2009 Kasm Anneleri

beklesınler kızlar ne yapalım bebişiçin cok komik oluyolar kocişler öle :CüvCüv: abuuu bırde dogumdan sonrası var zaten bebektende vakıt olmasbarut gıbı olurlar kaydirigubbakcemile3

Aranızda benim kadar psikopatınız var mı diyecegim artık; sabah eşim işe giderken resmen gitme diye ağladım... Adamda ne yapacağını şaşırdı doğal olarak, offfff ne olacak benim sonum çoooooook sıkılıyorum:KK43:

Kıyamam sana yapma üzme kendinine bebişimizide olurmu? Bak bana dediniz kendinizde ağlıyorsunuz ben bugün ağlamadım teyzesi hiç hemdee
:CüvCüv:

Çok öperim teyzesi ağlama lütfen ne sen üzül ne eşin ama yanlızda kalma olurmu

evde kös kös oturuyom ben ya canım sıkılmaya başladı vallahaa mirmirmirmir

canımm ya niye çalıştırıyolar seni böyle :CüvCüv:

canım sen sakın yormayasın kendini emi

psikopat gacı gene buldun kendine bi sorun yani kaydirigubbakcemile

Karakızzım birtanem vallahi birşey yapmıyorum.Bilakisss oturdum hepimiz için dua ettim bir sürü Allahım kabul eder inşallahh :Saruboceq::Saruboceq:

hmm Martcım birtanesi karakızz dalga geçmezki kendine gel rahatla diye seni güldürmek için yazmış bak oda üzülür şimdi napmıyoruz en baştaa asla ve asla birbirmizi üzmüyoruz sahip çıkıyoruz heryerde sizi anlatıyorum ben yaa CANYOLDAŞLARIM diye nekaa önemli bir kelime tekrar tekrar okuyun olurmu Canyoldaşı...

kara kız kuaförüm ben kendiişim mecbur calısıyorum acmasan olmas dükkanı :ecrin_bebek:

aha iyi olucak hastanın dr ayağına geldii alkisalkisalkishihoyyyt
şimdi canlizim benim saçımı boyatmam lazım dr.uma sordum 3 aydan sonra izin veririm dedi ama burdaki cadılar sakın boyatma deyip benim kafamı allak bullak etti...sonra netten bu konuyla ilgili ne kadar yazı varsa okudum.. boyadan deri yoluyla vücuda giren kimyasallar idrarla dışarı atılıyomuş..kokusunu soluduğumuzda direk kana karışıyomuş...bu konuda dr.lar da ikiye ayrılmış kimi zararı yok kimi de var diyomuş ama zararı henüz kanıtlanmamış...
şimcik sen kuaför olduğuna göre saçını boyatmasan da kokuyu alıyosun sonuçta.. bi zararı olsa dr.un seni uyarmaz mıydı ? ya da sen gitmezdin di mi...yani kısaca diyorum ki ben en azından 4 ay bitince gidip şu saçlarımı boyatsam da eski raphunzel hallerime dönsemmm sene bi zararı olur mu sengözlerimebaksanabalkisalkisalkis

Birimizin sıkıntısıyla bir diğerimizin eğleniyor olması ne güzel değilmi???

Neyse ben gidiyorum, kendinize iyi bakın........

aşkımmm ya sen sanırım beni yanlış anladın sadece seni biraz neşelendireyim istedim özür dilerim seni kırmak istemezdim şimdi kendimden utanıyorum ben samimi olduğumuz için böyle konuştum tekrar özür dilerim senağlama

bak mesela şimdide ben ağlama krizine girdim senağlama

kızlar ben kötü oldum az evvel eşimi aradım sebepsiz yere bağırıp çağırıp kızdım şimdide oturdum ağlıyorum ve şuanda mideme kramplar giriyo sinirlendiğim için sanırım ne yapmam gerektiğini bilmiyorum sıcak suya bal katıp içtim ama geçmedi korkmaya başladım midemdeki kramptan

