2009 Kasm Anneleri

arzucum sen hala geçmişi mi okuyosun canımın içi... gel ascık konuşalım ... mavi özetlemişti bi yerde geçmişi onu okusan yeter :CüvCüv:
ayy itek de gelmiş...hoşgeldin miniikkk...:ecrin_bebek:

Sorma canım ya ama ne yapsın dok amcalarımızda bizi ve bebişi düşünüyolar artık öle loğusalıkta var demi 40 gün yandılar hemde çıra gibi
ooo lohusalıkla kalsa iyi doğumdan sonra bebişten fırsat bile kalmıyor walla şimdiden aklınızda olsunyerimseniben
canım benim üzme kendini yaaa hormonlardan kaynaklanıyor bebişini düşün:1hug:
arzucum sen hala geçmişi mi okuyosun canımın içi... gel ascık konuşalım ... mavi özetlemişti bi yerde geçmişi onu okusan yeter :CüvCüv:

geldim işte canlarım azır bizim paşayı uyutmuşken kaçtım buraya ne yapıyım sizsiz yapamıyorum:1hug:

karaaakııııııııııııızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.............ooofffffffffff benneyaptımki

kızlar göbişlerinizede bebişlerinizede maşallah valla ne güzel şişmişler yaa benimkide çabuk şişse:roflol:

evet ya uni oku oku bitmiyor son sayfaları okuyayım bari dedim:))
ne var ne yok herkeste benim bir tansiyon sorunum var yukseliyor ilac kullanıyorum gerci ama sonradan sorun acmaz insallah 20 haftalıktan sonra cok dikkat etmem gerekecek allah yardım eder insallah

bugun de tatil evdeyim sabahtan tv izliyordum internete gireyim dedim biraz önce de yemeğimi yiyip geldim
ben de insallah haftaya cumartesi tekrar doktora kontole gideceğim tansiyon problemi olduğu için doktor 2 hafta sonra goreyim dedi
bir de raporuma da yuksek riskli gebelik yazmış iyice korkuttu valla beni

korkma canım birşey olmaz inşş.zaten çok riskli olsa hast. yatırıyorlar kontrol altında oluyorsun senin öle bi durum olmadığı için merak etme ama bildiğim kadarıyla normal doğum yapamıyor tansiyonu olanlar

mevzey sorma ya ne hallere düştükk-tatlicadiarzu- bende vajinal kanama olduğu için yasaktı şimdi gitsem kaldırır heraldee son zamanlarda bizde bi şeyler yapıyoruz ama bi korkaklık olduğu için kaydirigubbakcemile3

karakız canım durumunu anlıyaniliyorum ama martın sinirleri bozuk ve hassas bazen bizede olabilir bu arkadaşsak birbirimizi anlıyabilmiyiz dimi canım üzme yiğenimii:1hug:

burda hava çok güzel sahilde yürüdüm biraz hava aldım iyi geldii yemek yapıcam biraz dinleniyimmkaydirigubbakcemile2

yemek saati geldi beni sıkıntı bastı...ne yicem yaa benneyaptımki

ben de ne yiyeceğim dedim dolapta yemek var ama onlardan istemedi canım 2 domaates bir biber rondodan geçirdim 2 de yumurta kırdım menemen yaptım cok guzel geldi valla canım cekerse sen de boyle yap canım:)

baştan önlemini alınca bişey olmaz canım merak etme...sonuçta dr kontrolündesin sürekli...
ben de haftaya perş gidicem dr.a ...bir ay önce gitmiştim en son öyle merak ediyorum ki..herkes kocaman olmuş hopladı zıpladı dedikçe deli oluyorum burda hihoyyyt
bi kaç gündür karnımın alt kısmında bi ağrı var..hani spor yapınca olur ya kas ağrısı gibi.. kafama takıldı ..dr a da gidemedim ya ne zamandır çok merak ediyorum inş sorunsuz bi şekilde büyüyodur benim ufaklıkkk :Saruboceq:

itek de hem küçük anne hem küçük doktor :lepi: ama hepımızden tecrübeli masallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…