2009 Kasm Anneleri

canım güzelleşirsen oğlun olurmuş erkek güzelliği anneye bırakırmış yerimseniben

kız kartenesi çirkinleştinmii yok canım inanmam :jeyyar:bende eşime soruyorum

çirkinleştimmi güzelleştimii çok politik cevap veriyor ilk gördüğüm

güzelliktesinkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3

eşlere inanmamak lazım bu konuda :roflol: :roflol:
ben kilo aldımmı diyip duruyom nedense net bi cvp alamadım :roflol:
ya tartıda aynıyım her sabah tartılıyom 54.4, 54.1, 54.8.... hep bu şekilde ama kendime bakınca çok şişmanlamışım gibi geliyo yaa :çok üzgünüm:
suratımda da sivilce çıkıp duruyoo oof of çok moralim bozuk diyet yapasım var -tatlicadiarzu-

asebe canım başın saolsun...ç çok üzücü bir durum bende 1 ay önce ( bugün tam 1 ay oldu) iş yerinde 4 arkdaşımı trafik kazasında kaybettik hepsi ile çok samimi ve cok severdim biz hala kedimize gelemek ama hayat devam ediyor yapacak hiç bir şey yok rahmetli sadece şuan dua ister bol bol duaa et .........

günaydın arkadaşlarrrrrrrrrr....
nasılınız vallahi bens anah süper bir haber aldım şuna mütişimmm.... 1 mayıs resmi tatil olduğu için cuma tatil 2 mayıs c.tesi sendika düzenine göre tatil 3 mayıs pazar zaten tatil 4 mayıs pazartesi dr ye gidecem tatil 5 mayıs salı doğum günüüm oda benden tatilllllllll-tatlicadiarzu-

ooh ooh yandan alkisalkisalkis alkisalkisalkis
yaa 1 mayıs bize de tatil ama kociş şehir dışına gidecek galiba bugün iş nedeniyle ve belki de cts ye kadar yok senağlama senağlama
ne anladım ben tatilden

çok sağolun kızlar tşk ederim
üzülmeyeyim diyorum ama yinede aklıma gelince kötü oluyorum benneyaptımki
görmüyorum ya çocukları felan şimdi iyiyim
ama gidince nasıl olurum bilemiyorum

kızlar ya sanki ben çirkinleşiyorum gibi
bazende bakıyorum süper olmuşum
anlamadım gitti kaydirigubbakcemile3
senin eşinde tam politikacıymış destna :jeyyar:
aman sağlıklı olsunda ne olursa olsun :emir_bebek: :ecrin_bebek:

ne desem boş canım üzme kendini .ama ben anlamadım hiç bişey kendimden sivilce falan çıkmadı yüzümde cildim gayet iyi bakalım doktor işini de kendimce erteledim normalde bugün gitmem lazımdıı neyse gidince öğreniriz artıkınn inşşkaydirigubbakcemile2

slm kızlar nasılsınız geçmişe dönüp bakamadım ne var ne yok...bende bugün işe gelmedim kartanesi sanırım bana sormuşsun hemen yazdıktan sonra ama ben yeni farkettim raporlu degildim 2 gündür evde yatıyordum kusma ve baş agrısı yüzünden..raporum geçen hafta bitmişti...ya inş geçer bu sıkıntılarım karnım azıcık şiş ti oda gitti bu ara fena takmış haldeyim niye karnım çıkmadı diye..birde kusuyorum birşey yiyemiyorum 2 gündür günde neredeyse 2 tane parol alıyordum hani bebişime birşey olmuş hissi oldu nedense ara ara karnıma bıçak saplanır gibi oluyor...ayy bu kuruntularımız...p.tesi ikili test için doktora gidecem bakalım sabırsızlıkla bekliyorum bebişim iyimi degilmi diye..