aha iyi olucak hastanın dr ayağına geldii alkisalkisalkishihoyyyt
şimdi canlizim benim saçımı boyatmam lazım dr.uma sordum 3 aydan sonra izin veririm dedi ama burdaki cadılar sakın boyatma deyip benim kafamı allak bullak etti...sonra netten bu konuyla ilgili ne kadar yazı varsa okudum.. boyadan deri yoluyla vücuda giren kimyasallar idrarla dışarı atılıyomuş..kokusunu soluduğumuzda direk kana karışıyomuş...bu konuda dr.lar da ikiye ayrılmış kimi zararı yok kimi de var diyomuş ama zararı henüz kanıtlanmamış...
şimcik sen kuaför olduğuna göre saçını boyatmasan da kokuyu alıyosun sonuçta.. bi zararı olsa dr.un seni uyarmaz mıydı ? ya da sen gitmezdin di mi...yani kısaca diyorum ki ben en azından 4 ay bitince gidip şu saçlarımı boyatsam da eski raphunzel hallerime dönsemmm sene bi zararı olur mu sengözlerimebaksanabalkisalkisalkis

canım bende hamıle oldugumu ögrenır ögrenmez boyadım saclarımı bakırdı rengı kendı rengıne yakın yaptık sık boyatmamak ıcın. gecen bır musterımın daha boyadık doktoruna sormus 4 aylık hamıleydı hersey allahtan bence ona kalırsa bazı gebeler sıgara o daha zararlı bence boyadan kokusunu solumassın canım boyanın normalde her ay boyatıosan beyazın varsa sımdı 1.5 ayda 2 ayda boyat bebeiş ıcınde ıcın rahat olur. benım dogum yapan bır musterım vardı o zaman calısıyordum bır yerde her ay boyatıodu dogurana kadar hep boyattı masallah bı sorun da yok ama yınede allah bılır canım kaydirigubbakcemile5

aşkımmm ya sen sanırım beni yanlış anladın sadece seni biraz neşelendireyim istedim özür dilerim seni kırmak istemezdim şimdi kendimden utanıyorum ben samimi olduğumuz için böyle konuştum tekrar özür dilerim senağlama

bak mesela şimdide ben ağlama krizine girdim senağlama

Müneccim gibiyim demek istemiyorum sadece empati kuruyorum...Ağlama birtanem sen yaaa bak yine empati kurar sen ağlıyorsun diye hazır asker ağlarım ..Rica ediyorum bebişleri üzmeyin kendinizi hiç üzmeyin Lütfen Lütfen Lütfen bu olayda hiçbirşey yok mart cnm sinirin bozulmuş birazcık ama burada kimse kimseyle dalga geçmez hepimiz bunun bilincinde olalım Lütfen..

Çok ama çok tatlısınız birşey yok geldi geçti unutun olurmu Cansınız ve can diyorsunuz bana ağlama diyenlere bakın hele kaydirigubbakcemile

hmm Martcım birtanesi karakızz dalga geçmezki kendine gel rahatla diye seni güldürmek için yazmış bak oda üzülür şimdi napmıyoruz en baştaa asla ve asla birbirmizi üzmüyoruz sahip çıkıyoruz heryerde sizi anlatıyorum ben yaa CANYOLDAŞLARIM diye nekaa önemli bir kelime tekrar tekrar okuyun olurmu Canyoldaşı...

nazlıcım gerçekten çok üzüldüm mart sanırım beni yanlış anladı ve şuan hüngür hüngür ağlıyorum biraz girip kafamı dağıtayım dedim ama martı üzdüğümü görünce daha kötü oldum ve şuanda midemde fena şekilde kramplar var stres ve sıkıntıdan sanırım

kızlar ben kötü oldum az evvel eşimi aradım sebepsiz yere bağırıp çağırıp kızdım şimdide oturdum ağlıyorum ve şuanda mideme kramplar giriyo sinirlendiğim için sanırım ne yapmam gerektiğini bilmiyorum sıcak suya bal katıp içtim ama geçmedi korkmaya başladım midemdeki kramptan

