2009 Kasm Anneleri

Ben geldim gülüm soda aldım yaa yineyemek yedim yine midem midem midem bu ağrı hiçmi dinmeyecek yaa

kızlaaaaaaaaar nasılsınız.hava çok güzel bugün çıktım teyzemle gezdim şimdi geldim.

canım ya gel ben sana ne istersen yaparım nasıl olsa bulantı derdim yok.neyse az kaldı canım bu günlerin geçmesine sonrada e bulursak yemek isteyeceğza.s

ay canım benim saol...Şeniz senin olmasın bulantın zaten güzel güzel oğluşunnla ilgilennn...:ecrin_bebek:

yaa arzucum biri deseydi ki sen 2 ay boyunca hiç çikolata yemiceksin hayatta inanmazdım... gece gündüz çikolata yiyen bi insandım yemeği yer yemez üstüne ne tatlı yesem diye düşünürdüm... hamile olduğumu öğrendiğim günden beri tatlı yiyemiyorumm... geçen gün de dua ettim bi daha canım hiç çikolata istemesin oohh ne rahatmış aklında her an çikolata olmadan yaşamak diye...annem de diyo pis boğazlığını duayla mı geçirmeye uğraşıyosunn :roflol::roflol:

kızzz bu dogumdan sonrada kadın doğumcu olursun naniknanik laelaelaelaelae

kesiinnnn :roflol::roflol::roflol:

bende çikolata alım gelım canım ıstedı bak canım bakkal çektı :roflol: cokacimcoook

:roflol::roflol::roflol: bakkala gittiğimizi de mi söliyemicez artık burda yaaa :teytey:lülülülülülü

canım merak etme hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz.... ben de bulantıdan canımdan beziyorum bi sabah kalkıyorum bakıyorum midem bulanmıyo eyvaahhh diyorum bişey mi oldu acaba lülülülülülü ya da bi kaç sabah üst üste bulantı olmadan uyanıyorum...sonra midem bulanınca gene panikkk :teytey: allah bebişlerimizi korusun biz de zamanla gereksiz şeyler için endişelenmemeyi öğrenicez heralde...

bende bebişimi doyurup geldim şöle bi aile planlaması topiğini gezdim ve aranızdayım

bak gezdiği topiğe bak...kesin kadın doğumcu olucakkkk :roflol::roflol:

dilmuh hoşgeldin tatlım sende bizim burası yağışlı :1shok: Evdede temizlik var biryere çıkamıyorum yarın nasipse karakızz yok ortalıklarda martta hala gelmedi bu iş böyle hoş olmadı ama yaa bzide üzülüyoruz kızlar hadin gelin artık :1ninca:

Ben geldim gülüm soda aldım yaa yineyemek yedim yine midem midem midem bu ağrı hiçmi dinmeyecek yaa

ayy canım benimmm :1hug: biraz daha sabret canım..zaten sabır diye diye o şikayetle yaşamaya alışıyoruz :roflol::roflol:

kızlaaaaaaaaar nasılsınız.hava çok güzel bugün çıktım teyzemle gezdim şimdi geldim.

oohhh ne güzelll. nerelere gittin neler yaptınn hadi anlaaattt hihoyyythihoyyyt ben de bakkala gittim valla evdeyken anlaşılmıyo hava gerçekten çok güzelllmiişşş hiç eve dönmek istemedim :1no2:

hoşbulduk.ya aslında havadan falan değil kocişin doğum günü teyzemle çıktım hediye aldık.e fırsatını bulmuşkende biraz gezdik.

ıTEK: o bir anne
o bir hamişş
o bir göbüşlüü
veeee o bir kadın doğum uzmanı adayı lülülülülülü

umarım gereksiz yere endişelenmemeyi öğreniriz ama tecrübe olmayınca insan her değişiklikte panik yapıyor işte :)

evt yaa benim de aklım onlarda kaldıı :çok üzgünüm: ikisi bi yanda üzülüp duruyolar şimdi Çok üzgünüm çoook

Evleninceye kadar İstanbul'da yaşıyordum, evlendikten sonra Ayvalık'ta yaşamaya başladım canım :)

ayvalıııkkk çooook güzzzeeellllll alkisalkisalkis ben de yazın mutlaka gitmek istiyorum cunda'ya... ama deniz çok soğuk oluyo diye karar veremiyorum... fisfisfis

kaydirigubbakcemile3
hoşbulduk.ya aslında havadan falan değil kocişin doğum günü teyzemle çıktım hediye aldık.e fırsatını bulmuşkende biraz gezdik.

kaydirigubbakcemile3 benim de kocişin yarın doğum günü ben bişi almadım daha alkisalkisalkis

valla mont giymeyi düşündüm ama neyseki giymemiştim.nasıl güzel hava maaşallah.herkes sokakta.kısa kollular giymişler.ohh özlemişim yazı

evt yaa ben de incecik bi merserize hırkayla çıktım yandıımmm... yaşasın yaa yaz geldi... elbise giycessss gescesss miniklerleeee :asigim::asigim::dance:

kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 benim de kocişin yarın doğum günü ben bişi almadım daha alkisalkisalkis

yaa ben çok kızıyorum benim kociş son güne bırakınca :roflol: ben telaşe müdürü günler öncesinden gider alırımmm :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…