2009 Kasm Anneleri

bende bu tüylere çok takarım ama benim karnımdada var ne sararttım nede aldım şimdiye kadar.gerçi çok değil ve hafif sarı belki ondandır.ama hamileyken çoğalırmış diye duymuştum.bence karnına ağda yapmak zararlı olmaz ama yinede tehlikeye atmamak lazım
ya aslinda normal zaman olsa cokta umursamiyorum yani kisin falan, ama simdi yazda geliyo bide benimkiler bayabi belli olmaya basladilar..göbek cizgimde belirginlesiyo bukadar erken olmasi normal mi acaba?agda zararli olmaz diye düsünüyorum bende minik bir cizgi halinde yapsam ama onunda sonu yok zaten bütün bölgelerime her ay agda yapiyorum bide göbek eklencek bu gidisle
oyyy oyy nedir bu kari kismisinin cektigidelikafadulden]

dilmuh ebrumaternty nin web sitesinden de alışveriş yapabiliyorsun üzerine 5 tl kargo ücreti koyup gönderiyorlar aklında bulunsun

ya aslinda normal zaman olsa cokta umursamiyorum yani kisin falan, ama simdi yazda geliyo bide benimkiler bayabi belli olmaya basladilar..göbek cizgimde belirginlesiyo bukadar erken olmasi normal mi acaba?agda zararli olmaz diye düsünüyorum bende minik bir cizgi halinde yapsam ama onunda sonu yok zaten bütün bölgelerime her ay agda yapiyorum bide göbek eklencek bu gidisle
oyyy oyy nedir bu kari kismisinin cektigidelikafadulden]

ya sorma nedir çektiğimiz bu kıldan tüyden.yokmu bunun kökten çözümü

ya sorma nedir çektiğimiz bu kıldan tüyden.yokmu bunun kökten çözümü

olamz olur mu var epilasyon... ben yaptiricaktim bu yaz ama simdi göbegimle beraber killarinida sevmeye mahküm oldum..bazi kadinlar bakiyorum cok hosuma gidiyo valla tertemiz vücutlari

bide senin meme uclarin kararmaya basladi mi benim basladi koltuk alti da hafif hafif koyulasiyo

bacilar ben geldim yine bisey sorcam size nolur benim durumumda olan mutlaka vardir nasilsa
simdi benim göbegim hamile kalmdan önce hafif tüylüydü herkeste olan gibi ben onlari tüy saratici kremle sarartiyodum ama simdi hic kullanmadim o kremi bebege bisey yapar belki diye ..az önce dus aldim ve dikkat ettim sanki tüyler daha belirgin hale gelio gebelikten dolayi galiba ..kimse görmüyo esimde rahatsiz degil ama bana dokunuyo göbegimi severken sanki kocamin göbegini seviyomusum gibime geliyo

evet canım hamilelik döneminde kıl tüy hem daha çabuk uzarmış belirginleşirmiş
ama tüy sarartıcı kremlerde kıl kökünü beslediğini duymuştum
bence ona devam etmezsin
sir ağda yapki hem zararı olmaz hemde biraz cansızlaşır canım
kolay gelsin

simdi ben neyapsam agda yapistirisam bu sefer her zaman benim icin zor olucak hem minik tüy kökleri güclenip kila dönüsecekler..offf off hayatta en nefret ettigim sey kil tüy ..simdi caresini bulamiyorum
epilasyon tam çözüm ama bu dönemde lazer epilasyon doğru olmaz herhalde lazer zararlı olabilir.artık doğumdan sonra çözersin canım.zaten bu hamilelik insanı farklılaştırıyo
yüzlerde sivilceli durum falan.mem uçları koyulaşıp benekler daha da belirginleşiyo
çirkim çirkin dolaşırız işte ne yapcez.sonra güzellik reçetelerimizi bir bir uygularız tatlım

ayy evet yaa bazı mağazaların kıyafetleri çok kro...:1no2: ben de bilmiyorum nerden alıcam... zeytine güveniyorum araştırır bulur şimdi o bi yer :roflol::lepi:

uniguem bulurum tabi
hele bir göbüşler çıksın da bakcam
şuanda gözüme çarpan bir yer oldu
karakız nesli sen de bak
kaynarca tarafında yeni açılan outlet mağazası varya gerçi oraya henüz gitmedim
e-5 üzerinde heee onun aynı sırasında zenbi outlet diye hamile kıyafetleri satan yer var
oraya bir ara uğrayıp fiyatlara ve modellere bakcam
dışardan güzel görünüyordu
karakız sana daha yakın bir bak istersen

valla yaa yavruşumun kanı yeşil olucak bu gidişle...:roflol::roflol:
off off bir ismini yazmadığınız kaldı şimdi geliyom oaray haaakaydirigubbakcemile
ağzımız sulandı bee