ne desem boş canım üzme kendini .ama ben anlamadım hiç bişey kendimden sivilce falan çıkmadı yüzümde cildim gayet iyi bakalım doktor işini de kendimce erteledim normalde bugün gitmem lazımdıı neyse gidince öğreniriz artıkınn inşşkaydirigubbakcemile2

tabi daha yeni gördün bebişini gitmezsin dimiii ertele bakalım da cinsiyeti öğren baari :sm_cool:
kızlar portakal suyu için yarım saat önce valla benimki yerinde duramıyodu :emir_bebek: :emir_bebek:
eşime taklidini yaptırıp durdum akşam hadi göster nasıl zıpladı diye :roflol:

slm kızlar nasılsınız geçmişe dönüp bakamadım ne var ne yok...bende bugün işe gelmedim kartanesi sanırım bana sormuşsun hemen yazdıktan sonra ama ben yeni farkettim raporlu degildim 2 gündür evde yatıyordum kusma ve baş agrısı yüzünden..raporum geçen hafta bitmişti...ya inş geçer bu sıkıntılarım karnım azıcık şiş ti oda gitti bu ara fena takmış haldeyim niye karnım çıkmadı diye..birde kusuyorum birşey yiyemiyorum 2 gündür günde neredeyse 2 tane parol alıyordum hani bebişime birşey olmuş hissi oldu nedense ara ara karnıma bıçak saplanır gibi oluyor...ayy bu kuruntularımız...p.tesi ikili test için doktora gidecem bakalım sabırsızlıkla bekliyorum bebişim iyimi degilmi diye..

iyidir canım bebişin hiç canını sıkma ben 5 haftadır gitmedim meraktan çatladım ama bebişim kocaman olmuş senin de öledir zaten bişey olsa kendini belli eder merak etme sen
çok geçmiş olsun

sagol kartanesi ayy ne bileyim huzursuzluk oluyor işte...evet neredeyse en son 1 ay önce gitmiştim doktora...

ay bilmemmiii dün dr. a gidene kadar kalbim güm gümdü ya gelişmediyse ya bişi olduysa falan diye ama çok şükür zıplayıp duruyodu bizimki
zaten herhangi bir aksilikte sana kanamayla falan msj geliyo merak etme
benim de bir ara baş ağrısı mide bulantısı olmuştu da hiçbişi yiyememiştim karnım küçülmüştü küçüldü diye de sıkma canını

günaydın arkadaşlarrrrrrrrrr....
nasılınız vallahi bens anah süper bir haber aldım şuna mütişimmm.... 1 mayıs resmi tatil olduğu için cuma tatil 2 mayıs c.tesi sendika düzenine göre tatil 3 mayıs pazar zaten tatil 4 mayıs pazartesi dr ye gidecem tatil 5 mayıs salı doğum günüüm oda benden tatilllllllll-tatlicadiarzu-
ohh canım bol bol tatil yap bakalım alkisalkisalkis
ama o kadar tatilden sonra işe gitmek çok zor olur senin için

eşlere inanmamak lazım bu konuda :roflol: :roflol:
ben kilo aldımmı diyip duruyom nedense net bi cvp alamadım :roflol:
ya tartıda aynıyım her sabah tartılıyom 54.4, 54.1, 54.8.... hep bu şekilde ama kendime bakınca çok şişmanlamışım gibi geliyo yaa :çok üzgünüm:
suratımda da sivilce çıkıp duruyoo oof of çok moralim bozuk diyet yapasım var -tatlicadiarzu-
aynen tarıda 2 kğ almışım ama bakıyorum sanki daha fazla almışım gibi
zaten hamile kalmadan önce başlamıştım ben kilo almaya :roflol:
her tarafım sivilce dolu benimde makyaj yapmakta istemiyorum 2-3 haftadır
çok çirkinmişim gibi geliyo çoğu zaman
geçen gün sinirlendim diyet yapacam dedim eşime
bana ters ters baktı kaydirigubbakcemile3

asebe canım başın saolsun...ç çok üzücü bir durum bende 1 ay önce ( bugün tam 1 ay oldu) iş yerinde 4 arkdaşımı trafik kazasında kaybettik hepsi ile çok samimi ve cok severdim biz hala kedimize gelemek ama hayat devam ediyor yapacak hiç bir şey yok rahmetli sadece şuan dua ister bol bol duaa et .........
sağol canım teşekkürler seninde başın sağolsun
evet canım yapabilecek en iyi şey dua etmek
ama insan isteristemez buruklaşıyor işte

bende yarın dr a gitcem ama benim daha çoook erken cinsiyet için
benim sadece yüzümde değil vücudumda bile çıktı sivilce senağlama
hayırlısı olsun hakkımızda kızlar yerimseniben

aseba, ebisce, grape, mart09, NazLı, sevda cicegi, sgumus
80 tane kişi okuyor kimse yazmıyor hepinizi zopadan geçircem şimdi haa :eek:klava:

Ohh be içim rahat etti bak bu yazdıklarını görünce.

