2009 Mayıs Kuzusu Bunlarrrrrrrr :)

İşte bu tatlı şeyde benim kızım Maşallah demeyi unutmayın teyzoşları a.s.[/QUOTE]

Allahhım bu ne güzellik pamuş şekeri gibi claries maşallah ,
ay yerim ben bunu şeker gibi ya
Allah analı abablı büyütsün cnm

Claries canım çok tatlı maşşallah allah nazarlardan saklasın analı babalı büyütmeyi nasip etsin.

Allah razı olsun canlarım en kısa zamanda sizlerde sağlıcakla bi avazda kavuşursunuz inşallah yavrularınıza a.s.

claries bebişine maşallah canım Allah analı babalı büyütsünn

cok tatlı maşallah bebeklerimizin hepside allah analı babalı büyütsün,,,

claries cnm çook tatlı allah nazarlardan korusun..seker gibii :)) maşallah

claries cnm çok tatlı maşallahhhhhhhhhhhhh
allah sağlıcakla büyütmeyi nasp etsin hayırlı uğurlu olsun

ay ay ay yerim ben bu fındık kurtlarını yerim benim oğluşum nasıl olacak çok merak ediyorum allah yüzünü göstermeyi nasip edermi bilmem ama artık doğsada görüversem

claries canım ya maşallah bebişine sağlıkla büyüsün inşallah :)

tüm mayıs bebişlerine maşallahhhhhhhhhh ay siz doğurdukça biz haziran annişlerine bi heyecan basıyoki sormayınnnnn sıra bize geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiialkisalkisalkis allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsinnnn doğumda nacizane biz haziran annişlerine de dua etseniizzzz olurmukiiyerimseniben

ışte Pınar'ımızın kuzusu defnemiz maşallah deyin teyzeleri

[/URL][/IMG]

oyyyy masallah cok tatlı allah nazardan saklasın mutluluklar dılerım darısı basımıza ınsallahsenağlama

pınarcım çok tatlıya tam ısırmalık caanım allah bağışlasın darısı haftaya salı bana inşallah.çok öpüyorum sen ve kuzunu

İşte Pınar'ımızın kuzusu defnemiz maşallah deyin teyzeleri

[/URL][/IMG]

oy maşalllah nasıl tatlı bi kız böyle.
pınarcım sen bu kızının başına enaz iki nöbetçi koymalısın. insan tontiş yanaklarından sıkmak yada öpmek istiyo walla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…