2009 Kasm Anneleri

meyve suyu ve cikolata yemeden gitme iyice hareketlensin
bende de sağ kasığımda bir kaç kez agrı oldu ama onemsemedim önemli değildir dedim evham yapmadım ama genede doktora gidince soyleyeceğim
zaman zaman kasık agrısı olurmus zaten dert etme sakın

ben de ne yiyeceğim dedim dolapta yemek var ama onlardan istemedi canım 2 domaates bir biber rondodan geçirdim 2 de yumurta kırdım menemen yaptım cok guzel geldi valla canım cekerse sen de boyle yap canım:)

aynen öyle annem yemek yapmıştı görmek bile istemiyorum onu... geçen gün benim de canım nasıl menemen istedi anlatamam ben de yaptımmm dünya kadar yedim...eşim diyoki bulantın geçti heralde :roflol::roflol:

ben çıkıyorum canlarımm... üşenmezsem ekmek almaya gidicem hem bi hava almış olurummm...minişi doyurup gelirim birazdan .... öpüyorumm hepinizi....

ya benimde hapşurunca falan karnıma kramp girer gibi oluyor karın bağları gerildiğinden oluyormuş ama çok korkuyorum hapşurmaya yaaa

bende çikolata alım gelım canım ıstedı bak canım bakkal çektı :roflol: cokacimcoook

ben de normal istedim ama tansiyonda dediğin gibi daha erken de alabiliyorlar bakalım hayırlısı nasıl atlatacağım acaba
tansiyonumu simdi olçtum 13.3- 8.6 cıktı iyi sayılır gene:)

ben de normal istedim ama tansiyonda dediğin gibi daha erken de alabiliyorlar bakalım hayırlısı nasıl atlatacağım acaba
tansiyonumu simdi olçtum 13.3- 8.6 cıktı iyi sayılır gene:)

olsun canım tek bebişin ve sen sağlıklı olsunda gerisi önemli değil

Merhaba kızlar,

Ben şu an 9 + 4 günlük hamileyim, yaşım itibariyle sezeryan olacağım için muhtemelen Kasım ayında doğum yapacağım inşallah... size sormak istediğim şey şu: zaman zaman göğüslerimdeki sızı hafifliyor ve bu beni çok korkutuyor. Dün doktor kontrolüme gittiğimde doktorum herşeyin normal olduğunu söyledi ama bu göğüslerimdeki sızı durumundaki dengesizlik beni çok huzursuz ediyor. Aranızda benim yaşadığım şeyi yaşayan başka birileri var mı? Lütfen cevap verirseniz çok mutlu olurum çünkü bu durum beni çok tedirgin ediyor ve panik yaşıyorum. Daha öncesinde dört düşüğüm olduğu için bu hamilelik süreci beni çok endişeli ve kuruntulu bir insan haline getirdi. Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar. Tüm arkadaşlarıma sağlıklı bir gebelik diliyorum, Allah hepimizin sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza almamızı nasip etsin inşallah :)

AMIN CANIM GUZEL DİLEGIN ICIN KALBINI FERAH TUT BENIMDE ÖYLE BIR GUN YENI CIKIYO GIBI GÖGÜSLERIMDE HASSASIYET OLUYOR ELLEDIGIMDE AGRIYO BAZEN GECIYO MESALE BUGUN YOK HIC BISI KORKMA BENCE SENINDE HAYIRLI OLSUN BEBEGIN

AMIN CANIM GUZEL DİLEGIN ICIN KALBINI FERAH TUT BENIMDE ÖYLE BIR GUN YENI CIKIYO GIBI GÖGÜSLERIMDE HASSASIYET OLUYOR ELLEDIGIMDE AGRIYO BAZEN GECIYO MESALE BUGUN YOK HIC BISI KORKMA BENCE SENINDE HAYIRLI OLSUN BEBEGIN

teşekkür ederim arkadaşım, içimi inanılmaz rahatlattın :) ben de seni tebrik ediyorum :) kaç haftalık hamilesin?

teşekkür ederim arkadaşım, içimi inanılmaz rahatlattın :) ben de seni tebrik ediyorum :) kaç haftalık hamilesin?

BANA GÖRE 9 AMA DOKTORUM SALI GUN GITMISTIM 8 DEDI IKISINDEN BIRIYIM YANI BELKI TAM 9 OLMADIGIM ICIN 9 DEMEDI BILMIYORUM benneyaptımki

orkma canım çok doğal bunlar ben elimi bile değdiremiyordum sızısından ölüyordum.sen içini ferah tut canım sağlıcakla kucağına alırsın inş minnoşunu:1hug:

bende bebişimi doyurup geldim şöle bi aile planlaması topiğini gezdim ve aranızdayım

orkma canım çok doğal bunlar ben elimi bile değdiremiyordum sızısından ölüyordum.sen içini ferah tut canım sağlıcakla kucağına alırsın inş minnoşunu:1hug:

ben de bira ara öyleydim, gece uykumdan uynadırırdı bir taraftan diğer tarafa dönerken şimdi sızısı azalınca çok korktum itek'cim :) amin canım, Allah hepimize yardım etsin ve sağlıkla kucaklarımıza alalım minklerimizi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…