2009 Kasm Anneleri

bende cok sevındım nazlı moralının duzelmesıne :ecrin_bebek: herseyın hayırlısı olsun allah büyüktür içimizi ferah tutalım hep gamyoncuiremsu

nasıl cnm pekı zor deıl mı bende normal istiyorum ama korkmuyorda deılım yanı

bende cok sevındım nazlı moralının duzelmesıne :ecrin_bebek: herseyın hayırlısı olsun allah büyüktür içimizi ferah tutalım hep gamyoncuiremsu

Şeniz Şeniz Şeniz Emin ol canım sizi dinliyorum elimden geleni yapıyorum herkezden destek alıyorum şükürler olsun ve üzülmemek için gayretim sonsuz kaydirigubbakcemile5İyiki varsınızzz iyiki kasım annesiyim iyiki :hooray: Şeniz

nasıl cnm pekı zor deıl mı bende normal istiyorum ama korkmuyorda deılım yanı

son ana kadar bi zorluğu olmadı benim gece 12 de sancım başladı ama düzensizdi evde bekledim sabah 8 e doğru baktım ki 10 dak bi oluyor hemen has.gittim dr.geldi muane etti ve 5 cm açılmış dedi.zaten önemli olanda ilk 5 cmmiş.gerisi çabuk oluyormuş.biraz suni sancı verdiler ve bebişim dünyaya geldi ama o doğduktan sonra herşeyi unutuyorsun ben bu doğumda da normal istiyorum.allahım herkese kolay doğum nasip etsin:Saruboceq:

nazlım senin oğluş normal doğumla mı dünyaya geldi merak ettim şimdiCADIARZUkaydirigubbakcemile3

nazlım senin oğluş normal doğumla mı dünyaya geldi merak ettim şimdiCADIARZUkaydirigubbakcemile3

Yok canım epıdurel sezeryan inmedi aşağıyaa rahat geldi valla kaydirigubbakcemile5 Ama iyikide sezeryan diyorum en son gece böyle tuhaf bir dönüş yapmıştı dedim birşey var meğer kordon dolanmış şükürki biz karar vermiştik bebişimiz sağ salim bize kavuştu çok kolay sezeryanda..Sonrası ağrılı ve bakım istiyor ondada annem sağolsun.Buda sezeryan olacakmış mecburi olsun sağlıkla gelsinde nasıl olursa olsun :ecrin_bebek: :1hug:

Bu arad ben çok güzel bir hamilelik geçirdim oğlumda 88 kilo hamilelik bitti kilolar hepsi veriliyor yeterki azim olsun 59 kiloya düştüm düşünün.Ne bulduysam yedim hemde nasıl bu bana bu oğluşa diye diye kaydirigubbakcemile3

,Ne bir ağrı ne bir sızı ne bulantı hiç hiç birşey tesadüfende doktora gittim kulak burun boğaz hadiii hamile olduğumu öğrendim havalara uçtuk 9 ayıma kadarda kendi butiğim vardı onu işlettim.

Doğuma giderken bile kendi yatağımı hazırladım durun şurayı temizliyeyim aman bir eksik olmasın bebişe diyerek gittim

Doktorumda son ses müzik açık oynak bir parça seçmişler öyle karşıladılar bu benim korkmayan akıllı kızım diye hiç korkmadım

Ne ikili test ne üçlü ne birşey ultrosonda bakıyordu birde büyük ultrason diyorduk ona te okaaa:)

anlayacağınız güle oynaya gittim öylede çıktım

Babasıda huzurla içeriye aldı evimize bak evin gel seni odana göteyim burası mutfak burası salon vs gülerek girdik evimize işte kısacası böyle

Allahım inşallah bu bebişimdede nasip eder inşallahhhhh:Saruboceq:

merhaba arkadaşlar aranızda şeker yüklemesi yaptıran varsa nasıl bir şey olduğunu anlatabilirmi acaba ben henüz yaptırmadım en son gittiğimde tok karna gitmiştim doktor aç gel dedi bir daha ki gidişimde yaptıracağım netten öğrendiğime göre bazıları 5 saat falan sürüyomuş....

maşçok güzel canım yaa allahım herkese nasip etsin inş.başka bebiş düşünüyor msnuz pekiCADIARZU

itekcim ne güsel ya bende normal doğum istiyom
hem insan kendini daha kolay toparlarmış
inşallah normal ve kolay doğum nasip eder de yüce allah
sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız bebişlerimizi

Normal hesaba göre Aralık annesi olarak size merhaba demek istedim. Hiç belli mi olur, belki kasım annesi olurum , ben 8. ayda gelmişim de...:))) Tüm iyi dileklerimle sizleri kutluyorum.

Eskisi gibiyse tatlım aç karınla gidiyorsun ileri aylarda yapılıyor azıcık zor sebebi aç olman ve sürekli şekerli su içmendir içi bulanmayan ben bile ozaman fenalaşmıştım oğlumda.Genelde büyümesi hızlı olan bebeklerde yaptırıyorlar.Çokta zor değil öğlene kadar belirli saat aralıklarında bu suyu içiyorsun en sonunda kan tahlili için kan alıyorlar bitiyor yemeklere saldırıyorsun cokacimcoook kaydirigubbakcemile3

Korkacak endişelenecek bir durum yok tek olay aç olman şekerli su..Bizim oğlanın büyümesi önde gidince acaba şeker varmı diye istemişti doktoru şükür annesinin boğasındanmış kaydirigubbakcemile3 cokacimcoook

canım şeker yüklemesi benim bildiğim 6.ayda yapılıyor benim ilk bebişte o zaman yapmışlardı.glikozu suya arıştırıp içiyorsun aç karnına ve kan tahlili veriyorsuna.s

Normal hesaba göre Aralık annesi olarak size merhaba demek istedim. Hiç belli mi olur, belki kasım annesi olurum , ben 8. ayda gelmişim de...:))) Tüm iyi dileklerimle sizleri kutluyorum.
Merhaba tatlı Aralık annesi sağlıklı huzurlu bir hamilelik diliyorum sana..Sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşl. :Saruboceq: a.s.

maşçok güzel canım yaa allahım herkese nasip etsin inş.başka bebiş düşünüyor msnuz pekiCADIARZU
Allahım izin verirse bu bebişimde sağlıkla doğarsa 2 tane yeterli teyzesi Rabbim olmayan herkeze nasip etsin inşallah bizim olan evlatlarımızada uzun sağlıklı mutlu ömürler nasip etsin..:Saruboceq:

kız şeker yüklemesi niye ki
gerekmi var canım sana

benim doktor erken istedi ama erken olması benim açımdan daha iyi çünkü hem benim ailemde hemde eşimin ailesinde şeker hastası olanlar var o yüzden de çok endişeleniyorum açıkçası:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…