2009 Kasm Anneleri

kartanem ya demek galatasaraylı olcek
kız olursa da giydirecen herhalde
ama çok şirinler
kesin benim kociş de alır bunlardan
fanatik galatasaraylı da

anaaam herkes aşkı memnuyu izlemeye ditmiş ben yataktayım yatıyom pc dibimde tv karşımda tek sorun midem bulaniy yaaaaaaaaaa

kartanem ya demek galatasaraylı olcek
kız olursa da giydirecen herhalde
ama çok şirinler
kesin benim kociş de alır bunlardan
fanatik galatasaraylı da

kız erkek farketmez ikisine de olur hihoyyyt
aşkı memnu mu var hımm ben de laptopumnan gidem mademse tvnin karşısına a.s

kartanesi neslı ve aklıma gelmeyen dıger arkadaslarımın göbüşleri inanılmaz tatlı cıkmış bayıldım allah nazarlardan saklasın heepınızı....bende cekcem yaaa bananee:)))ama benimki cok buyumedı daha bıde 2 kucuk yaramaz olmasına ragmen. annem baya bellı dıyo ama ben pek fark etmıyorummm........
bılıyomusunuz benım esım bebıslerimi daha hıc gormedı tek gordugu kesemızdı.oyurt dısında gorevı ıcabı ve gelmesıne daha cok var...çok özluyorum hemde coooooook(((
(nerden nereye geldı konu yalnız bakarmısınız:))))

aslında izlencek dizi diil şu aşkı memnu ama isliyos yauww ewlerden uzak ossun anaaammm

bak hiç rahat duruyolar mı ...şimdi de resim koyma çıkardılar başıma...
kıs ben sizi öyle gördükçe çok duygulanıyorum hep ağlayasım geliyo.... senağlama nazlı, nesli, karazeytin, beratefe, kartanesi çok tatlısınızzz....

sağol canlizimmm

destna nerde bugün yaa

merak etmişiniz beni yawss hoşuma gitmedi deilla.s. ya dün günümüz vardı bayanlarla ordaydım çıkıştada kardeşimi ders çalıştırmaya gittim liseyi dışardan veriyor eşiminde işi vardı geç aldı benii giremedim neteeyerimseniben

nazlıcım sanada çok teşekkür a.s.meraklanmışsınız iyyiyim yaa bide dün günde benle aynı zamanlarda 4gün geri olan bir abla vardı ben bide süslnmişştim dar etek falan karnım baya çıkmıştı onunla belirtilermiz aynı gidiyor geçen hafta ona doktor erkeğe benziyor ama emin deilim kızada olabilir dedii merkla doktora gitmeyi bekliyorum

kız kartanesii one tatlı göbiş maşallahbenimkide hemen hemen aynı kıvamdaa

bendefoto ekliycem foto makinesi yok benim cebimde aktaramıyorum pcye eşiminkine

çeksem adam diycek benim hanım kafayı yedii çaralerdüşünüyorum

açık havada ailece (eşim, annem, babam, kuzenim) kahvaltı yaptık, bulantılarım coşup içine etti bu güzel ortamın. Hepsi beni bırakıp gitti şimdi, aksi gibi de iyileştim birden. Ben bana gıcık oluyorum galibakaydirigubbakcemile3

ay Allah iyiliğini versin neslii kısss geçmedimi hala inş bu hafta kurtulursun bu sıkıntıdan

herkes tatil diye uyuyor galibaa kaydirigubbakcemile3 karakızz bu kuduruk kartanesii neler almış bebişine ben almadım bir şey cinsyeti belli olsun felan diye oyalıyorum kendimi eğer kızsa çok güzel bir elbise görmüştüm onu hemen gidip alcam

bu arada nesli sende başladımı pıtpıtlar 2 gündür hissediyorum benkaydirigubbakcemile2

ohhh neslimmm ne güzel açık havada kahvaltı etmek güzel gelmiştir tabi iyi olmanada sevindim

canlizcim sanada günaydınnn tatlımm

günaydınn destna ben evdeyim erkendende uynadım anacım uyuyamadım
kıs bende bayıldım kartanesinin aldıklarına ben henüz hiçbirşey almadım kendimi zor tutuyorum almamak için kıs ben daha hissetmiyorum pıtpıtları ama kociş hissettiğini söylüyor

ya ben epey zaman önce bi topikte çıkan kavgayı okumuştum, birileri hissettiğini söylüyordu, birileri de onlar bağırsak hareketleridir, bu haftalarda hareketlerini hissettirebilecek kadar güçlü kas yapısında değiller diyordu. Kavga kıyamet sonra bir sürü cezalandırmalar falan:))
sonrasında baktım aynen şu yazıyo çoğu yerde: "ilk gebeliğini yaşayan anne adayları bu haftalarda ısrarla hareketleri hissettiklerini söyleseler de aslında bu "hareketler" kendi bağırsaklarına aittir. Bu yanılgıyı yaşayan anne adayları "dün oynuyordu, bugün oynamadı" diye endişe duyabilirler. Hareketleri hissetmek için beklemeye devam etmelisiniz..."
yaniciğime destnacığım ben korkuyom bu mevzudan, ama kendi adıma ben de bağırsaklarımın hareketiyse bile sevip okşuyom , bağırsaklarımla konuşuyomkaydirigubbakcemile3
önemli olan niyet dee müüü!!sırnaşık şey
ohhh neslimmm ne güzel açık havada kahvaltı etmek güzel gelmiştir tabi iyi olmanada sevindim canlizcim sanada günaydınnn tatlımm
yok işte iyi gelmedi diyom anam uyku sersemi seniikaydirigubbakcemile3

mevzeycim gözün aydın canımm... yasakların kalktığını destnanın yanında söleme emi :roflol:

mevzey canım gözünaydın benim yasak kalkmadı kıs unique daha doktora gitmedim belkim izin verir gerçii biz son zamanlarda yasağı biraz deldik ammakaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…