İçim şimdi daha rahat,evde bu gece kendime iyi bir uyku çekebilirm.Dün gece seni düşünmekten uykusuzum çünkü :jeyyar:..

Canlarım birbirinize verdiğiniz bu büyük destekten ötürü çok ama çok teşekkürler..
Rabbim hepinize sağlıklı bir gebelik :CüvCüv: ve sağlıklı bir şekilde meleklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.:1hug:

Ya ben ne desem az sana canımın içi bizde sana teşekkür ederiz teyzesi hep bizimle yanımızda olduğun için..Seni çok Seviyoruz :asigim:

kızlaariyi akşamlaaarr
hiç geçmişi okumadan yazıp kaçcemm
biliyom merak ettiniz ecük geç kaldım yazmak için kusura kalmayın
herşey yolundaa bebişimiz hopladı zıpladı bize
dr. teyzemiz aman bu ne hareketli bebiş böle dedi
tabi gitmeden önce portakal suyu içmiştim heralde onun etkisi vardı
destnacım malesef cinsiyet sölemedi bi dahaki geldiğinizde dedi ve bi dahaki gitmemiz 1 ay sonra benneyaptımki
12+5 sata göre ama bebiş 13+2 ye uyumlu ekime kayabilir kız neslü bizimki de
elleri kolları bıcır bıcır 7.5 cm olmuş kendisi
ense kalınlığı çok normal genetik hastalık riski taşımıyo o yüzden ikili için kan tahlili istemiyom dedi
benden bu kadarrr
öptüm hepinizi

Kıyamam sanaaaa ohbee çok sevindim birtanesi ya şu ikili test olayının kobayı benim sanırım aman başkada olmasın zaten gözüyaşlı beklemek oldukça zor herkezde yanlış çıkıyor diyor bir umnut bekliyorum Allahım bizlerinde yüzünü güldürsün inşallah ..

Yerim ben onuuuuuuuu MAŞALLAH :nazar: :nazar: :nazar:

slm kızlar brn bugun dr a gıttım ve dr cok buyuk bır ıhtımalle kızın olacak dedı nasıl sevındım anlatamam yuzumde guller actı butun gun ama esım yanımadaydı ve butun gun suraT astı o kadar emındıkı oglu olacagına :kızgın: ve benım ıstedıgım oldu cok sukur ama dr haftaya cumaya tekrar cagırdı tekrar bakıp kesın cvp verecek darısı basınıza arkadaslarr:eek:

Gözün aydın esteryacım hayırlı uğurlu olsun inşallah :nazar: Allahım sağlıkla doğmayı nasip etsin küçük kızına :ecrin_bebek:

selam kızlar..

bayadır giremedim yine. yataktan kalkamıyorum bu aralar. halsizlik mide bulantılarının yanında bir de baş dönmesi eklendi. gece gece bi gireyim dedim kimse de yokken geçmişi okudum :1rolleyes:

nazlıcım baya bi panik yaşamışsın, çok haklısın ama sakin olmaya çalış. gerçi yine moralin düzelmiş. güzelim hiçbişey olmayacak sağlıklı bir bebek doğuracaksın buna inan.yerimseniben

ya kızlar ben bu ikili testten de bişey anlamış değilim. risk bilmem kaç kıçıyo ee? risk çıkıyoda bu risk için yapılacak bişey var mı? yok!! riski öğreniyosun da noluyo ben onu anlamıyorum. allah göstermesin sakatsa çocuğu aldırmak için mi bu test. her fırsatta dile getirdiğimiz allahın verdiği canı allah alır yargımıza noluyo o zaman? valla bu ikili test sendromundan ben sıkıldım kafama takıyodum ama artık takmıyorum. hiç de korkmuyorum. hakkımızda hayırlısı. inanıyorum ki hepimiz sapasağlam bebekler dünyaya getiricez. :emir_bebek:

