2009 Kasm Anneleri

benim doktor erken istedi ama erken olması benim açımdan daha iyi çünkü hem benim ailemde hemde eşimin ailesinde şeker hastası olanlar var o yüzden de çok endişeleniyorum açıkçası:çok üzgünüm:

Lütfen endişelenme tatlım bak ben yaptırdım inan yok birşey senin için iyi birşey zira şeker varsa bebeği korumaya alacaklar buda muhteşem birşey sonucunda kötü hiçbirşey yok sağlıkla büyümesi için şart annesi sen sakın üzülme olurmu a.s.

itekcim ne güsel ya bende normal doğum istiyom
hem insan kendini daha kolay toparlarmış
inşallah normal ve kolay doğum nasip eder de yüce allah
sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız bebişlerimizi

ewet ya çok çabuk toparlanıyorsun benim doğumum bayrama denk gelmişti düşün doğum yapalı 1 gün olmuş ben misafirleri kapıda karşılamak istiyorum ama annem kızıyor biraz naz yap walla nazar değdirirler diyordu:roflol::roflol:
ama normal doğum yapacaklara tavsiyem sancı başlar başlamaz has.gitmeyin biraz bekleyin orada bağıran kadınlar alan oluyor ayy insan korkuyor ve etkileniyor bende mi böle olacağım diye ama hiçte öle değilmiş:dilcikar:

son ana kadar bi zorluğu olmadı benim gece 12 de sancım başladı ama düzensizdi evde bekledim sabah 8 e doğru baktım ki 10 dak bi oluyor hemen has.gittim dr.geldi muane etti ve 5 cm açılmış dedi.zaten önemli olanda ilk 5 cmmiş.gerisi çabuk oluyormuş.biraz suni sancı verdiler ve bebişim dünyaya geldi ama o doğduktan sonra herşeyi unutuyorsun ben bu doğumda da normal istiyorum.allahım herkese kolay doğum nasip etsin:Saruboceq:

ohhh canım ne güzel hemencik pıtlatmıssın darısı başımıza :dance: :dance:

Lütfen endişelenme tatlım bak ben yaptırdım inan yok birşey senin için iyi birşey zira şeker varsa bebeği korumaya alacaklar buda muhteşem birşey sonucunda kötü hiçbirşey yok sağlıkla büyümesi için şart annesi sen sakın üzülme olurmu a.s.

umuyorum bir şey çıkmaz tek dileğim bu bu bebeği 3 yıldır istiyoruz allah'ım verdi sonunda inşallah sağsalim kucağıma almak istiyorum:çok üzgünüm:

benim doktor erken istedi ama erken olması benim açımdan daha iyi çünkü hem benim ailemde hemde eşimin ailesinde şeker hastası olanlar var o yüzden de çok endişeleniyorum açıkçası:çok üzgünüm:

korkma canım benim erken istemiş işte erken tedbir alınır inş hiç öle birşey çıkmaz:Saruboceq:

Merhaba tatlı Aralık annesi sağlıklı huzurlu bir hamilelik diliyorum sana..Sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşl. :Saruboceq: a.s.

Allahım izin verirse bu bebişimde sağlıkla doğarsa 2 tane yeterli teyzesi Rabbim olmayan herkeze nasip etsin inşallah bizim olan evlatlarımızada uzun sağlıklı mutlu ömürler nasip etsin..:Saruboceq:

haklısın canım ya 2 yeterli bende öle düşünüyorum hayırlı nesiller olular inşş

yaa ben ekleyene kadder karazeytin gittiii
senağlama

Biz varız yaaa :mymeka: kaydirigubbakcemileBen severim tatlı göbişii :CüvCüv:

alaz zehra emin ol canım emin ol iyi olacak ciddiyim kötü birşey değil bu şeker hastası olan hamilenin bebişide hızla büyür 5 kilo bebek düşünürmüsün bunun çareside var vitamin kesiyorlar diyet vs işte bunlar için bu testi yapıyorlar..Hiç üzülme canım hiç :1hug:

selam milletttttttttttt kız göbüşcüler resim koyunca linki de tekrar verin ok miii

Biz varız yaaa :mymeka: kaydirigubbakcemileBen severim tatlı göbişii :CüvCüv:

alaz zehra emin ol canım emin ol iyi olacak ciddiyim kötü birşey değil bu şeker hastası olan hamilenin bebişide hızla büyür 5 kilo bebek düşünürmüsün bunun çareside var vitamin kesiyorlar diyet vs işte bunlar için bu testi yapıyorlar..Hiç üzülme canım hiç :1hug:

ewet haklısın canım ya benim kayınvalidemde eşime hamileyken aşırı derecede tatlı yiyormuş ve eşim 6 kilo doğmuş ama maş turp gibi ve öle kilolu falanda diğil

ewet ya çok çabuk toparlanıyorsun benim doğumum bayrama denk gelmişti düşün doğum yapalı 1 gün olmuş ben misafirleri kapıda karşılamak istiyorum ama annem kızıyor biraz naz yap walla nazar değdirirler diyordu:roflol::roflol:
ama normal doğum yapacaklara tavsiyem sancı başlar başlamaz has.gitmeyin biraz bekleyin orada bağıran kadınlar alan oluyor ayy insan korkuyor ve etkileniyor bende mi böle olacağım diye ama hiçte öle değilmiş:dilcikar:

kız bu bayram ne zaman acaba
bu sene de bayrama denk gelmeyelim
kurban da doğurabiliriz belkim

Destnacım gelmedi ya aklımda benimde inşl iyidir güzel haberler verir bize canım..Ben çıkıyorum dünya tatlıları hepinizi çok öptüm..ıyi geceler a.s. a.s. a.s.

Destnacım gelmedi ya aklımda benimde inşl iyidir güzel haberler verir bize canım..Ben çıkıyorum dünya tatlıları hepinizi çok öptüm..İyi geceler a.s. a.s. a.s.

iyi geceler canım
destna akraba muhabbeti yapıyodu belki misafirleri vardır ondan gelmemiştir

X