herkese iyi akşamlar tanıştığımıza çokkk memnun oldum

hoşgeldin.öptüm senideŞeniz

olamz olur mu var epilasyon... ben yaptiricaktim bu yaz ama simdi göbegimle beraber killarinida sevmeye mahküm oldum..bazi kadinlar bakiyorum cok hosuma gidiyo valla tertemiz vücutlari

bide senin meme uclarin kararmaya basladi mi benim basladi koltuk alti da hafif hafif koyulasiyo

benim karadı yaa:uhm::kızgın:

kızlar ii akşamlar bugun kan sonuçlarımı aldım hersey normal çıktı ama tsh degerim tiroid hormonum 0,3 5,5 arasında olması gerekirken 10,31 çıktı dr korkma ilaçla düzelir dedi ama korkuyorum basına böle bişi gelen var mı:KK43:

kızlar ii akşamlar bugun kan sonuçlarımı aldım hersey normal çıktı ama tsh degerim tiroid hormonum 0,3 5,5 arasında olması gerekirken 10,31 çıktı dr korkma ilaçla düzelir dedi ama korkuyorum basına böle bişi gelen var mı:KK43:

canım benimde tam tersi çıkmıştı.düşük yani 0.4 çıktı
dahiliyeye yönlendirdi doktorum
t3 ve t4 tahlillerinide istedi onlar normaldi ve tsh şuan sınırda dedi ama her ay aynı tahlilleri yapmam gerekiyo.değişiklik olduğu taktirde ona göre bu hormonu ilaç olarak dışardan temin etmemiz gerekiyormuş
ama bu durumlar hamillelik sürecinde görünebiliyormuş canım
ama seninki tam tersi yüksek çıkmış
onun içinde ilaç veriyorlar düşmesi için ama sanırım senin de dahiliye ya da endokroloji
uzmanına görünüp her ay kontrollerini yaptırman lazım sanırım
kartanesinde de böle sorun vardı canım
istersen o geldiğinde de sorarsın benden bu kadar
ama korkma bence de ilaçlarla kontrol altına alınıyormuş.minik de ilacı varmış
hadi geçmiş olsun

canım benimde tam tersi çıkmıştı.düşük yani 0.4 çıktı
dahiliyeye yönlendirdi doktorum
t3 ve t4 tahlillerinide istedi onlar normaldi ve tsh şuan sınırda dedi ama her ay aynı tahlilleri yapmam gerekiyo.değişiklik olduğu taktirde ona göre bu hormonu ilaç olarak dışardan temin etmemiz gerekiyormuş
ama bu durumlar hamillelik sürecinde görünebiliyormuş canım
ama seninki tam tersi yüksek çıkmış
onun içinde ilaç veriyorlar düşmesi için ama sanırım senin de dahiliye ya da endokroloji
uzmanına görünüp her ay kontrollerini yaptırman lazım sanırım
kartanesinde de böle sorun vardı canım
istersen o geldiğinde de sorarsın benden bu kadar
ama korkma bence de ilaçlarla kontrol altına alınıyormuş.minik de ilacı varmış
hadi geçmiş olsun

saolasın ..suan 8+6 günlük gebeyim drumda endokroloji bölümüne git sabah dedi hamilelik öncesi böyle bi durumum yoktu insallah kısa zamanda düşer tekrardan çok tesekkür ederim..

tsh sorunu olmasada gebelikte görülebiliniyormuş korkmayın sakın ucuz bir ilaç var tsh hormonu içerene istenilen değere gelene kadar onu kullanıyorsunuz sorun ortadan kalkıyor zaten gittiğiniz doktor sizi bilgilendirecektir

kızlar umarım hepinizin sağlığı keyfi yerindedir sohbetlerinize katılamaz oldum ve bir müddet daha katılamayacağım ama elimden geldiğince takip etmeye çalışacağım imkanım dahilinde tabii

hafta sonu kanama geçirdim yani çok büyük korku yaşadım ama hamdolsunki tehlike içeren bir durum yokmuş bebişlerimin birinin eşi rahme yakınmış o kanama yapmış buda bu haftalarde görülen olağan şeylerden biriymiş Rabbim korkuyu verdi acıyı yaşatmasın inşallah kanamam hala azar azarda olsa devam ediyor birbirimize dualarımızı eksik etmeyelim arkadaşlar Rabim hepimizin yardımcısı olsun bebişlerimizi sağlsaim kucaklarımıza almamızı nasip etsin inşallah

Allaha emanet olun...

