL][/IMG]

pınarcım çok tatlıya tam ısırmalık caanım allah bağışlasın darısı haftaya salı bana inşallah.çok öpüyorum sen ve kuzunu

:nazar::nazar: İşte Pınar'ımızın kuzusu defnemiz maşallah deyin teyzeleri:nazar::nazar:

27964833.jpg
[/URL][/IMG]

:nazar::nazar::nazar: oy maşalllah nasıl tatlı bi kız böyle.
pınarcım sen bu kızının başına enaz iki nöbetçi koymalısın. insan tontiş yanaklarından sıkmak yada öpmek istiyo walla.

X