2009 Kasm Anneleri

valla öyle.. çok şanslıyız... hihoyyyt ben de aldım kendime bişeyler ...kaydirigubbakcemile2
şimdi beyaz bi kapri almak istiyorum...ama onun için beklicem biraz göbişin gidişatına bi bakmam lazım :CüvCüv: üstüne de rengarenk tunikler... hihoyyythihoyyyt

izmirde oturan arkadaşlara kıyafet konusunda tavsiyem olacak
kemeraltında zuhal giyim var ebrumaternity nin ürünlerini satıyor çok güzel şeyler var üstler belki çok gerekli değil henüz amaçok güzel pantolonlar var fiyatlarda internettekinden ucuz ızmirde yaşayan varsa bi baksın derim ben baya güzel şeyler aldım şimdiden:)

yahu yemicem diyorum dayanamıyoorummm...gene bi kilo yedim benim yeşil şeyden.......! oofff şimdi de midem kötü oldu....:roflol:

bende kilo durumuma göre alırım kıyafet
herşeyi bebişime almak istiyorumda kaydirigubbakcemile3

grape hoşgeldin canımmm :CüvCüv:

bende pantolon kapri falan alayım diyom ama nerden bulcamki.bizim burda hamile mağazası var ama kıyafetler 80li yıllardan gibi.şöyle hoş kokoş bi hamile olmak istiyooooom ben

aynı yeşilmi bilmiyom ama bende yeşil şeyden yedim bugün artık patlayacam.midemi kötü yapıyo ama düzelince gene yiyom:roflol:

çok teşekkür ederim arkadaşlar bu güzel karşılamanız için:)
aranızda izmirde yaşayan varmı?

bende pantolon kapri falan alayım diyom ama nerden bulcamki.bizim burda hamile mağazası var ama kıyafetler 80li yıllardan gibi.şöyle hoş kokoş bi hamile olmak istiyooooom ben

ayy evet yaa bazı mağazaların kıyafetleri çok kro...:1no2: ben de bilmiyorum nerden alıcam... zeytine güveniyorum araştırır bulur şimdi o bi yer :roflol::lepi:

yeme kıs o kadar yakında sende yeşil yeşil dolancan etrafta kaydirigubbakcemile3

valla yaa yavruşumun kanı yeşil olucak bu gidişle...:roflol::roflol:

bacilar ben geldim yine bisey sorcam size nolur benim durumumda olan mutlaka vardir nasilsa
simdi benim göbegim hamile kalmdan önce hafif tüylüydü herkeste olan gibi ben onlari tüy saratici kremle sarartiyodum ama simdi hic kullanmadim o kremi bebege bisey yapar belki diye ..az önce dus aldim ve dikkat ettim sanki tüyler daha belirgin hale gelio gebelikten dolayi galiba ..kimse görmüyo esimde rahatsiz degil ama bana dokunuyo göbegimi severken sanki kocamin göbegini seviyomusum gibime geliyo

simdi ben neyapsam agda yapistirisam bu sefer her zaman benim icin zor olucak hem minik tüy kökleri güclenip kila dönüsecekler..offf off hayatta en nefret ettigim sey kil tüy ..simdi caresini bulamiyorum

dilmuh ebrumaternty nin web sitesinden de alışveriş yapabiliyorsun üzerine 5 tl kargo ücreti koyup gönderiyorlar aklında bulunsun

aynı yeşilmi bilmiyom ama bende yeşil şeyden yedim bugün artık patlayacam.midemi kötü yapıyo ama düzelince gene yiyom:roflol:

aynen ben de öyleyim...geçen sefer fenalaşmıştım dişlerim de 2 gün kamaştı durdu dedim bi daha yemem...bugün bi tane attım ağzıma atış o atış :roflol::roflol:

çok teşekkür ederim arkadaşlar bu güzel karşılamanız için:)
aranızda izmirde yaşayan varmı?

var canım bi sürü güzel izmirli hamiş var :teytey:
biz de izmire taşınmayı düşünüyoruz bi kaç senedir ama daha cesaret edemedik..bakalım belki sizlerle konuştukça cesaretim artar...

bende bu tüylere çok takarım ama benim karnımdada var ne sararttım nede aldım şimdiye kadar.gerçi çok değil ve hafif sarı belki ondandır.ama hamileyken çoğalırmış diye duymuştum.bence karnına ağda yapmak zararlı olmaz ama yinede tehlikeye atmamak lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…