tsh sorunu olmasada gebelikte görülebiliniyormuş korkmayın sakın ucuz bir ilaç var tsh hormonu içerene istenilen değere gelene kadar onu kullanıyorsunuz sorun ortadan kalkıyor zaten gittiğiniz doktor sizi bilgilendirecektir

kızlar umarım hepinizin sağlığı keyfi yerindedir sohbetlerinize katılamaz oldum ve bir müddet daha katılamayacağım ama elimden geldiğince takip etmeye çalışacağım imkanım dahilinde tabii

hafta sonu kanama geçirdim yani çok büyük korku yaşadım ama hamdolsunki tehlike içeren bir durum yokmuş bebişlerimin birinin eşi rahme yakınmış o kanama yapmış buda bu haftalarde görülen olağan şeylerden biriymiş Rabbim korkuyu verdi acıyı yaşatmasın inşallah kanamam hala azar azarda olsa devam ediyor birbirimize dualarımızı eksik etmeyelim arkadaşlar Rabim hepimizin yardımcısı olsun bebişlerimizi sağlsaim kucaklarımıza almamızı nasip etsin inşallah

Allaha emanet olun...

canım benim çok gecmiş olsun..... evet çokm büyük korku düşünmesi bile içimi daraltıyor Allah korusun yaaaaaaabenneyaptımki ama dr seni rahatlatmış baksana sen bol bol dinlen canım

Allaha emanet olun...
geçmiş olsun tatlım:teselli:

günaydınnnnnnnnnnnn canım arkadaşlarımmmmmmm bugün nasılsınız kaydirigubbakcemile5
günaydın bıdık insan, deli gacıa.s.

bana doktor bugün tek ihtiyaciniz folik asit ve kalsiyum dedi balik yagina ihtiyacin yok bence
hemde balik konusunda beni uyarmisti haftada 1 kez ve tatli su baligi yeyin diye, deniz baliklari balikla beslendigi icin civa oluyomus icinde ve bebge zarari varmis

balik yaglarini da ton baliginin yagindan yapiyolar diye okumustum biryerde

:1shok:
ben de deniz balığı yemek gerektiğini biliyorum ama diplerde yaşamayanlardan köpekbalığı gibi falan onlar civalıymış zaten onu da nerde bulup da yicezz

