2009 mart bebeklerinin kiloları

maşallah o dünya tatlılarına.....ayy benim kızımda o kadar oldumu şimdi.....c.tesiye kadar meraktan çatlıycam.....

Ben az evvel geldim doktordan... Kızım 38,6cm ve 1611gr. olmuş teyzeleri...Ölçümler biraz ilerde gidiyor... 28 haftalık olmamıza rağmen ölçüler 31. hafta ve ilerisi şeklinde gösteriyor. Bakalım ne kadar doğacak bizimkisi...
Ben de diğer sayfaya yazmıştım ama buradan takip edenler için de ayrıca yazayım istedim...

Son düzenleyen: Moderatör:
umudum adacyo

maşallah yaa kocaman olmuşlar nerden baksan 1 kiloya yakın almışlar 1 ayda...siz böyle söyleyince ben daha bir heyecanlanıyorum bu haftaya mı alsam randevuyu napsam..pazartesiye alacaktım ammaaa...valla çok merak ediyorum kızımı...

öykübebek seninkide haftasına göre çok çok iyi maşallahı var..şimdikiler hep tosuncuk doğuyor eskiye göre yaa :))))

hepsine maşallah..:nazar:
bakalım benim kızım ne kadar oldu.
rehavet aynı heyecan bende de var canım bi merak ediyorumki sorma..

ya benimki çok büyük değilmiş normal ama irir kocaman bi bebek değil diyor dr.3 kiloyu geçer dedi.

canım dert etme önemli olan sağlıklı olması..
elbette kilosu da önemli ama zaten yerinde herşeyi..

ya kızlar fotolarını koyduğumuz sayfayı bulamıyorum nerde acaba :1no2: eski fotosunu koycam ama sayfa yok,burayamı koysam acaba fisfisfis

süheyla canım kızın uzun ama maşallah..iri olmaması normal düşünüyorsan daha iyi...sağlıklı olsunlarda yeter canım..hemen kilo alıyorlar zaten onlar doğar doğmaz..bence 3 kilo olması 4 kilo olmasından iyidir..bana göre tabi.ben noraml istiyorumda..sezeryan istesem 4.5 olsun farketmez...

umudum,adacyo.süheyla,öykücüm maşallah bebişlerinize.kocaman oluyorlar artık minişlerimiz.nazarlardan korusun rabbim hepsini.

bende bugün dr daydım.800 gr.34 cm teyzeleri.sezeryan olacağım için dr.38 haftaya kadar 3000 kg geçer dedi.

kızlar bebişleriniz maşallahı var şimdi bebekler pek hormonlu doğuyorlar :KK66:))ama unutmayın 4 kilo üstünde dogan bebeklerin obezite olma ihtimalleri yüksek oluyomuş doktorum sölemişti haberlerde de gördüm o yüzden önce sağlıklı olsunlar da herşeyden önemli bizim için

bayram sonrasına alınmış bütün kontroller. Bayram sonrası bebişleri görmeye koştunuz hemen dimi:CüvCüv:

kızlar hepinize maşşallah bebişlere iyi bakıyorsunuz. Benim de dün iki ayrı doktorda kontrolüm vardı. 28+3 de. Biri 1352 kilosu 38 boyu dedi diğeri 1400 civarı dedi. Doktorlarda tahmini söylüyorlar zaten. O yüzden düşük çıkanlar üzülmesin lütfen bunlar hiç önemli değil sağlıklı gelişsinlerde.

X