2009 mart bebeklerinin kiloları

Biz eşimle bir istatistik çıkarmaya çalışıyoruz, acaba günde kaç gram alıyorlar diye... bizim doktor muayenede 10 gün sonra kontrole çağırıyor. Biz de o 10 gün içinde ne kadar aldığından yola çıkarak bişiler çıkarmaya çalışıyoruz. en son durumda 795 gr. dan sonra 952 gr. olmuştu. Bu durumda günde ortalama 15-20 gr. alıyorlar.dolayısıyla bir ay sonraki kontrolde 1500- 1600 gr ları görmek olası. Nasıl hesap ama :))))

maşallah oğluşuna iclal. Bende bugün 26+3 deyım. :) Benımde oglusum o kadar olmusmudur acaba? benımde Salı gunu kontrolum var..

insallah canım saglıklı sıhhatli olsunlarda yeter kılosu 2 gr eksık fazla önemli değil :1hug: doktora her gıdısımde tek korkum kötu bişey soylucek olması şükürler olsunkı saglıklılara.s.

buketçim doktorumda oyle dedi gelişimi cok guzel ılerde gıdıyor ama sende gelişmişin dedi kaydirigubbakcemile3 dikkat etcekmişim hamurıslerı yasaklandı cokacimcoook

Evet bu bebişler bizide tosuncuk yaptı maalesef.
Eşim beni HÜSMEN diye sevmeye başladı :roflol:klava:

benimde 29.haftamda var kontrolüm..şimdiki hesaplarıma göre 1300 falan olur ozamana göre..gidşatına göre bakıyorumda...şimdiden merak ediyorum yavrumu..

25+1 agırlıgı 968gr, boyu 33 cm

hepimizin miniklere masallahhh x 41

nasil da buyumus keretalar

Benimki dün 970 civbarı bir şey çıktı. Ama hep bir hafta fazla görünüyor 27 haftalık yazıyordu nerdeyse ölçümlerde

Kozetcim canım bişey dikkatimi çekti, senin takvimde 25+5 görünüyorsun ama 76 günün kalmış diyor takvimin... Ben tam 26 yım, benim 98 günüm var... Sen erken doğum mu yapacaksın? Takviminde yanlışlık mı var acaba?

benim minik kızım 24+5 ken 690 grdı..boyuda 31 cm..bana az gibi geldi ama doktor normal dedi..inş öyledir...

bende bugün doktordaydım kızlar... 24+4 günlük hamileyim oğluşum 950 gram olmuş doktor gelişimi güzel dedi inşallah böyle ii gider... tabi banada hamurişlerini az ye bayram geliyo yediklerine dikkat et dedia.s

Selam kızlar bende dün doktora gittim.26+5 iken yani. 1131 gr 36 cm. Maşallah demeyi unutmayın kızlar..Allahım sağlıcakla 3 kiloları aştıkları günleri görelim

bende bugün doktordaydım kızlar... 24+4 günlük hamileyim oğluşum 950 gram olmuş doktor gelişimi güzel dedi inşallah böyle ii gider... tabi banada hamurişlerini az ye bayram geliyo yediklerine dikkat et dedia.s

Selam kızlar bende dün doktora gittim.26+5 iken yani. 1131 gr 36 cm. Maşallah demeyi unutmayın kızlar..Allahım sağlıcakla 3 kiloları aştıkları günleri görelim

Kızlar maşallah bebişlerinize.
Demek artık 1,5 kilolara doğru yol alıyoruz... Haydi hayırlısı bakalım.

ay yaa zaman ne hılı ilerliyor garip oldum yaa bebişlerimizin kilolarını okudukça. 8 cmlik halini hatırlıyom sıpamın oyyyy içim titrediiii.

sağol buket-26 cım Allah hepimizin evladığı sağlığıyla kucağımıza almak nasip etsin bütün isteyenlerede versina.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…