2009 Kasm Anneleri

bulantıların geçmiş iyi ya nazlıcımcokacimcoook işatahla yersin artık faydalı şeyler ye bak ceviz atıştır çilek meyve ne bulursankaydirigubbakcemile2 a Allah gönlüne göre versin hayırlsıylaa canım erkek hemen gösterir saklanıyorsa bu ufaklık:ecrin_bebek: kız bak içime öyle doğduuhihoyyyt

Oda bişeymi şekerim martın 3 üydü en son muardımıza ermiştik bugün oldu tık yok walla tırmanıcam duvara artık:dilcikar:

ayyyy kıslar gülmekten öldürdünüz beni:roflol::roflol::roflol::roflol:sırnaşık şeysırnaşık şey yaaa çocuk sahibi olmak kolay mı nelere katlanılıyor:roflol:dr.bizede birşey demedi amabirşey olur diye korkumuzdan birşey yaptığımız yok.ilerde e çocuklardan fırsat kalmaznaniknanik

ne yani kızlar şimdiden terbiyeli mi :roflol::roflol::roflol:

Ayy ayyyyyyyyyyyy ayyy Allahım hepimizin gönlüne göre versin :Saruboceq: :Saruboceq:

Rüyamı anlatayım kucağımda 2 aylık bir bebek ama çıplak tuvaleti gelmiş hani ilk eğitimde bacaklarından tutarız yaa ufacık bebği öyle tutuyorum Allahım diyorum iyice top gibi oluyor o arada çişini yapıyor bir bakıyorum aaaaaaaaa diyorum kukusu var:asigim:Kız bu kızım benim :asigim: Çok özür dilerim bir tuhaf oluyorum tepemize yağmur yapmaya başlıyor..

Ben hamile kalmadan öncede rüyamda bir ses yağmur sudan geldiyor demişti..Yemin ettim kızlar eğer bebişim kız olursa adı konuldu Allaha sözüm var ismi Yağmur olacak :1hug: :1hug:

slm kıslarrrrr
nazlıcım hoşgeldin.artık bırakmazsın bizi
hahayyyyyy bana ilk dr yasaklamıştı
sonraki dr düşük tehlikesi yok haftada 2 kez olabilir dedi
ben de eşime dedim yok ben dayanırım yeterki bebişimize bişey olmasın diye yapmayalım dedi
hatta dedim çarşamba yapalım perşembe zaten dr gidecem falan diye
yok diyo tam 3 ayını bitir öle dedi.aslına bakarsınız bende çok korkuyordum.
allahtan eşimde o konuda anlayıilı oldu da kendimizi hep sakinleştirdik
artık haftaya başlarız bizde :))))

bu arada nazlıcım nerelerdesin sennn özlettin kendini:1hug:

İtek gülüm benim pcim net bağlantım bozuldu bugün yapar yapmaz atladım kasım annelerine hepinizi çok çok özlemişim senide tatlı bebişinide öperim canım ŞenizŞeniz

:roflol::roflol::roflol::roflol:

kıs sizde bir şey denmiyor kuduruklar sizikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yapı itibariyle diyorlarki bacak arası açıksa erkektir yğidin malı meydanda hesabı erkek daha çabuk söylenebiliyormuş kız daha hareketli olduğu için yakalanması zorda olabiliryerimseniben

ayyy ne güselll adıyla gelen bebiş.annem benim adımıda bana hamileyken rüyasında görmüş ve koymuş

ben de çok seviyorum yağmur ismini :CüvCüv:

Hoşbuldum Zeytinim ŞenizYok zaten bırakmadım birtanemde malum yapamadım pcyi yapar yapmazda soluğu yanınızda aldım :1hug: Çok öözlemişim sizleri çokkkk:hooray:

:roflol: :roflol: :roflol:

birde canım benim dr.dediki kız deyip oğlan çıkan oluyor ama oğlan diyip kız çıkan pek olmuyor dedi.onun için kısı biraz daha geç söyleyebiliyorlarmış

Bu arada henüz kimse resim eklememiş bunu bugün Japon konularımızı uğurlarken çekildim şuan için böyle birşeyim ilerleyen zamanda patlayan bir bomba olabilirim :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

ay ne güzel ya birde insan nekadar etkileniyor rüyadan bende hamile kaldığımı bilmiyorrdum daha rüya gördüm doğum yapıyorum ama o sancıları hissetim resmen gerçek gibi çok güzel böyle ela gözlü simsiyah saçlı beyaz tenli bir bebek okadar seviyorumkii onu öyle uyandım gözüm bbek aradıı yoktu tabii meğer içimde varmışşhihoyyyt hayırllısı bende kız olursa eslem erkekse ahmet düşünüyorum bakalım nasip

bugün dışarı çıkmaya niyetlenmiştim ama hiç halim yok... napsam ki CADIARZU size sormadan da bişey yapamıyorum artık :içelim::roflol:

Kıyamam bayıldım eslem isminede :1hug: benim oğluşum ön adı Ahmet teyzesi Ahmet Doğa :1hug:

Bu arada henüz kimse resim eklememiş bunu bugün Japon konularımızı uğurlarken çekildim şuan için böyle birşeyim ilerleyen zamanda patlayan bir bomba olabilirim :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

nazlııııııııııııııııı ŞenizŞeniz ayy çooookkk tatlıııı.... kaydirigubbakcemile3

şu cinsiyetler belli olsun zaten
sonrada isimleri paylaşamaz olucaz herhalde
ben de kız olursa ırmak-ela-başak falan diye aklımdan geçiriyom
eşimde zeynep diyo benimde pek hoşuma gitmiyo
erkek ismi pek düşünmedim ama
aklıma ilk olarak efe-can-ege falan geliyo kısa isimler yani
hem can olursa mesala canım derim ikside gelir diye düşünüyom:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…