2009 mayıs anneleri bebişlerimizin hareketini hissedenler varmı

20 haftadan sonra çok net hissedeceğiz bebişlerimizin hareketlerini Allahın izniyle canım inşallah :))

bnede bir 16 haftalıkken bir hafta önce yani ilk hissettim şimdide hissediyorum ama çok nadir ve çok hafif hissediyorum şuan bile sanki içimde dönüyo gibi hissediyorum.ve kıslar dün akşam bişi farkettim ilk defa göğsümden sıvı geldi..çok ilginçti okadar garip oldum ki hayret ettim allahın izniyle anne olacağımın ikinci hareketi gibi bişi..
ilk bebeğimin hareketleri ikincide sıvı gelmesi.ağlıyacaktım nerdeyse bebeğimin bana gösterdiği ben burdayım dediği tepkiler çok güzel bişey allahım sana şükürler olsun

kızlar bende kalp atışı gibi bişeylr hissediyorum ama hareket mi emin değilim çok gaz sorunum var midem fokurduyor sanki.kıpırdıyorsada o yüzden hissedemiyorumdur..

kızlar ben 14 haftalıgım ve sanki bazen karnımda seyirme gibi bişeyler oluyo sanki kalp atıyo gibi içerde elimi koyunca bu ne anlamadım özellikle gece sağdan sola dönerken oluyo

kızlar seğreme olduğu zamen erkektir derler ama bilmiorum tabi.. benim kızım var

kızlar bende dün gece hissettim sanki içimden bir yandan başka bir yana geçti gibi eşimle birlikte steskopla kalp atışını dinledik çok net değil ama duyduk yine çok güselsdi

kızlar bende bazen kımıl kımıl ama çok hafif bir hareket
amam bebiş olduğundan emin değilim
göbek deliğinin baya bir alt kısmında sizinde ölemi

:nazar:Sizler hissettim deyince kendimi ruhsuz hissettim.Ben bir şey hissetmiyorum.Gerçi eşim de hiç hamile gibi davranmıyorsun diye kızıyor.Galiba biraz daha dikkatli olmam lazım:Saruboceq::Saruboceq:

kıslarr hemen hemen hepimiz aynı şeyleri hissedioz ilerki haftalarda daha da iyi hissedeceğiz inşaallah

hissediyorum diyemem ama bazen hava kabarcığı geziyomuş gibi bi his oluşuyo ama diyorum daha erken hissedemem sanırım bağırsak yada gaz hareketleri diip geçiyorum:CüvCüv:
off ya daha çooook var 20.haftayaa mirmirmirmir

Benim de karnımın sol tarafında bir seyirme oldu içerden pıt pıt atan bişi gibi, ama daha erken acaba ben yanlış mı hissettim, 15+4 günlük şu an ve ben 5 gün önce falan hissettim

Kızlar sonunda bende hissettim. Sanki damar atması, kalp çarpması gibi bişeydi. Bugün 16+4 umarım doğru hissetmişimdir. Çok güzel bişey yaa..Bir daha olsa keşke

valla benim hic gaz sorunum olmaz ama nedense karnimda gaz yapar ya karninda ole bisey hissetim ve de sanki kalp atislari da hisettim acaba normal mi daha 16+2 hamileyim

Kızlar sonunda bende hissettim. Sanki damar atması, kalp çarpması gibi bişeydi. Bugün 16+4 umarım doğru hissetmişimdir. Çok güzel bişey yaa..Bir daha olsa keşke

valla benim hic gaz sorunum olmaz ama nedense karnimda gaz yapar ya karninda ole bisey hissetim ve de sanki kalp atislari da hisettim acaba normal mi daha 16+2 hamileyim

Benim de karnımın sol tarafında bir seyirme oldu içerden pıt pıt atan bişi gibi, ama daha erken acaba ben yanlış mı hissettim, 15+4 günlük şu an ve ben 5 gün önce falan hissettim

kızlar aynen tarif ettiğiniz şekilde bende tam olarak 4-5 gündür hissediyorum aslında 10-15 gün önce de buna benzer bir şeyler oluyordu amam ayırt edemiyordum 16+6 yım ve şu anda günde 10 defa falan oluyor hareket belki daha fazladır mam benim ihssettiğim bu kadar

salı günü ultrasonda benim bebişin harektelerini gördüm zatan yerinde durmuyor acayip zıp zıp hisetmemem mümkün değil

kızlar aynen tarif ettiğiniz şekilde bende tam olarak 4-5 gündür hissediyorum aslında 10-15 gün önce de buna benzer bir şeyler oluyordu amam ayırt edemiyordum 16+6 yım ve şu anda günde 10 defa falan oluyor hareket belki daha fazladır mam benim ihssettiğim bu kadar

salı günü ultrasonda benim bebişin harektelerini gördüm zatan yerinde durmuyor acayip zıp zıp hisetmemem mümkün değil

evet gecen bende gitmistim kontrolle doktorum maasallah dedi cocugun baya hareketli dedi hic yerinden durmuyor dedi insan nasil mutlu oluyor ya bole ultrasonda gorunce esimde merak ediyor onumuzdeki ay gelicek bende bakim diyor hahaa

bendede birkaç gündür dediğiniz gibi özellikle karnımın sol tarafında bişeyler oluyor(göz seğirmesi gibi değişik bişeyler) ayy o bebiştir inşallah gaz falan değildir.ama daha önce hiç böyle bişey hissetmezdim bence bebiş bu kızlar :)))))))

X