2009 Kasm Anneleri

hımm başka birşeyler varmıydı.. nazlıyı söylemek istemiyorum kötü birşey olmadıgından eminim ama ikili testte 100 /2 risk var amniyosentez yapalım demiş ama oda moda haline geldi sanki herkese yapalım diyorlar ama içimiz rahat bizim hiç birşeycigi yok bebemizin...:emir_bebek:

sanırsam başka haber yok yada ben atladım...

Oyy bal damlıyor ağzından ball Allahım çok büyükk az önce arkadaşlarımda hiç baktırma iyi vs diyorlardı inşallah birtanesi inşallahhhhhhhhhhhh:Saruboceq::Saruboceq:

unique, karakız, itek saolun canlarım valla hepinizi çok özlemişim yaaa
mavidenizcim canım benim yazan ellerine kollarına diline sağlık
yordum senide bebişinide kaydirigubbakcemile3
üfff sendde hala benim gibi çekiyon haaa başka varmı bizim giibi?
vay vayy vayyy onların göbiş topiğini yesinler sinsi sinsi ne haltlar yemişler de
haberimiz yok hee :mymeka: bizden habersiz görürsünüz siz ..:mymeka:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
julietçim canım ayrıcana dönücem ben sana çok öpüyorum
çok tebrik ediyorum yaa ne kadar temiz kalplisin sen yaaa rabbim gönlüne göre verdi
ne güzel maaşallah sana:nazar::nazar::nazar: allahım korusun ikinizide...:nazar:
neslicim başın sağolsun canım
karazeytin canım demek erkek dedi doktorun heee hayırlısı olsun ne diyelim
bak en azından bi fikrin var bizde oda yok hala senağlama

ben dövecem dokktorumu:mymeka:cinsiyet için bişey demedi :kızgın:
kartanesi canım bende sendenim kaydirigubbakcemile3 uyuz oluyom cinsiyet konusuna
insan ihtimalde olsa bişey demez mi yaa.
yaaa yolculuk yapıp çok yormayın kendinizi kızlar dinlenin eviniz de.
nazlı canım gönlünü ferah tut,o testlerde ölçüm tam yapılamadığı için öyle bisonuç çıkmış
olabilir hiç üzülme sen hayırlısı olucak allahın izniyle.
mavicim öpüyorum tekrar canım saol bilgiler için...

Hoşgeldin canım sende çok sevindim yaa ikili testi yapmıyor çoğunuzun doktoru valla ne yalan söylim seviniyorum Allahım hepinizn evladını sizlere bağışlasın :Saruboceq: Şuda birgerçek yeni yeni anlıyorum çok kişiye yaptırmışlar olsun varsın bebişimiz iyi olsunda hiç sorun değil :Saruboceq::1hug:

ben geldim kıslar aman geçmişi okuyucum diye geçti vakit walla karazeytincim adına çok sevindi bende gördüm sıpamı başta ölece duruyodu dok bu hareketli değil pek dedim anam senmisn diyen beni tepikledi durdu bu beni çok döver ha:KK43:boyumuz daaha 3.39 cm miş tam satla uyumlu herşey normal gidiyo dedi folik asiti nihayet kesti glukofenide bide yasaklar bittiiii ee bunada bayağı sevindim . Kıslar çok ilginç bişey dedi vajinanı kasma hareketi yap dedi sarkma olmasınmış bide eşime sezeryanla alırız demiş riske atmayalım tedavi ile oldu demiş böle bizie dok amcamız cd de resimle beraaber verdi gözden kaçıdığı testleri yaptırdı troid toxoplasma vs.iki bardak süt içicen balık yiyecen koyu yeşil yapraklı sebze ve baklagil yiyecen dedi tansiyonumda 10 6 çıktı böle teyzeleri çok tatlı jelibonum benim boyut bakımından yani benim hafıza ii değil diğer gidip gelen arkadaşlarında gözü aydın rabbim cümlemize sağlık versin öptüm sizi

Gözün aydın mevzeycimmm çok sevindim canım Allahım hep iyi haberleri almayı nasip etsin..Maşallah kırkbinkere :nazar::nazar:

