2009 Kasm Anneleri

Oyy bal damlıyor ağzından ball Allahım çok büyükk az önce arkadaşlarımda hiç baktırma iyi vs diyorlardı inşallah birtanesi inşallahhhhhhhhhhhh:Saruboceq::Saruboceq:

Hoşgeldin canım sende çok sevindim yaa ikili testi yapmıyor çoğunuzun doktoru valla ne yalan söylim seviniyorum Allahım hepinizn evladını sizlere bağışlasın :Saruboceq: Şuda birgerçek yeni yeni anlıyorum çok kişiye yaptırmışlar olsun varsın bebişimiz iyi olsunda hiç sorun değil :Saruboceq::1hug:

Gözün aydın mevzeycimmm çok sevindim canım Allahım hep iyi haberleri almayı nasip etsin..Maşallah kırkbinkere

Az önce misafirlerim gitti hepsi birer umut oluyor benim için :Saruboceq::1hug:

yerimseniben

çok güzel haberler maş canımolsun senin bebişin sağlıklı doğsunda tek sezeryan olun.enim dr.söylemişti bu kasma hareketni doğumdan sonrada çok önemli tabii normaller için

Sğol canım ya öle farketmez ama hep normal doğum hayal ediyodum gerçekten anne olduğumu hissetmek için ama hayırlısı ikimiz içinde ama anlamadım hem sezeryan deyip normal doğum için gerekli hareketi önermesi ya benim doktor kafayı yedi galibakafamçokkarıştı

mevzeycim sonuçta bizim bebişimiz olcek
duygularımızda değişme olmaz tabi
ama insan da gönlünden geçeni söylemek istiyo tabiyki
sağlıklı olsun hayırlı evlat olsun başka ne diyelim

korkma canım yaa 14.haftaya kadar zaman var a.s

nesli kız yakacıkta hangi doktordan randevu aldın sen bakim
bide ense kalınlığını da mı orda ölçtüler
tahlil sonuçlarını kaç günde aldın
bende salı günü gitmeyi düşünüyom da oraya

Aldırmakmııı taş yapar Allah insanı taşşş sapasağlam bebişi aldırmak ayyyyyyyyy deliricim senağlamasenağlama klava: klava:kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso Allahım sen koru yarabbimm :Saruboceq: :Saruboceq:

Oğluş olsunn Doğam gibi olsun Rabbim uzun ömürler versin onaa 2, bile oğlan olursa abisine benzesin yaaaaaa Allah hayırlı evlat versin kızı oğlanı bir yere kadar artık kız daha hayırlı diye birşey yok acımasızca töbe yarabbim gördük haberlerde kötükedihüso

Gözün aydın mevzeycimmm çok sevindim canım Allahım hep iyi haberleri almayı nasip etsin..Maşallah kırkbinkere

Az önce misafirlerim gitti hepsi birer umut oluyor benim için :Saruboceq::1hug:

[/QUOTE]

Sağol canım benim sen hiç canını sıkma bebişin sağlıklı bir şekilde seninle inş aslında hiç dok gitmemek lazım en güzel günlerinin içine ediyolar benim arkadaşlarımın hepsinin böle oldu allaha şükür sapasağlam bide risk daha yüksekti o yüzden gönlünü ferah tut ben le bişi olusa sallamıcam allahım neylerse güzel eyler öptüm a.s.

Öyle hayatım tamamen sana katılıyorumCADIARZU

canım seninki hamilelik için demiş,hamileliktede önemli sımsıkı kalsın diyeyerimseniben

mevzeycim sonuçta bizim bebişimiz olcek
duygularımızda değişme olmaz tabi
ama insan da gönlünden geçeni söylemek istiyo tabiyki
sağlıklı olsun hayırlı evlat olsun başka ne diyelim

Öyle canım sanada katılıyorum ayy herkese katılasım var:lepi:

zeytinim dr kendisi yapıcak ikiliyi de... aman neyse 3 günden bişey olmaz...hem ascık daha büyür belkim cinsiyeti de söler di mi :asigim:

Canımsın yaa inşallah mevzeyim sizler dua edin ben edeyim herkez etsin biliyorumki Allah koruyacak..Haklısın azıcık bana zehir ettiler şu günleri ama diyorumki bebişim iyi olsundaaaaa vız gelir sıkıntılar :Saruboceq:

ŞenizŞenizŞenizŞeniz

sen canını sıkma hiç canım neler neler duyuyorz ama çocuk bi doğuyor maş sapasağlam sen gönlünü ferah tut.bak hepimiz yanındayız:1hug:

sen canını sıkma hiç canım neler neler duyuyorz ama çocuk bi doğuyor maş sapasağlam sen gönlünü ferah tut.bak hepimiz yanındayız:1hug:

Evett küçük annem benim bugün duydukalarıma inanamadım arkadaşların anlattıklarına şükrettim hep Allaha beterin beteri onunda beteri varmış..Hayırlısını istiyorum herzaman dualarımıda ediyorum ve dediğin gibi içimide olabildiğimce ferah tutuyorum a.s. :1hug:

ben pazartesi alıcam sonucu, bugün çıkmış ama geç oldu gidemedim
Hangi doktor olursa olsun hepsi bakıyo normalde, evet ölçümleri de kan testini de yapıyorlar
TAMER bey den randevu alma o anlamıyo onu biliyom tek kaydirigubbakcemile3

Nazlıcım moralinin düzelmesine çok sevindim canımmm alkisalkisalkis

ŞenizŞenizŞeniz ya düzelecek ya düzeleck sonra bebişte üzülüyor doğunca asabi huysuz olur üzüntülerle en güzeli hayata gülümsemek hem ben gülümsedikçe hayatta bana hep gülümsüyor..İnşallah bu seferde gülümser umutlarımı kat ve kat arttırır :Saruboceq: :1hug: a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…