2009 mart bebeklerinin kiloları

ya benim kız 25+1 iken kontrolde 30 cm 720 gr çıkmıştı.şimdi sizinkilere bakıyorumda benim kızım biraz küçükmü...dr. normal dedi ama....ben bu anne babadan bayağ uzun bi kız çıkar diye düşünüyordum ama...kilolarıda ben almışım demekki....sağlıklı olsunda ne diyim gelişir hepsi....

ayshınce takılma ya kilosuna falan gayet ii bebeğin. Sütü hiç ihmal etme ama.İri bebek ii olmaz zaten çıtı pıtı olsun hanfendiler

ya kızlar bişi soracam.dün bir bayanla tanıştım.24 haftam bitmek üzere dedi..dr.yeni geldim dedi..bebeğinin kilosunu sordum 1 kilo 200 grm dedi şaşırdım...heralde onun bebeği tombik..ben 22 haftalıkken benimki 547 grmdı...25 kasımda gidecez artık bakalım kızım ne kadar olmuş..

tatlım 24.haftanın sonu da olsa o kılolarda olması normal degıl. belkı tanıstıgın o annede annede seker falan cıkmıstır. Bızımkıler normal su anda..

kızlar gebelik org.tan bakın fetus ağırlığı boyu diye ben oradan kontrol ediyorum...bizimkiler ne küçük ne büyük tam kararında..ben takip ediyorum bizimkileri hep...kim yazarsa bakıyorum..1.200 24.haftada çok fazla bence..annede yada bebekte şeker hastalığı olabilir allah korusun...en çok kiloyu 27. ve 31.32. haftada alırmış bebekler..o sıralarda yani..dikkat edersek 7.aya girdiğimizden itibaren artık bebişler kilo alır..kızlar bide bol su içelim yaa.ben 3 lt içmeme rağmen biraz daha iç diyorlar her gittiğimde anlamadım gitti valla

bende 22+1 de gitmiştim en son dr a.o zaman kızım 479gr 28cm di.kuzum benim.
:CüvCüv::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
allahım hepimizin yavrusuna sağlık ver inşallah.:nazar::nazar::nazar:

21+4 410 gram bebeğim azmı kızlar sizce

tatlım hemen hemen aynı benim kızımla normal zaten bu aralıkta olması bir de karşılaştırmak pek iyi değil diyor doktorlar her bireyin nası birbirinden farklı özgül ağırlığı varsa bebeklerinki de öyle neticede

yeni geldim bende doktordan..dr.25+4 haftalıksın dedi...33 cm boyu kızımın..kilosun 970 gr....maşşallahhhh deyin..

haftada 2 kere tavuk,2 kere balık 2 kere et yemeye çalış dedi..sebze ye dedi günlük yarım lt süt iç dedi..ve günde 3 lt de su iç dedi bebeğin daha rahat hareket etmesi için..birde sol tarafa yat bebek daha rahat eder. gelişimi içinde iyi dedi..

bende bugun gıttım kızlar dr bebısımın cok guzel gelıstıgını ve hıc bı sorunu olmadıgını soyledı cok sevındım masallah 25 hafta 720 gram 28 cm :)

yeni geldim bende doktordan..dr.25+4 haftalıksın dedi...33 cm boyu kızımın..kilosun 970 gr....maşşallahhhh deyin..
Maaşallah canım. :nazar: Ne güzel kocaman olmuş kızın. Allah sağlıkla kavuştursun. :nazar:

bende bugun gıttım kızlar dr bebısımın cok guzel gelıstıgını ve hıc bı sorunu olmadıgını soyledı cok sevındım masallah 25 hafta 720 gram 28 cm :)

Oh Oh kızına maaşallah canım. :nazar: Bebişler büyüyolar. Allah nazarlardan sakınsın. :nazar:

kocaman bir maşallah sana:nazar::nazar::nazar:

kocaman bir maşallah da sana :nazar::nazar::nazar:

Kızlar merhaba,
Ben de bugün gittim doktora, ancak yazabiliyorum. Çünkü doktordan sonra tüm günü Eminönü'nde kızım için alışveriş yaparak geçirdim.
Bugün 25+1 im. Kızım da 34 cm. 952 gr mış. Bugün ultrasonda gözleri açıktı ve fıldır fıldır bakıyordu bize. Görünce acayip sevindim ve şaşırdım. 27. haftadan önce gözlerini açmasını beklemiyordum çünkü... :)))

X