2009 Mart Anneleri - Doğuma Şafak Sayıyoruz

merhabalar safak 54 arkadaslar:lepi:: beni öyle heyecan sardıkı saydıkca sayası gelıyo ınsanın buarada 2 gunden berı müthiş derecede grip olmusum cok dıkkat edın oglum bıle hasta suanda cok yogun ve agır bır grıp gecırıyorum allahım bebişlerimzi kucagımıza almayı nasip etsin az kaldı ya inşallah:: dogum yaptıgımız gunlerıde burda yazarız herkeze slm kendinize ıyı bakın

yahu siz doğuracaksınız ben daha plakalara bile gelemedim oyyyyyyy oy safak 83 oho bitmezzzzzzzzzzzzzzz

şafak 72 batman yazcaktım ama baktım saat 12 yi geçmiş o zaman diyorum kiiii şafaaaaaakk 71 kırıkkale

66 yozgat hihoyyyt hadi bakalım giderek azaltıyoruz kızlarr, inş tek haneli rakamlarıda gösterir Rabbim.:Saruboceq:

ayy insan inanamıyor gerçekten bu kadar az kaldığına.benimde sezeryan olucak ama 40 hafta tam 7 martta doluyor.herhalde 58 gün falan kalmış oluyor.heyecanlıyım ve çok mutluyum.Allah hepimize saglıklı bebekler versin.muğla:ecrin_bebek:

yaşasın hemşeri sayım artıyor deniz bayhan nerdensin??doktorun kimm????

81 düzceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…