2009 Kasm Anneleri

inşallah canliz inşallah. ben de öyle dedim ama bilmiyorum benim 5 haftalıkken görünmüştü kese ondan biraz da huylandım. ama tabi herkesin farklı dimi. inşallah görünür..

herkesinki farklı gelişiyor canım geç döllenmede olabilr inş bir hafta sonra görüryerimseniben

günaydın kızlar
hepinizi ve bebişlerinizi kocaman öpüyorum
tatil nasıl gidiyo bakim

evde kös kös oturuyom ben ya canım sıkılmaya başladı vallahaa mirmirmirmir

günaydın cnm sana da benneyaptımki benım tatil deıl çalısıyorum senağlama
neyse bebişim için ona daha cok cicikler alayım dıye kaydirigubbakcemile5

canımm ya niye çalıştırıyolar seni böyle :CüvCüv:

canım sen sakın yormayasın kendini emi

psikopat gacı gene buldun kendine bi sorun yani kaydirigubbakcemile

kar tanesii yakaladım senii pufuduk uyudun demiikaydirigubbakcemile3 nasılsın ne yapıyon tatil nasıl annat bakemkaydirigubbakcemile2

ayy sağol şekerr
koy sende

ağlama kuzu sen de koy hadi hadiii
merak ettik tabi nan
sende koy yaaa ama kocişler manyaq diyecek o ayrı kaydirigubbakcemile3
bu arada nesli sende başladımı pıtpıtlar 2 gündür hissediyorum benkaydirigubbakcemile2

evet tam olarak o kavga çıkaran hatun ben olcem burda klava:
bağırsak o karın gurultusu falan olsa ben duyardım dimi ama :dilcikar:
o yazıyı ben de okumuştum neslüm
ben kocişime dinletiyom akşam kalp atışı var mı deyüü bi ses geliyo emmee kalp atışımı senin karnının sesi mi bilmiyom dedi -tatlicadiarzu-
mevzey canım gözünaydın benim yasak kalkmadı kıs unique daha doktora gitmedim belkim izin verir gerçii biz son zamanlarda yasağı biraz deldik ammakaydirigubbakcemile2
cıx cıx cıxxx :mymeka:
ben de girdim kıs havaya, ama çok dillendirmeyek bizle de kavga etmesinler:roflol:
ben edecem şimdi
inş. herşey yolundadır
annişler işinize yarar diye düsündüm :ecrin_bebek:
sağol canım eline sağlık
delüüüüü

kar tanesii yakaladım senii pufuduk uyudun demiikaydirigubbakcemile3 nasılsın ne yapıyon tatil nasıl annat bakemkaydirigubbakcemile2

evet canım uyudum mirmirmirmir
kahvaltı yaptııık iki dk. girem dedim şimdi gidip dua etcemm

kızlar selam hepinize .......nasılsınız................siz şimdi cevapda vermezsiniz ama olsun ben yine de yazayımmmmmmmmmmmmm........................

mevzey canım gözünaydın benim yasak kalkmadı kıs unique daha doktora gitmedim belkim izin verir gerçii biz son zamanlarda yasağı biraz deldik ammakaydirigubbakcemile2

Canım inş. seninde kalkar ama biz kalkınca çoşarız sanıyoduk ama korkudan olmadı bişimirmirmirmir doktor öle tembih ediyoduki gülmeden edemedim sakin yavaş şekilde dedi beni azmış olarakmı gördü acabasırnaşık şey

zeynepim zaten korkudan insanin azacagi varsa da azamiyo ki
korku endise herseyin önüe geciyo..bizde yavas oluyoruz bakiyoruz biseye benzemiyo birakiyoruzlaelaelaelaelae

zeynepim zaten korkudan insanin azacagi varsa da azamiyo ki
korku endise herseyin önüe geciyo..bizde yavas oluyoruz bakiyoruz biseye benzemiyo birakiyoruzlaelaelaelaelae

İlahi elifcim sende beni güldürdün bişeye benzemiyo demeekki ben unuttum zate nasıl bişi oluyodu diyekafamçokkarıştı

canımm hemen panik yapmayın...geç döllenme de olabilir...5 hafta nedirki çok yeni...
inş mutlulukları yarım kalmaz canımm dualarım sizinle...:Saruboceq::Saruboceq:

ayyy kıyamam sana Şeniz ben de bazen arıyorum öğle vakti napıyosun hadi gel falan diyorum...zavallılara çok kötü sardık bu ara :teytey:

Birimizin sıkıntısıyla bir diğerimizin eğleniyor olması ne güzel değilmi???

Neyse ben gidiyorum, kendinize iyi bakın........

ayy küstü bak ... Şeniz gel güzel kuş gitme daha çok sıkılıcannn :1hug:

valla yaa ben de böle yaşamaya alıştım sanki :roflol::roflol:
destna bekleyemedin mi kıs niye rahatsz ediyosunuz yavruyu :roflol:

günaydın kızlar güzel hamişler güzel bi gün sizinle olsuna.s.
offfyaa bize yasak vermedi dr neden acaba verseydi iyi olcaktıyaa:roflol:

İlahi elifcim sende beni güldürdün bişeye benzemiyo demeekki ben unuttum zate nasıl bişi oluyodu diyekafamçokkarıştı

hep bu doktorlarin yüzünden oluyo ne oluyosa valla tembih üstüne tembih aksam bi denememiz oldu ama sonuc yok:roflol:eger 9 ay böyle giderse herifler yandiiikötükedihüso
bebek oldu kadin oldugumuzu unuttuk...

günaydın kızlar güzel hamişler güzel bi gün sizinle olsuna.s.
offfyaa bize yasak vermedi dr neden acaba verseydi iyi olcaktıyaa:roflol:

hmmm sizin aktivite olagan hiziyla devam ediyo anlasilan deme bacim öyle olan var olmayan var milletin agzinin suyu akmasin
kaydirigubbakcemile3

Sorma canım ya ama ne yapsın dok amcalarımızda bizi ve bebişi düşünüyolar artık öle loğusalıkta var demi 40 gün yandılar hemde çıra gibi

kara kız kuaförüm ben kendiişim mecbur calısıyorum acmasan olmas dükkanı :ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…