Az önce misafirlerim gitti hepsi birer umut oluyor benim için :Saruboceq::1hug:

yerimseniben

çok güzel haberler maş canım:nazar::nazar:olsun senin bebişin sağlıklı doğsunda tek sezeryan olun.enim dr.söylemişti bu kasma hareketni doğumdan sonrada çok önemli tabii normaller için

Sğol canım ya öle farketmez ama hep normal doğum hayal ediyodum gerçekten anne olduğumu hissetmek için ama hayırlısı ikimiz içinde ama anlamadım hem sezeryan deyip normal doğum için gerekli hareketi önermesi ya benim doktor kafayı yedi galibakafamçokkarıştı

mevzeycim sonuçta bizim bebişimiz olcek
duygularımızda değişme olmaz tabi
ama insan da gönlünden geçeni söylemek istiyo tabiyki
sağlıklı olsun hayırlı evlat olsun başka ne diyelim

ayyy ağlıycammm şimdiii....senağlama ben salak kafa dr.u arayıp randevu almayı unutmuşumm.. :eek:klava: .kendi kendime pzt gidicem deyip duruyorummm... şimdi bi aradım en erken perş müsaitmiş....bi hafta daha nasıl dayanıcam yaaa hay aklıma ediyimmm...:eek:klava: bi de 12+4 olucam ikili için geç olmaz di mi?? gerçi bu ikili teste de uyuz olmaya başladım ya neyse........

korkma canım yaa 14.haftaya kadar zaman var a.s

nesli kız yakacıkta hangi doktordan randevu aldın sen bakim
bide ense kalınlığını da mı orda ölçtüler
tahlil sonuçlarını kaç günde aldın
bende salı günü gitmeyi düşünüyom da oraya

karazeytin canım daha erken dedi 14 haftada öğrenicem 13 hafta ikili yapılacakmış ne kadar geç olursa o kadar ii dedi ölçümler için seninki erkek dedi tahmini demi ama erkek deyince yanılma olmuyomuş pek doktorlar tahmin ediyo aama söylemiyo bide ben diyarbakırdayım burada kıs bebek olunca aldırırlar diye dok söylemiyomuş ne kadar ilginç demi aman allahım hayırlısını versin sağlıklısını hiç önmeli değil zaten ilk bebişimiz demi birde bakarsın kızdan daha hayırlı çıkar oğluşlarımız

Aldırmakmııı taş yapar Allah insanı taşşş sapasağlam bebişi aldırmak ayyyyyyyyy deliricim senağlamasenağlama :eek:klava: :eek:klava:kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso Allahım sen koru yarabbimm :Saruboceq: :Saruboceq:

Oğluş olsunn Doğam gibi olsun Rabbim uzun ömürler versin onaa 2, bile oğlan olursa abisine benzesin yaaaaaa Allah hayırlı evlat versin kızı oğlanı bir yere kadar artık kız daha hayırlı diye birşey yok acımasızca töbe yarabbim gördük haberlerde kötükedihüso

Gözün aydın mevzeycimmm çok sevindim canım Allahım hep iyi haberleri almayı nasip etsin..Maşallah kırkbinkere :nazar::nazar:

Az önce misafirlerim gitti hepsi birer umut oluyor benim için :Saruboceq::1hug:

[/QUOTE]

Sağol canım benim sen hiç canını sıkma bebişin sağlıklı bir şekilde seninle inş aslında hiç dok gitmemek lazım en güzel günlerinin içine ediyolar benim arkadaşlarımın hepsinin böle oldu allaha şükür sapasağlam bide risk daha yüksekti o yüzden gönlünü ferah tut ben le bişi olusa sallamıcam allahım neylerse güzel eyler öptüm a.s.