Sakinleş rica ediyorum unut sakinleş sadec derin nefes al bebişi düşün yada aklına gelen ilk güzel şeyi buda kesinlikle bebiştir ve rahatla yok birşey!!!!

mart hamılelıkden dolayı alınganlastı galıba sende fazla takma kafana bak kocişinıde üzmüssün bebişinide mart geldıgınde konusur halledersınız lütfen üzülmeyın küçük sey bunlar oda unutmustur zaten :emir_bebek:

nazlıcım gerçekten çok üzüldüm mart sanırım beni yanlış anladı ve şuan hüngür hüngür ağlıyorum biraz girip kafamı dağıtayım dedim ama martı üzdüğümü görünce daha kötü oldum ve şuanda midemde fena şekilde kramplar var stres ve sıkıntıdan sanırım

Yapma gülüm yaaaa ya kendinizi unutun bebişleri unutmayın buncacık şeye kramp girerse ben napimm söyle birtanem hı??Bak kaç gündür bana moral veren sizler üzmeyin kendinizi nolursun ağlama inan yok birşey mart gelecek yanlış analdığını kabul edecek ve bu olay tamamdır yokki bnda birşey..Derin nefes al yerinden kalk bir tur at herşey bitsin olurmu heleki gözyaşlarınızı boşuna akıtmayın ikinizde!!!

selam kızlar biz geldik :CüvCüv:
ne oluyor bakim burda sengözlerimebaksanab
hala bulantılar devam
ama ben bulantı olmasına neredeyse oynıcam :roflol:

selam kızlar biz geldik :CüvCüv:
ne oluyor bakim burda sengözlerimebaksanab
hala bulantılar devam
ama ben bulantı olmasına neredeyse oynıcam :roflol:

Hoşgeldinnn birtanesi a.s. a.s. ee taze annecikk olacak okadar hala ben bulanıyorum alışkanlık oldu kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 Oyna gülüm bee zıplamadan ama hakkettin sen bunu sabrınlaa:dance::dance:Canımsın çok öperim Şeniz

ahh canım beniimmm... gel öpim gel...Şeniz valla şaşırdım yahu... sebepsiz yere neler oldu..kendi kendimize nazar değdirdik heralde...canımın içi o hassas olduğu için seni yanlış anladı sen niye hemen telaş yapıyosun...kendini yıpratıyosun kızıcam ama :eek:klava:
mart gelir birazdan konuşursunuz hallolur herşey..o da üzülücek şimdi...ooffff .....

canım bende hamıle oldugumu ögrenır ögrenmez boyadım saclarımı bakırdı rengı kendı rengıne yakın yaptık sık boyatmamak ıcın. gecen bır musterımın daha boyadık doktoruna sormus 4 aylık hamıleydı hersey allahtan bence ona kalırsa bazı gebeler sıgara o daha zararlı bence boyadan kokusunu solumassın canım boyanın normalde her ay boyatıosan beyazın varsa sımdı 1.5 ayda 2 ayda boyat bebeiş ıcınde ıcın rahat olur. benım dogum yapan bır musterım vardı o zaman calısıyordum bır yerde her ay boyatıodu dogurana kadar hep boyattı masallah bı sorun da yok ama yınede allah bılır canım kaydirigubbakcemile5

oohh be içim rahatladı saol bitanesi a.s. en azından işin içinde olan biriyle konuşmak iyi geldi...benim normalde mart sonu boyatmam lazımdı...mayıs sonuna kadar beklicem en azından şu riskli dönemler geçsin...sonra da 2 ayda bir boyatırım diyorum..bandanayla falan idare edebildiğim kadar edicem .. inş yanlış bişey yapmıyorumdur...:1shok:

X