2009 mart bebeklerinin kiloları

hepinizin bebeklerine maşallah :nazar: bende bu hafta içinde gıdıcem kontrolume özledim bıdığımı :CüvCüv:

bende şimdi dokrordan geldim 22+4 te 580 gr kızım :nazar:

Maşallah kızına, gayet güzel kilosu... :nazar::nazar::nazar:
Boyunu da hesapladın mı, ben bir formül vermiştim. FL (Bacak boyu) uzunluğunun 7 katı; %5 yanılma payı ile bebişin tam boyunu veriyor. Merak ediyorsan diye hatırlatayım istedim.benneyaptımkibenneyaptımki

kızlar bizde dün gittik doktora.
34 cm boyu,894 gr kilosu kızımın..
uyuyordu sadece bir ara depiğini attı..
hepsine kocaman bir maşallah:nazar:

Maşallah kızına, gayet güzel kilosu... :nazar::nazar::nazar:
Boyunu da hesapladın mı, ben bir formül vermiştim. FL (Bacak boyu) uzunluğunun 7 katı; %5 yanılma payı ile bebişin tam boyunu veriyor. Merak ediyorsan diye hatırlatayım istedim.benneyaptımkibenneyaptımki

aaa iyi oldu bunu öğrendiğim yaklaşık 33 falandır demişti dr..o zamna 35 cm oluyor kızım tabi geçen hafta..100 gr da almış olsa o zamn bu hafta 35-36 cm 910 gr falandır prensesimmm

Benimde önümüzdeki Salı muaynem. 2 Aralık 'ta.. 900 - 1000 arası olması lazım verilere göre.. Bakalım ne çıkacak? Yaaa sağlıklı olsun da zayıf kilolu hiç önemli değil

Maşaallah kuzucuklara.Allahım hepsine sağlık sıhhat versin.Bizimde dün 750 gr civarı 33 cm çıktı çok şükür.

bugün gittim 26+3 günlük 1,143 gr olmuş paşam maşallah :nazar: artık bidaha 6 hafta sonra görcem oğluşumu şimdiden özledim bile kaydirigubbakcemile2

maşallah oğluşuna iclal. Bende bugün 26+3 deyım. :) Benımde oglusum o kadar olmusmudur acaba? benımde Salı gunu kontrolum var..

evet bavse maşallah kızına.. adayco artık 1 kıloları gormeye basladık..gormeye baslarız 15 kıloları da :)

X