Aldırmakmııı taş yapar Allah insanı taşşş sapasağlam bebişi aldırmak ayyyyyyyyy deliricim senağlamasenağlama :eek:klava: :eek:klava:kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso Allahım sen koru yarabbimm :Saruboceq: :Saruboceq:

Oğluş olsunn Doğam gibi olsun Rabbim uzun ömürler versin onaa 2, bile oğlan olursa abisine benzesin yaaaaaa Allah hayırlı evlat versin kızı oğlanı bir yere kadar artık kız daha hayırlı diye birşey yok acımasızca töbe yarabbim gördük haberlerde kötükedihüso

Öyle hayatım tamamen sana katılıyorumCADIARZU

Sğol canım ya öle farketmez ama hep normal doğum hayal ediyodum gerçekten anne olduğumu hissetmek için ama hayırlısı ikimiz içinde ama anlamadım hem sezeryan deyip normal doğum için gerekli hareketi önermesi ya benim doktor kafayı yedi galibakafamçokkarıştı

canım seninki hamilelik için demiş,hamileliktede önemli sımsıkı kalsın diyeyerimseniben

mevzeycim sonuçta bizim bebişimiz olcek
duygularımızda değişme olmaz tabi
ama insan da gönlünden geçeni söylemek istiyo tabiyki
sağlıklı olsun hayırlı evlat olsun başka ne diyelim

Öyle canım sanada katılıyorum ayy herkese katılasım var:lepi:

uniguem ya ne ettin sen
olsun bekliyecen artık
dr ara sor ikli test için sorun olurmu diye
ya da sen direk ikili testini yaptır pzrt falan eğer dr istediyse cnm
kontrolünü yine perşembe yaparsın
ama zamanı geçmiş olmuyo diye biliyorum ben
sabredecen o zaman

zeytinim dr kendisi yapıcak ikiliyi de... aman neyse 3 günden bişey olmaz...hem ascık daha büyür belkim cinsiyeti de söler di mi :asigim:

Sağol canım benim sen hiç canını sıkma bebişin sağlıklı bir şekilde seninle inş aslında hiç dok gitmemek lazım en güzel günlerinin içine ediyolar benim arkadaşlarımın hepsinin böle oldu allaha şükür sapasağlam bide risk daha yüksekti o yüzden gönlünü ferah tut ben le bişi olusa sallamıcam allahım neylerse güzel eyler öptüm a.s.

Canımsın yaa inşallah mevzeyim sizler dua edin ben edeyim herkez etsin biliyorumki Allah koruyacak..Haklısın azıcık bana zehir ettiler şu günleri ama diyorumki bebişim iyi olsundaaaaa vız gelir sıkıntılar :Saruboceq:

ŞenizŞenizŞenizŞeniz

Canımsın yaa inşallah mevzeyim sizler dua edin ben edeyim herkez etsin biliyorumki Allah koruyacak..Haklısın azıcık bana zehir ettiler şu günleri ama diyorumki bebişim iyi olsundaaaaa vız gelir sıkıntılar :Saruboceq:

ŞenizŞenizŞenizŞeniz

sen canını sıkma hiç canım neler neler duyuyorz ama çocuk bi doğuyor maş sapasağlam sen gönlünü ferah tut.bak hepimiz yanındayız:1hug:

sen canını sıkma hiç canım neler neler duyuyorz ama çocuk bi doğuyor maş sapasağlam sen gönlünü ferah tut.bak hepimiz yanındayız:1hug:

Evett küçük annem benim bugün duydukalarıma inanamadım arkadaşların anlattıklarına şükrettim hep Allaha beterin beteri onunda beteri varmış..Hayırlısını istiyorum herzaman dualarımıda ediyorum ve dediğin gibi içimide olabildiğimce ferah tutuyorum a.s. :1hug:

nesli kız yakacıkta hangi doktordan randevu aldın sen bakim
bide ense kalınlığını da mı orda ölçtüler
tahlil sonuçlarını kaç günde aldın
bende salı günü gitmeyi düşünüyom da oraya
ben pazartesi alıcam sonucu, bugün çıkmış ama geç oldu gidemedim
Hangi doktor olursa olsun hepsi bakıyo normalde, evet ölçümleri de kan testini de yapıyorlar
TAMER bey den randevu alma o anlamıyo onu biliyom tek kaydirigubbakcemile3

Nazlıcım moralinin düzelmesine çok sevindim canımmm alkisalkisalkis

ŞenizŞenizŞeniz ya düzelecek ya düzeleck sonra bebişte üzülüyor doğunca asabi huysuz olur üzüntülerle en güzeli hayata gülümsemek hem ben gülümsedikçe hayatta bana hep gülümsüyor..İnşallah bu seferde gülümser umutlarımı kat ve kat arttırır :Saruboceq: :1hug: a.s.

X