Sağol birtanesi panik yaşamak elde değil bakalım zar zor atlatacağız bu 3 haftayı sonra test ve sonuçları Allahım hakkımızda hayırlısı ver yarabbim :Saruboceq: :Saruboceq:Hiç takmayın lütfen kafanıza heryerde araştırıyoruz okuyoruz hep hayırlısı Allahım bizede nasip eder inşallah :Saruboceq: :Saruboceq:

Kızlar gunaydın
kac gundur yoktum bılmem farkıma vardınız mı
pazar gunu apar topar hastaneye kaldırıldım
yemek yıyemıyor ve sureklı kusuyordum
sonra bı ara bayılmısım
serum felan tatktılar
2 gundur raporlu annemde yatıyordum
bugun ıse gıdecektım ama dun aksam dr um
yenı testler ısteyınce bırazdan onları yaptımak ıcın cıkacagım
bu arada benımkıler ıkız oldugu ıcın ıkılı test yapılmıyomuss
18-20. haftada baska bı test yapılıcakmıs bana...
bu arada dr um 18 mayısta cagırdı yıne
ve dedıkıı cınsıyetlerı soylıycem sana dedıı
cok heyecanlıyım kızlarrrr.
dun bebeklerımın kollarını bacaklarını gordum
hareket edıyorlardııı
gece sevıncımden uyku uyuyamadımmm

Gelmiş geçmiş olsun canım..Öğrendiğin haberler içinde çok ama çok sevidim dikkat et kendine Şeniz

günaydın arkadaşlar.uzun zamandır yazmıyordum ama ara ara yazılanları takip ediyordum.dün bebişimin cinsiyetini öğrendik.müjdeyi vermek istedim .kızım olacakmıs.çok sevindimm.ikili test için kan verdim .3 gün sonra alacağım.insallah iyi çıkar.hepinize sevgilerrra.s.:nazar:

kızlar sivilce normal yüzde veya vucutta bende normalde vardı özelikle ilk zmanlarda daha bir artış olmuştu valla sadece pudra sürüp çıkıyorum bende daha önceden kalan sivilcelerim kırmızı çıkardı hep onların lekeleri var o yüzden kapatıyorum pudrayla ..ama şöyle göz makyagı falanda yapmak istiyorum ama üşeniyorum günüm günümü tutmuyor canım birşey yapmak istemiyor sonra ..hadi kzıalr silkelenmemiz lazım gebe diye bakımsız dolaşacak degiliz ya...

bende yarın dr a gitcem ama benim daha çoook erken cinsiyet için
benim sadece yüzümde değil vücudumda bile çıktı sivilce senağlama
hayırlısı olsun hakkımızda kızlar yerimseniben

Canım başın sağolsun asebam Allahım mekanını cennet etsin inşallah :Saruboceq::Saruboceq: Aynen gülüm ya sivilce olayı bendede var sırtımda yüzümde tek birtane çıkmazdı şimdi bir sürü :uhm:

canım inş bulantıların kısa sürede geçer hiç düşünme bebeğim nasıl diyee ben okadar kanama geçirddiğim halde bebişim gidecek diye beklerken o gayet iyii hopluyor oynuyordu Allah sağlık versin hepimize bebişlerimize inşş kötü düşünme canım

günaydın arkadaşlar.uzun zamandır yazmıyordum ama ara ara yazılanları takip ediyordum.dün bebişimin cinsiyetini öğrendik.müjdeyi vermek istedim .kızım olacakmıs.çok sevindimm.ikili test için kan verdim .3 gün sonra alacağım.insallah iyi çıkar.hepinize sevgilerrra.s.:nazar:

Hayırlısı olsun canımm..Rabbim testlerindende hayırlı haberleri almayı nasip etsin inşallahh :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

X