:nazar:|....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Cinsiyet|Güncel notları...........................................................
1|turser|26|25 Ocak|01 Kasım|| ıki minik kalp atıyor ):):
2|BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|| 2. kontrolü olduk, yenidi Mayıs 15
3|mart09|34|25 Ocak|01 Kasım||bebişi el salladı yuvacığından
4|NazLı |33|26 Ocak|02 Kasım|| Kalp atışlarını duydu 2, kontrol bu hafta sonu
5|&pelin&|**|26 Ocak|02 Kasım||
6|ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasım||pitpit lari gördü3.kontrol 14Nisan'da
7|BeYzA.NuR|23|27 Ocak|02 Kasım||pirinç tanemi gördüm, kalbi de pı pıt atıyodu:))
8|Dilmuh|**| 28 Ocak| 04 Kasım||
9|Angel...baby|22|28 Ocak|04 Kasım||ikiz meleklerin kalp atıslarını duyduk27 Mart kontrol varr
10|orbiss|29|28 Ocak| 04 Kasım||bebişimin kalbi pıtpıt atıyordu .salı günü 2.kontrolüm var
11|Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım|| kalp atışlarını duydu :):) 24 Nisan 3. Kontrol
12|Destna|24|29 Ocak|05 Kasım|| kalp atışını da bebişini de gördü
13|Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım||Kalp atışı gördü, elini ayağını gördü, ikili test 24 Nisan
14|zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım||
15|MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım|| pıt pıtları duydu 3. kontrol mayıs ilk haftası
16|tugba_SEKER|**|31 Ocak|07 Kasım||
17|esmeralda1|**|31 Ocak|07 Kasım||
18|ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım|| Keseciği gördü kalp atışını gördü 18 nisan kontrol
19|wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım||keseciği gördü şükür kalp atışları gördü.
20|grape|29|02 Şubat|09 Kasım||Pıtpıtları gördü, 4 Mayıs ikili test
21|eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım||Keseciği de pıtpıtları da gördü
22|PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|| 2 minik kalp atıyor
23|zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım|| keseciği gördü
24|elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım|| bebişini de pıt pıtlarını da gördü :)
25|belinay|26|03 Şubat|10 Kasım||bebişin kalp atışlarını duydu 27 nisan 3. kontrol
26|beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım||Pıt Pıtları gördü :)
27|karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım|| pıt pıtları gördü
28| BEBETO2009|26|06 Şubat|13 Kasım||kalp atışlarını duydu
29|N.S.E|26|06 Şubat|13 Kasım||bebişin kalp atışlarını duydu
30|cangum|27|06 Şubat|13 Kasım||kalp atışını gördü
31|**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım|| keseyi gördü.26 mart 2. kontrol
32|unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım|| Kalp atışlarını duydu Nisan sonu 3. kontrol
33|mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım||kalp atışını duydu 4 mayıs kontrol
34|seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım|| keseciği de bebeciği de gördü
35|mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım|| ikizlerin kalp atışlarını gördü 23 Nisan kontrol
36|byndr|27|09 Şubat|16 Kasım||kalp atışlarını duydu kontrol Nisan sonu
37|kedi79|*| 10 Şubat|17 Kasım|| pıt pıtları gördü
38|leyya|26|10 Şubat|17 Kasım||4 mayısta ikili test var
39|Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım|| pıt pıtları gördü 30 Nisan 3. kontrol
40|boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım||pıt pıtları gördü
41|SPELL42|**|13 Şubat| 20 Kasım||kalp atışlarını gördü
42|mehlikaMERYEM|26|13 Şubat| 20 Kasım||keseyi gördü kontrol mayısta
43|AppleArzu|34|13 Şubat|27 Kasım||Kalp atışlarını duyduk
44|barayco|**|14 Şubat|21 Kasım||21 Mart ilk kontrol
45|sgumus |26|14 Şubat|21 Kasım||pıtpıtları gördük 2'li test 6 mayıs
46|nfakgoz|**|14 Şubat|21 Kasım||
47|sinem2002|**|14 Şubat|21 Kasım||
48|AnnemBirMelek|23|15 Şubat|22 Kasım||pıtpıtları gördükk3.kontrol nisan sonu
49|itek|21|15 Şubat | 22 Kasım||kalp atışarını gördü
50|EliFatihEFU|23|15 Şubat|22 Kasım|| miniği büyüdü kıpır kıpır oldu kontrol 18 Mayıs
51|nilkan|28|17 Şubat|24 Kasım||keseciği gördük 6 nisanda pıt pıtlar inşallah
52|mevzey|**|17 Şubat|24 Kasım|| pıtpıtları gördü
53|incisu|25|20 Şubat|27 Kasım|| iki minik kalp atıyor
54|sevda cicegi|28|21 Şubat|28 Kasım||
55|nevrosky|30|23 Şubat|30 Kasım||miniğinin kalp atışlarını duydu
56|aseba|26|23 Şubat|30 Kasım||yarın kalp atışlarını duymaya gidiyor
57|ROAY|29|23 Şubat|30 Kasım||kalp atışlarını duydu
58|burcu1507|**|23 Şubat|30 Kasım||miniğinin pıtpıtlarını duydu
59|yavrucuk|26|23 Şubat|30 Kasım||kalp atışlarını duydu
60|merveburc|25|23 Şubat|30 Kasım||kalp atışlarını duydu kontrol 24 Nisan
|JJuLiEtt||||| FAHRı KASIM ANNESı
|yazgülüm||||| FAHRı KASIM ANNESı
|esterya||||| FAHRı KASIM ANNESı
|BONCUK26||||| FAHRı KASIM ANNESı
|dorukk||||| FAHRı KASIM ANNESı
|NURHAYATK||||| FAHRı KASIM ANNESı

Son düzenleme:
özgeciğim (grape) ekledim tatlım 9 kasım demişsin, umarım doğrudur yazdığım tarihler. Yaşını ve bebeğinle ilgili gelişmeleri de yazarsan ekleriz a.s.

arzucum bırak bulanmasın canım yaa benim bi kaç gündür baya hafifledi yeniden doğmuş gibiyim...hihoyyyt

ben de yarın çıkıp cicili bicili bi defter alıcam ... ilk günden beri aklımda 1,5 ay geçti hala başlayamadım senağlama

dr gerçekten çok önemli..inş istediğin gibi biri çıkar... ben de değiştirdim ilkiyle hiç bi şekilde iletişim kuramamıştık :eek:klava:

ayy ne güzel tatili şimdiden planlamışsın...bence bişey olmaz hem yüzmek çok iyi geliyomuş...:CüvCüv: ama güneş lekelerine dikkat... benim yazın çillerim çıkıyo kötü olmuyo gerçi hatta eşim çok sever...ama hamilelikte lekeler çok belirginleşiyomuş napmak lazım acaba :uhm: yüksek faktörlü kremlerin de pek faydasını görmedim şimdiye kadar hamileler için özel ürünler var mı acaba ???

Gunaydın

midem bulanmasın guzel ama iştahım da kesilmiyor şimdiden 1 kılo aldım:)) ilk 3 ayda almayıp hatta vermek istiyordum:KK43:

tatile gitmeye yakın arastıracağım ben de krem bakım vs bakalım

opuyorum kızlar sizi görüşürüz

Nesli teşekkür ederim SAT 2 Şubat yaşım 29 keseyi ve kalp atışlarını gördük 4 mayısta ikili testim var

onları da ekledim özgeciğim.

Kızlar ben sınava gidiyorum, hepinizi kucaklıyorum tontiklerimmma.s.

X