2009 mart bebeklerinin kiloları

Teşekkürler buket.. valla sağlıklı ve zamanında doğsunda isterse 2 kilo doğsun ama dirençli sağlıklı olsun bebişlerimiz...

Teşekkürler buket.. valla sağlıklı ve zamanında doğsunda isterse 2 kilo doğsun ama dirençli sağlıklı olsun bebişlerimiz...

canım bu baslıkla alakasız olacak ama sormustun ya gokmen beyin normal dogum veya sezeryanla ilgili fikri nedir diye,

salı gunu olan seminerde duruma gore ikisinin de avantaj ve dezavantajları oldugunu soyledi, kendisinin bu konuda genel birsey soyleyemeyecegini, o anda bebek icin hangisi dogru ise onu uygulayacagini soyledi, eger istersen daha detaylı bilgi de verebilirim uzun uzun.

canım bende seminerdeydim zaten saol teşekkür ederim yinede.. sadece sen hiç konuştunmu muaynede bu konuyu falan diye sordum. Benim Salı günü muaynemde vardı zaten ve bu konuyu konuşmaktan vazgeçtim. İster normal ister sezeryan bebeklerimiz için hayırlısı ne ise öyle olsun:Saruboceq:

merhaba kızlar pzt tahlil sonuçları için gitmiştim dr bebeğe de bakalım dedi bebişim 25+4 ken 1050 gr olmuş maşallah bebişime.

pembiş maaşallah 1 kilolarıda gördük desene. Bende çok merak ediyorum bebişim ne kadar oldu diye. En son 22 haftalıkken 550 gr.dı.

buketçim valla bebişler hızlı büyüyolar. güzel güzel büyüsünler de sağlıkla elimize alıp ellerimizle de beslemeyi nasip etsin allahım. bir de dra gitme vaktin gelmedi mi 22 haftalıkken gitmissin 27 haftalık yazıyo tickerında. 4 haftada bir gitmiyo musun dra?

merhabalar kızlar bugun doktora gittim
hemen ayağımın tozuyla bebişim kilosunu sizlerlerle paylaşmak istedim
oğlum 24 hafta 3 günlük 706 gr

buketçim valla bebişler hızlı büyüyolar. güzel güzel büyüsünler de sağlıkla elimize alıp ellerimizle de beslemeyi nasip etsin allahım. bir de dra gitme vaktin gelmedi mi 22 haftalıkken gitmissin 27 haftalık yazıyo tickerında. 4 haftada bir gitmiyo musun dra?

Gittim canım. 26 haftalıkken de gittim ama ölçülmedi o gün. O yüzden bilmiyorum. Doktorum 30. hafta inceliycez dedi.

ooohh maşşallah beblere maşşallaaaah.allah nazarlardan saklasın büyüdüler ya göz açıp kapayana kadar.

maşallah güzel bebeklerimize.bende çok merak ediyorum ne kadar oldu diye son gittiğimde dr söylemedi ben de heyecandan unuttum.

bugüün 1126 gr...boyumuz ölçülemedii.

meltocum, peki bacak boyu (FL) uzunluğu ölçüldü mü? Ben daha önce bir formül vermiştim; FL uzunluğunun 7 katı, %5 lik yanılma payı ile bebeğin tüm boyunu veriyor... FL ölçümü varsa, kendin de hesaplayabilirsin canım.
Maşallah bebişine... :nazar::nazar:

X